Potápění a šnorchlování - Tiskové centrum | Kovotour.cz

Kovotour plus

Potápění a šnorchlování

Chcete si zpestřit letní dovolenou šnorchlováním a potápěním? Zažijte nezapomenutelné zážitky pod hladinou moře a objevujte krásy podmořského světa! CK Kovotour Plus přináší senzační tipy na potápění v krásných destinacích!

 

Černá Hora

 

 

 

 

I když je Černá Hora malou zemí, nabízí nezapomenutelné zážitky. Středomořskou faunu můžete pozorovat téměř po celém pobřeží této země, ale jedno z nejlepších míst pro potápění je Budva. Budva je historické město, které leží zhruba 40 km od letiště. V této oblasti se nachází množství jeskyní, ve kterých se vyskytují například murény, zubatci, langusty, parmice a mnoho dalších. Jaderské moře v Černé Hoře skrývá i mnoho potopených lodí a možná také potopený pirátský poklad. Pokud nejste zkušený potápěč, můžete využít služeb potápěčského centra, kde vám vše potřebné vysvětlí. Neváhejte a ponořte se pod hladinu křišťálově čistého moře a prozkoumávejte jeho krásu!

 

Korfu

 

 

 

 

Řecký ostrov Korfu je nádherný ostrov, který leží v Jónském moři. Tento ostrov je známý svou krásnou přírodou a průzračným mořem, které je ideální pro šnorchlování a potápění. V moři můžete pozorovat ryby všech barev, tvarů a velikostí. Výjimkou nejsou ani hvězdice, chobotnice nebo mořské okurky. Začátečníkům se doporučuje začít s potápěním na východní straně, jelikož zde většinou nejsou velké vlny. Korfu nabízí hned několik potápěčských center, ve kterých Vás naučí potápět a vy tak budete mít možnost pozorovat svět z nového úhlu.

 

Severní Kypr

 

 

 

 

Severní Kypr je novinkou v nabídce naší cestovní kanceláře. Již nyní se těší velkému zájmu klientů, což nás neustále přesvědčuje, že Severní Kypr je dobrá volba. Tato destinace je vhodná na odpočinek i na zajímavé potápění. Pro potápění je vhodná například oblast Kyrenia, ve které najdeme i potápěčská centra, ve kterých se i začátečník může naučit potápět. Mezi nejnavštěvovanější potápěčská místa patří vrak lodi Zenobia. Za zmínku stojí i Cape Gkreko, kde se nachází mnoho jeskyní, ve kterých se ukrývá velké množství vodních živočichů.

 

Láká vás potápění? Není nic jednodušší, než si koupit dovolenou již nyní a těšit se na zajímavé zážitky.

 

Naši pestrou nabídku na dovolenou v Černé Hoře v oblasti Budvanské riviéry naleznete ZDE 

Pokud Vás zaujal spíše ostrov Korfu, můžete vybírat z těchto ubytovacích zařízení ZDE

Krásné hotely Severního Kypru naleznete ZDE

Vyhledávání