Veletrh Dovolená 2019 – Ostrava - Tiskové centrum | Kovotour.cz

Kovotour plus

Veletrh Dovolená 2019 – Ostrava

V termínu 1.3. – 3.3.2019 se cestovní kancelář KOVOTOUR PLUS s.r.o. zúčastnila na Výstavišti Černá louka v Ostravě významného regionálního veletrhu Dovolená 2019.

 

Cestovní kancelář KOVOTOUR PLUS prezentovala v rámci výstavní expozice nabídku bezpečných a prověřených destinací s odlety z Ostravy, Prahy, Pardubic a Brna, jakož i možnost řady nástupních míst pro autokarovou přepravu z celé České republiky. Cestovní kancelář představila pestrou škálu klubových hotelů a komplexů v Černé Hoře, Chorvatsku a Bulharsku, kdy je pro rodiny s dětmi připravena nabídka bohatých a zábavných celodenních animačních, sportovních a relaxačních programů v rámci Klubu Plusíčko ZCELA ZDARMA. Představena byla rovněž komplexní nabídka dovolenkových destinací včetně žádaných letních destinací – ŘECKO (ostrovy Kréta a Korfu), ALBÁNIE, TURECKO a SEVERNÍ KYPR. Návštěvníci veletrhu obdrželi tištěné katalogy LÉTO 2019, DOTOVANÉ POBYTY 50+ a dále speciální nabídkové letáky DOVOLENÁ S MUZIKOU.

 

V rámci výstavní expozice byl také představen Horský hotel Čeladenka**** v Čeladné v Beskydech, včetně řady pobytových balíčků, SPA wellness areálu Lesní lázně. Návštěvníkům veletrhu byla nabídnuta ochutnávka hotelových specialit.

 

Na veletrhu se mimo významných regionálních cestovních kanceláří rovněž představila Turistická informační centra České republiky (A.T.I.C. ČR).
Záštitu nad veletrhem převzala ministryně pro místní rozvoj České republiky p. Ing. Klára Dostálová, předsedkyně Asociace krajů ČR p. Mgr. Jana Vildumetzová a náměstek hejtmana Moravskoslezského kraje p. Jan Krkoška.


 

Vyhledávání