Poznejte řecký ostrov Thassos během jediného dne! - Tiskové centrum | Kovotour.cz

Kovotour plus

Poznejte řecký ostrov Thassos během jediného dne!

Vydejte se na jeden z nejkrásnějších, věčně se zelenajících ostrovů Řecka. Projděte se po jeho překrásných písčitých plážích, zaplavejte si v průzračně čistém moři, poznejte jeho přírodní krásy či historické památky a to vše klidně během jediného dne.

 

Krásy ostrova můžete obdivovat jak z paluby lodi, tak z pevniny. Pokud se rozhodnete pro okružní plavbu lodí kolem ostrova, zažijete zajisté spoustu zábavy. Během plavby si můžete vyzkoušet rybaření či potápění a poznat tak tamní mořský ekosystém nebo jen pozorovat okolní faunu a flóru a obdivovat mohutné zelené hory a pláže.

 

Milujete-li přírodu a toužíte vidět skvosty ostrova z přímé blízkosti, vydejte se do vnitrozemí ostrova. Navštivte horskou vesničku Maries nebo Panagia, horský pramen Kryo Nero, nejvyšší horu ostrova Ypsarion, ze které se Vám nabídne krásný panoramatický výhled na letoviska Skala Potamia, Skala Panagia a Golden Beach, při jasném počasí můžete dohlédnout až na mnišský klášter na hoře Athos, nacházející se na řecké pevnině, v oblasti Chalkidiki. Nevynechejte také návštěvu ženského kláštera Archanděla Michaela, který se tyčí na vysokém útesu, zátoku Aliki, kde se nachází množství archeologických památek či hlavní město Limenas, kde rovněž můžete spatřit archeologické naleziště.

 

Ať už se rozhodnete pro poznání ostrova z mořské perspektivy, či k probádání nitra ostrova, určitě nebudete litovat a odnesete si sebou nezapomenutelný zážitek.

 

Nabídku na ostrov Thassos naleznete zde: //www.kovotour.cz/zajezdy/?CatalogueIDs=14-18&DestinationID=31

 

 

 

 

Vyhledávání