Spojené Arabské Emiráty - dovolená ve světě luxusu - Tiskové centrum | Kovotour.cz

Kovotour plus

Spojené Arabské Emiráty - dovolená ve světě luxusu

Hledáte luxusní dovolenou za příznivou cenu? Pak se vydejte na nezapomenutelnou dovolenou do Spojených Arabských Emirátů, které Vás nepřestanou překvapovat. Jedna z nejbohatších zemí na světě je vyhlášena jak stálým slunečným počasím, tak i luxusními a rozlehlými hotelovými komplexy nabízejícími služby na nejvyšší úrovni, unikátními stavbami, teplým mořem a v neposlední řadě jedinečnými možnostmi potápění. Umělé ostrovy, unikátní zábavní parky a aquaparky, široké možnosti nákupů, výlety za moderní architekturou, ale také výlety do pouště či jedinečné lyžování ve městě uprostřed rozpálené pouště, to je jen malý výčet možností, jak si můžete zpestřit dovolenou.

 

 

DUBAJ - město superlativů a nezapomenutelných zážitků

V Dubaji nezapomeňte navštívit největší mrakodrap na světě s výškou 828 m – Burdž Khalifa s nezapomenutelným večerním představením fontán. Rovněž musíte navštívit nejstarší část Dubaje – Deiru, trh s tradičním smlouváním a projít se dubajskou zlatou uličkou Gold Souk. „Věž Arabů“ – Burdž al-Arab, nejznámější symbol Dubaje doporučujeme shlédnout z hotelového komplexu Madinat Jumeirah. Na jedinečném palmovém ostrově Jumeirah navštivte Aquapark Aquaventura a vyzkoušejte jedinečné divoké peřeje, togobány s proskleným tunelem, kdy se kolem Vás budou prohánět žraloci a rejnoci.
V obchodním domě Mall of Emirates je možno si zalyžovat nebo se projet na snowboardu. Část Dubai Marina s nejhustší mrakodrapovou sítí rovněž stojí za návštěvu.

V sezoně 2017 nabízí cestovní kancelář KOVOTOUR PLUS s.r.o. letecké zájezdy do Spojených Arabských Emirátů. Přímé letecké spojení do Dubaje je možno využít z Prahy a Ostravy, široké možnosti ubytování je možno vybírat na www.kovotour.cz nebo v call centru na lince 14 001.

Vydejte se za zážitky do Dubaje za žhavým sluncem, průzračným mořem a netradičními zážitky s cestovní kanceláří KOVOTOUR PLUS.

 

 

Vyhledávání