Výsledky společnosti za rok 2015 - Tiskové centrum | Kovotour.cz

Kovotour plus

Výsledky společnosti za rok 2015

Včerejšího dne schválila Valná hromada hospodářské výsledky společnosti za rok 2015 včetně auditu společnosti za účetní období 2015.

Společnost Kovotour plus s.r.o. dosáhla v roce 2015 doposud svých nejlepších hospodářských výsledků za svou dosavadní činnost dlouhou 22 let a udržuje si svou stabilitu na trhu mezi českými cestovními kancelářemi.

Dosavadní rostoucí ekonomické výsledky společnosti jsou důkazem správného řízení společnosti a ziskového hospodaření. Ze srovnání posledních pěti let je patrný rostoucí počet odbavených klientů, s čím souvisí také výrazný roční nárůst tržeb.

O úspěchu cestovní kanceláře Kovotour plus s.r.o. svědčí rovněž významná ocenění v oblasti cestovního ruchu. Posledním oceněním bylo obhájení titulu z roku 2014, a to 2. místo v kategorii Nejlepší cestovní kancelář v České republice za rok 2015 na mezinárodním veletrhu cestovního ruchu GO&Regiontour v Brně. V letech 2010, 2011, 2012 a 2013 získala cestovní kancelář Kovotour plus s.r.o. ve stejné kategorii místo 1.

Finanční situace a stabilita společnosti vytváří výborné podmínky pro další úspěšný rozvoj firmy. Společnost Kovotour plus s.r.o. plánuje v nadcházejících letech další investice jako je např. rozšíření letecké dopravy o nová odletová/příletová místa, obnova vozového parku, implementace moderních technologií a aplikací pro odbavování klientů či navázání nových obchodních příležitostí v oblasti cestovního ruchu a další investice v tuzemsku i v zahraničí.

Kovotour plus s.r.o. se sídlem v Ostravě byla založena v roce 1994. Mezi její hlavní činnosti patří provozování cestovní kanceláře, hostinská činnost a provozování zdravotnického zařízení. Cestovní kancelář Kovotour plus patří mezi jedny z největších cestovních kanceláří v České republice a již více než 22 let se specializuje nejen pobytové zájezdy u moře, ale rovněž na léčebně-ozdravné pobyty jak v zahraničí, tak v tuzemsku. Cestovní kancelář Kovotour plus je přední český touroperátor na řadu kapacit zejména v Černé Hoře, Chorvatsku, Albánii, Bulharsku, Řecku a řeckých ostrovech (Kréta, Korfu, Thassos), Turecku, Severním Kypru a Maltě. Společnost zajišťuje vlastní přímé charterové lety z Prahy, Ostravy, Brna a Pardubic a pokrývá hustou síť nástupních míst pro vlastní autokarovou dopravu z celé České republiky. Obchodní síť společnosti tvoří jednotlivé značkové pobočky společnosti v Praze, Ostravě, Olomouci, Brně a ve Frýdku-Místku a dále široká síť více než 1900 autorizovaných smluvních prodejců a frenčíz na území celé České republiky.

Ostrava 25.05.2016

Vyhledávání