Ohlédnutí za mezinárodním veletrhem IFT SLOVAKIATOUR 2017 - Tiskové centrum | Kovotour.cz

Kovotour plus

Ohlédnutí za mezinárodním veletrhem IFT SLOVAKIATOUR 2017


Cestovní kancelář KOVOTOUR PLUS se ve dnech 26.1. – 29.1.2017 zúčastnila 23. mezinárodního veletrhu IFT  SLOVAKIATOUR 2017 v Bratislavě, který se konal pod záštitou Ministerstva dopravy a výstavby Slovenské republiky, přičemž odbornou garanci veletrhu poskytl Svaz cestovního ruchu Slovenské republiky.

 

Na veletrhu se prezentovaly tradiční české i slovenské cestovní kanceláře, jakož i významné subjekty cestovního ruchu z České republiky, Bulharska, Chorvatska, Itálie, Bosny a Hercegoviny, Brazílie, Černé Hory, Číny, Dominikánské republiky, Jihoafrické republiky, Kuby, Maďarska, Maroka, Mexika, Polska, Rakouska, Slovinska, Srbska, Turecka, Tuniska. Veletrh IFT SLOVAKIATOUR navštívilo 69 386 návštěvníků.

 

Cestovní kancelář KOVOTOUR PLUS v rámci veletržní expozice představila širokou nabídku dovolených do bezpečných a prověřených destinací s odlety z Ostravy a Brna, jakož i možnost řady nástupních míst pro autokarovou přepravu ze Slovenska do Černé Hory.

 

Prezentovány byly zájezdy pro letní sezonu 2017 – katalog DOTOVANÉ POBYTY 50+ a katalog LÉTO 2017. S velkým zájmem návštěvníků se setkala i nabídka Šlágr dovolené, která je organizována ve spolupráci se ŠLÁGR TV. Součástí prezentací byly také pobyty v Horském hotelu Čeladenka v Čeladné v Beskydech, který je držitelem řady profesních ocenění v oblasti zajišťování služeb cestovního ruchu, jakož i gastronomických ocenění, představen byl taktéž unikátní SPA areál Lesní lázně, ve kterém mohou hoteloví hosté využívat wellness procedury.
Vyhledávání