Cestovní kancelář KOVOTOUR PLUS s.r.o. připravila pro NADACI POLICISTŮ A HASIČŮ - vzájemná pomoc v tísni další léčebně ozdravný pobyt - Tiskové centrum | Kovotour.cz

Kovotour plus

Cestovní kancelář KOVOTOUR PLUS s.r.o. připravila pro NADACI POLICISTŮ A HASIČŮ - vzájemná pomoc v tísni další léčebně ozdravný pobyt

 

 

Léčebně ozdravný pobyt, který naše společnost KOVOTOUR PLUS s.r.o. uspořádala pro NADACI POLICISTŮ A HASIČŮ - vzájemná pomoc v tísni, se poprvé po čtyřech letech uskutečnil v novém místě. Pro pobyt jsme zvolili osvědčenou destinaci v Černé Hoře – městečko Ulcinj.

 

Pobyt proběhl v termínu 29. 8. až 5. 9. 2015 za účasti 50 osob, z toho 20 osob je v nadační péči a dalších 30 osob tvořil doprovod např. z řad rodinných příslušníků. Pobytu se rovněž zúčastnil ředitel nadace pan PhDr. Vladimír Šutera, CSc.

 

 

 

Ubytování bylo zajištěno v moderním 4* hotelu Otrant, který se nachází přímo na Velike plaži v Ulcinju. Hotel nabízí výbornou a chutnou stravu plnou balkánských i mezinárodních specialit na velmi vysoké úrovni a hotelový servis v plném rozsahu.

 

Hotel Otrant se nachází přímo na nádherné písečné pláži, která se ne náhodou nazývá Velika plaža (dlouhá 13 km a široká 60 m) a 3 km od historického centra městečka Ulcinj. Účastníci pobytu využili široké nabídky služeb hotelu - služby wellness s whirlpoolem, krytý bazén, venkovní bazén se sladkou vodou, lehátka a slunečníky u bazénů a opalovací lůžka a lehátka se slunečníky přímo na pláži u moře. Dvakrát denně u hotelového bazénu probíhalo cvičení ve vodě, které všichni plně využívali a také večerní tématický program na hotelové terase.

 

V rámci pobytu byl zorganizován noční výlet do městečka Ulcinj, které bylo založeno před 2 500 lety, jedná se tedy o jedno z nejstarších měst v Černé Hoře. Ulcinj na vás od prvního okamžiku zapůsobí orientálním dojmem. Úzké uličky si zachovaly svůj feudální ráz a vyzařují orientální atmosférou. Účastníci výletu mohli také navštívit Ulcinjskou pevnost, místní mešity a kostely, kavárny a v neposlední řadě trhy, které lákají k nákupům.

 

Díky blahodárným účinkům mořské vody, léčivého písku a přímořského klimatu, nabyli účastníci léčebně ozdravného pobytu novou energii a odlehčili svým zdravotním problémům.

 

 

 

 

Bude nám ctí opětovně pomoci NADACI POLICISTŮ A HASIČŮ - vzájemná pomoc v tísni s organizací dalších pobytů.

 

 

Vyhledávání