Tápete kam na zimní dovolenou? - Tiskové centrum | Kovotour.cz

Kovotour plus

Tápete kam na zimní dovolenou?

Zkuste tipy cestovní kanceláře Kovotour plus, s.r.o.

 

Ostrava 12. 02.2015 - V současnosti už není problém vyjet si na lyže či snowboard za hranice České republiky, ale ne každý má to štěstí, že se orientuje v rozmanité nabídce zahraničních zimních pobytů. Cestovní kancelář Kovotour plus proto přináší několik tipů na kvalitní a zároveň výhodnou zimní dovolenou v Itálii, z nichž si vybere každý nadšenec do zimních radovánek – profesionál, rodiny s dětmi i milovník večerní zábavy.

 

Destinace jsou vybrány s ohledem na vzdálenost, dostupnost i oblíbenost mezi českými lyžaři a snowboardisty – tedy Itálie – oblast Livigno a Val di Fiemme

 

Oblast - Livigno,

příjemné a oblíbené horské městečko s bezcelní zónou, je součástí lyžařského střediska Alta Valtellina, které se nachází v italské Lombardii. V rámci skipasu Alta Valtellina je možno využívat širokých lyžařských možností ve střediscích Livigno, Bormio a Santa Caterina.
Skiareál je obklopen bezlesými svahy s relativně strmými červenými tratěmi s převýšením až 900 m. Středisko Livigno je mnohými turisty vyhledáváno mimo velmi dobré podmínky pro lyžování a snowboarding také pro bezcelní zónu, která láká k výhodným nákupům.
Díky nadmořské výšce i většinovému vysněžování nabízí oblast velmi dobré sněhové podmínky od listopadu do dubna.

 

V samotném centru Livigna, které je dlouze roztaženo podél silnice, se nachází velké množství apartmánů ve velmi dobré vzdálenosti k nástupu na lanovky. Nově je i v Livignu otevřen Aquapark Aquagranda s wellness areálem.

 

Ubytování nabízíme v apartmánech Casa Fabrizio - ceny od 5 907, - Kč
apartmány Fonte/ Koko/ Soleil - ceny od 6 004,- Kč

 

oblast - Val di Fiemme,

lyžování v kouzelné oblasti Dolomiti Superski
Snad každý zapálený lyžař či snowboardista zatoužil vydat se na sjezdovky v proslulé oblasti Dolomiti Superski. Val di Fiemme, oblíbená lyžařská destinace nacházející se v oblasti Trentino mezi horskými masivy Dolomit a pohořími Lagorai, Latemar a Pala, nabízí kompletně a spolehlivě sněhově pokryté sjezdovky.Oblast nabízí více než 105 km sjezdovek, které jsou rovnoměrně rozprostřeny a zaujmou tak příslovečně každého lyžaře od úplných začátečníků přes rodiny s dětmi až po zaryté nadšence černých sjezdovek.

 

Ubytování v Boutigue hotel Ancora - cena od 10 466,- Kč - CENY JSOU VČETNĚ SKIPASU hotel Alla Rocca - cena od 10 272,- Kč - CENY JSOU VČETNĚ SKIPASU

 

To je jen malý výběr destinací a ubytování v Itálii, další výhodné nabídky najdete na našich webových stránkách www.kovotour.cz

 

Vyhledávání