Pozdravy dětí z Mořského koníka 2014 - Tiskové centrum | Kovotour.cz

Kovotour plus

Pozdravy dětí z Mořského koníka 2014

Vážení rodiče.

V příloze tohoto dopisu si Vám dovolujeme zaslat několik málo z poděkování, které neustále dostáváme od dětí, jež se zúčastnily letošního ročníku ozdravně léčebných pobytů VZP ČR v Řecku v komplexu Poseidon Beach, známých pod názvem Mořský koník.

 

Materiálů, které nám děti zasílají, jsou stovky a tak Vám přílohou zasíláme pouze dílčí vzorek jako ukázku spokojenosti dětí z VZP ČR s Mořským koníkem v Řecku.

 

Domníváme se, že bychom se měli s Vámi podělit o radost, štěstí, elán, energii a spokojenost dětí, jež se těchto ozdravně léčebných pobytů účastní, a věříme, že by toto mohlo zajímat rovněž Vaše diváky. Dle našeho názoru, vzhledem ke stovkám obrázků a dopisů spokojených dětí, by si jejich poděkování zasloužilo i větší prezentaci ve Vašem médiu a v případě, že Vás toto zaujme, jsme připraveni zajistit pro Vás ve spolupráci s VZP ČR další kroky (předání dalších obrázku, návštěvu lokality, atd.)

 

Právě děti svou čistotou a pravdomluvností nejlépe popisují průběh a kvalitu Mořského koníka, který naše společnost pro VZP ČR zajišťuje na klíč. Velmi pozitivní ohlasy jsou samozřejmě i ze stran rodičů a zákonných zástupců dětí, kteří děkují VZP ČR za celkovou organizaci Mořského koníka a také za velmi informační web www.morsky-konik.cz. Na tomto informačním webu VZP ČR dostávají z dané lokality každý den veškeré informace o průběhu ozdravně léčebného pobytu v jednotlivých turnusech.

 

Podle slov většiny dětí, představuje Mořský koník a jeho pobyt na něm ty nejlepší tři týdny v celém roce. Nejlepší tři týdny v roce dle nás také proto, že se o děti stará náš tým několika set našich zaměstnanců z řad lékařů, zdravotního doprovodu, pedagogického doprovodu, sportovního doprovodu, animačního doprovodu a dalších a dalších profesí, jenž společně s námi tento pobyt pro nemocné děti komplexně na klíč pro VZP ČR zajišťují.

 

Přílohou si Vám dovolujeme přiložit fotografie znázorňující blahodárné účinky ozdravného pobytu a taktéž film Mořský koník, prezentující ozdravně léčebný pobyt v Řecku na lokalitě Poseidonu Beach. Pokud můžeme dodat ještě další materiál, který by Vás zaujal, budeme velmi rádi a jsme připraveni Vám jej doložit.

 

Denně se setkáváme s lidským osudem a bereme na sebe odpovědnost za tisíce dětských pacientů, kteří s námi společně cestují na léčebně ozdravné pobyty. Je to práce mimořádně náročná a odpovědná a my ji vykonáváme s tím největším nasazením. Důkazem vysoké kvality služeb, které nabízíme je prokazatelné zlepšení zdravotního stavu dětí, jejich spokojenost, spokojenost rodičů a v neposlední řadě uznání lékařů a našich partnerů, kteří se podílejí společně s námi na realizace léčebně ozdravných pobytů.

 

Pro zobrazení dětských kreseb, poděkování a reakcí rodičů, prosím, klikněte ZDE.

 


 

S pozdravem a úctou

 

Mgr. Tereza Schreierová a Lenka Hajtmanová

vedoucí oddělení zdravotního turismu zástupce vedoucí oddělení zdravotního turismu

 

MUDr. Maria Bášeová

Praktický lékař pro děti a dorost

 

 

Vyhledávání