Sezona významných evropských i tuzemských veletrhů 2018 za účasti KOVOTOUR PLUS - Tiskové centrum | Kovotour.cz

Kovotour plus

Sezona významných evropských i tuzemských veletrhů 2018 za účasti KOVOTOUR PLUS

Rok 2018 je bohatý nabídkou veletrhů pro všechny příznivce cestovního ruchu. Ve dnech 18. – 21. ledna se cestovní kancelář KOVOTOUR PLUS s.r.o. zúčastnila mezinárodního veletrhu GO v Brně, kde byly prezentovány tuzemské i zahraniční cestovní kanceláře a agentury se specializací na výjezdovou turistiku. V termínu 25. – 28. ledna společnost KOVOTOUR PLUS představila kompletní nabídku pro letní sezonu 2018 na veletrhu ITF Bratislava. Ve dnech 15. – 16. února se KOVOTOUR PLUS s.r.o. zúčastnila veletrhu HOLIDAY WORLD, který se řadí k nejvýznamnějším evropským veletrhům cestovního ruchu.

V Moravskoslezském kraji se ve dnech 2. - 4. března 2018 koná na výstavišti Černá louka veletrh DOVOLENÁ A REGION OSTRAVA, kde KOVOTOUR PLUS představí aktuální tipy pro letní dovolenou. Součástí veletržní expozice budou i vystoupení populárních hvězd TV ŠLÁGR. V termínu 9. – 11. března se společnost KOVOTOUR PLUS zúčastní veletrhu FOR TRAVEL na výstavišti PVA Expo Praha, kdy součástí prezentace na veletrhu budou rovněž vystoupení hudebních hvězd TV ŠLÁGR.

Ve dnech 12. – 15. dubna se cestovní kancelář KOVOTOUR PLUS tradičně zúčastní veletrhu AKTIV 55+ v Praze, odborného veletrhu zaměřeného na zdraví, zájmy, cestování, využití volného času, sport, vzdělávání a relaxaci věkové skupiny 55+.

Pro návštěvníky veletrhů je tradičně připravena nabídka atraktivních zájezdů a služeb souvisejících s cestovním ruchem. Řada veletrhů nabízí v rámci doprovodných programů ochutnávku regionálních specialit a nápojů, jakož i zajímavý doplňkový program – zejména výstavy, přednášky a cestovatelské pořady.

Mimo významných tuzemských veletrhů se KOVOTOUR PLUS pravidelně účastní nejvýznamnějších evropských veletrhů – zejména veletrhů WTM Londýn ve Velké Británii, BIT Milán v Itálii a ITB Berlín v Německu.

Vyhledávání