Ozdravné pobyty dětí - Tiskové centrum | Kovotour.cz

Kovotour plus

Ozdravné pobyty dětí


 

MOŘSKÝ KONÍK - PŘÍMOŘSKÉ POBYTY PRO DĚTI 2018

 Bulharsko a Černá Hora s odlety z Prahy

Cena od 3.400 Kč/třítýdenní pobyt 

 

 

 

 

 

 Všeobecná zdravotní pojišťovna ČR ve spolupráci se společností KOVOTOUR PLUS s.r.o. připravuje i pro letošní rok oblíbený léčebně ozdravný pobyt Mořský koník. Pro aktuální ročník byly vybrány nově dvě mimořádné a atraktivní destinace v Bulharsku a Černé Hoře. 

Bulharsko – Shkorpilovtsi – Mořská pláž - www.morskaplaz.cz

Hotelový komplex Mořská Pláž se nachází v krásné, klidné lokalitě obklopené bujnou středomořskou vegetací, v bezprostřední blízkosti rozlehlé zlatavé pláže s jemným pískem. Ubytování je zajištěno ve 2-4lůžkových pokojích s klimatizací, terasou či balkonem a vlastním sociálním zařízením. Pro účastníky pobytu jsou zde k dispozici 3 rozlehlá hřiště, zrcadlový sál pro pohybové aktivity, sál pro sportovní a kolektivní hry a vyžití, prostorné zázemí pro rehabilitační a fyzioterapeutické cvičení, bazén, společenský prostor pro letní kino či kulturní a sportovní program.

Černá Hora – Čanj – Perlová pláž - www.perlovaplaz.cz

Hotelový komplex Perlová Pláž se nachází v zeleni subtropické vegetace, v bezprostřední blízkosti stejnojmenné rozlehlé pláže, která se řadí mezi nejkrásnější pláže jaderského pobřeží. Ubytování je zajištěno ve 2-4lůžkových pokojích s klimatizací, balkonem a vlastním sociálním zařízením. Dále jsou k dispozici 3 multifunkční hřiště, společenský prostor, zrcadlový sál pro pohybové aktivity, sál pro sportovní vyžití a kolektivní hry, prostorné zázemí pro rehabilitační a fyzioterapeutické cvičení, zastřešený prostor pro letní kino či kulturní a sportovní program.

Mořského koníka se mohou účastnit děti ve věku 7 – 15 (+364 dní), které trpí především chronickým onemocněním dýchacích cest a kožního charakteru, včetně dětí s onemocněním celiakie. Třítýdenní pobyt u moře pomáhá dětem především posilovat imunitu, snižuje spotřebu užívaných léků a má pozitivní vliv na psychiku dítěte.

Neváhejte a dopřejte svým dětem 3 nezapomenutelné týdny u moře plné zábavy, dobrodružství, zajímavého programu, včetně výletů.

Udělejte svým ratolestem radost a zároveň přispějte k utužení jejich zdraví a přihlaste je na léčebně ozdravný pobyt Mořský koník Všeobecné zdravotní pojišťovny ČR.

Bližší informace včetně přihlášky, termínů a cen pobytů jsou k dispozici na www.vzp.cz, www.morskaplaz.cz nebo www.perlovaplaz.cz

Více informací:
Kontaktní centrum VZP ČR
Orlická 4/2020, 130 00 Praha 3
Infolinka: 952 222 222
e-mail: info@vzp.cz

KOVOTOUR PLUS s.r.o.
Přívozská 12/949, 702 00 Ostrava
Infolinka: 591 160 306
e-mail: morskykonik@kovotour.cz 

Vyhledávání