Ozdravný pobyt Nadace policistů a hasiču 2016 - Tiskové centrum | Kovotour.cz

Kovotour plus

Ozdravný pobyt Nadace policistů a hasiču 2016

Cestovní kancelář KOVOTOUR PLUS s.r.o. připravila pro NADACI POLICISTŮ
A HASIČŮ - vzájemná pomoc v tísni další léčebně ozdravný pobyt

Léčebně ozdravný pobyt, který naše společnost KOVOTOUR PLUS s.r.o. uspořádala pro NADACI POLICISTŮ A HASIČŮ - vzájemná pomoc v tísni, se uskutečnil již popáté a to na řeckém ostrově Kréta. Pro pobyt jsme zvolili severní část ostrova Amoudara.

Pobyt proběhl v termínu 31. 8. až 7. 9. 2016 za účasti 34 osob, z toho 14 osob v nadační péči a dalších 20 osob tvořil doprovod např. z řad rodinných příslušníků. Pobytu se rovněž zúčastnil ředitel nadace pan PhDr. Vladimír Šutera, Csc.

Ubytování bylo zajištěno v moderním 3+* hotelu Marirena, který se nachází v těsné blízkosti velké písčité pláže a centra letoviska Amoudara. Hotel nabízí výbornou a chutnou stravu plnou řeckých specialit a hotelový servis v plném rozsahu. Tento hotel má pro účastníky pobytu ještě jedno velké plus, a to, že se nachází pouze 20 minut cesty autokarem od letiště.

Hotel Marirena se nachází v těsné blízkosti písečné pláže a centra letoviska Amoudara, ve vzdálenosti 3 km od historického centra hlavního města Heraklion. Účastníci pobytu využili široké nabídky služeb hotelu a pláže.

V rámci pobytu byl zorganizován půldenní výlet do hlavního města ostrava Heraklion. Heraklion je nejdůležitějším obchodním přístavem a letištěm Kréty, také sídlem řeckého ortodoxního arcibiskupství. Z Heraklionu je zajímavý pohled na horu Jouchtas /811 m n.m./ Ve městě je k vidění spoustu historických památek a jejich dominantou je benátská pevnost postavená v letech 1523 - 1549, která chránila vstup do přístavu. Úzké uličky si zachovaly svůj feudální ráz a vyzařují orientální atmosférou. Účastníci výletu mohli také navštívit místní pevnost , kostely, radnici, kavárny a v neposlední řadě velký trh, který láká k nákupům.

Díky blahodárným účinkům mořské vody, léčivého písku a přímořského klimatu, nabyli účastníci léčebně ozdravného pobytu novou energii a odlehčili svým zdravotním problémům.

Bude nám ctí opětovně pomoci NADACI POLICISTŮ A HASIČŮ - vzájemná pomoc v tísni s organizací dalších pobytů.

 

 Vyhledávání