Veletrh Dovolená a Region, lázeňství 2018 – Ostrava, 2.3.-4.3.2018 - Tiskové centrum | Kovotour.cz

Kovotour plus

Veletrh Dovolená a Region, lázeňství 2018 – Ostrava, 2.3.-4.3.2018

V termínu 02.03. – 04.03.2018 se cestovní kancelář KOVOTOUR PLUS zúčastnila v Ostravě na Výstavišti Černá louka významného regionálního veletrhu Dovolená a Region, Lázeňství 2018.

V rámci veletrhu byly prezentovány novinky a zajímavosti z oblasti cestování, turistiky, lázeňství a wellness, zážitků a kulturních akcí. Pro příznivce cest za dobrodružstvím a poznáním byla připravena promítání se zajímavými osobnostmi pro dospělé i děti.

Cestovní kancelář KOVOTOUR PLUS prezentovala v rámci výstavní expozice nabídku bezpečných a prověřených destinací s odlety z Prahy, Pardubic, Brna, Ostravy a Bratislavy, jakož i možnost řady nástupních míst pro autokarovou přepravu z celé České republiky. Cestovní kancelář představila pestrou škálu klubových hotelů a komplexů v Černé Hoře, Chorvatsku a Bulharsku, kdy je pro rodiny s dětmi připravena nabídka bohatých a zábavných celodenních animačních, sportovních a relaxačních programů v rámci Klubu Plusíčko ZCELA ZDARMA. Představena byla rovněž komplexní nabídka dovolenkových destinací včetně žádaných letních destinací – ŘECKO (poloostrov Chalkidiki, ostrovy Kréta, Korfu a Rhodos), ALBÁNIE, TURECKO, ITÁLIE a SEVERNÍ KYPR. Návštěvníci veletrhu obdrželi tištěné katalogy LÉTO 2018, DOTOVANÉ POBYTY 50+ A DOTOVANÉ POBYTY 50+ SPECIÁL.

Zastoupena byla i klienty vyhledávaná nabídka ŠLÁGR DOVOLENÉ, která je organizována ve spolupráci se ŠLÁGR TV, kdy rovněž návštěvníci veletrhu mohli shlédnout vystoupení oblíbených hvězd TV Šlágr.

V rámci výstavní expozice byl také představen Horský hotel Čeladenka**** v Čeladné v Beskydech, včetně řady pobytových balíčků, SPA wellness areálu Lesní lázně. Návštěvníkům veletrhu byla nabídnuta ochutnávka hotelových specialit. Návštěvníci veletrhu rovněž mohli shlédnout vystoupení hvězd TV Šlágr.

 

 

 

 

 

 

Vyhledávání