Pár slov pro TTG - Tiskové centrum | Kovotour.cz

Kovotour plus

Pár slov pro TTG

Tradičně se březnové vydání TTG zaměřuje na nabídku touroperátorů v oblasti pobytů u moře, které patří mezi klienty k nejpopulárnějším. Nicméně i tento segment cestovního ruchu zaznamenává vlivem mnoha faktorů některé změny. Proto jsme se s našimi otázkami obrátili na ty, kteří mají v této oblasti nejširší nabídku a mnohaleté zkušenosti.

 

1. Jak jste ve svých nabídkách připraveni na vzrůstající trend kratších či tzv. víkendových dovolených u moře?
2. Jaké destinace patří ke stálicím ve Vaší nabídce a jaké novinky jste přichystali pro letní sezonu?
3. Věnujete výraznější pozornost nabídkám pro seniory a pro rodiny s předškolními dětmi?

 

03-03

1) S každou sezonou se snažíme vyhovět potřebám a přáním našich klientů. Pro letní sezonu připravujeme ve vybraných destinacích také tuto nabídku. Jedná se zejména o pobyty v Černé Hoře, kde klienti mohou vybírat z rozmanité nabídky zkrácených pobytů v této oblíbené a cenově atraktivní destinaci.

 

2) Ke stálicím naší nabídky patří zejména Černá Hora, Albánie, Chorvatsko, Turecko, Řecko a Bulharsko. Novinkou pro tuto sezonu se stal Severní Kypr, který patří spolu s Černou Horou a Albánií k nejvyhledávanějším z nabídky cestovní kanceláře Kovotour Plus s.r.o.

 

3) Ano, součástí naší nabídky je katalog Dotované pobyty 55+, kde se zaměřujeme právě na klienty starší 55 let. Našim klientům zde nabízíme širokou škálu destinací s poskytnutím komplexních služeb a nadstandardní péčí ze strany našich profesionálních delegátů. Novinkou v nabídce jsou rovněž pobyty v Horském hotelu Čeladenka**** v Beskydech, kde mohou klienti čerpat tyto cenově atraktivní pobyty již od 50 let věku. Pro rodiny s předškolními dětmi, kdy děti čerpají pobyt zcela zdarma, doporučuji naše klubové hotely s rozšířeným animačním programem, které se těší mimořádně velkému zájmu u všech věkových kategorií. Pro klienty jsou připraveny oblíbené taneční a hudební večery, pestré sportovní aktivity a pro ty nejmenší jsou zajištěny celodenní zábavné programy pod taktovkou našich zkušených animátorů včetně možnosti hlídání dětí, a to vše v českém jazyce a zcela zdarma.

 

Jiří Hájek
jednatel Kovotour Plus


Vyhledávání