Ozdravný pobyt Nadace policistů a hasiču 2014 - Tiskové centrum | Kovotour.cz

Kovotour plus

Ozdravný pobyt Nadace policistů a hasiču 2014

Cestovní kancelář KOVOTOUR PLUS s.r.o. připravila pro NADACI POLICISTŮ A HASIČŮ vzájemná pomoc v tísni léčebně ozdravný pobyt v maďarských termálních lázních Bükfürdő.

Pobyt proběhl v termínu 30. 8. - 6. 9. 2014 za účasti 28 osob, z toho 14 osob v nadační péči a 14 osob doprovod z řad rodinných příslušníků a také za účasti pana ředitele nadace PhDr. Vladimíra Šutery, Csc.

 

Ubytování bylo zajištěno v moderním 4 hvězdičkovém welness hotelu Répce Gold s výbornou a chutnou stravou plnou maďarských i mezinárodních specialit, včetně služeb hotelového welness.

 

Z hotelu byl přístup přímo do areálu léčebných lázní krytou spojovací chodbou. Lázně se rozkládají na 14 hektarech a jsou lázeňským komplexem se 32 bazény a vodní plochou přesahující 5200 m2. Vápenito-hydrouhličitá termální voda s příměsí hořčíku je vhodná při léčení téměř jakéhokoliv onemocnění pohybové soustavy. V lázních také probíhalo dvakrát denně zdravotní cvičení pod vedením odborných fyzioterapeutů, které všichni plně využívaly.

 

V rámci pobytu byl pro všechny účastníky zorganizován výlet do městečka Köszeg s názvem Klenotnice Maďarska. Na programu výletu byla návštěva kostela sv. Imre včetně varhaního koncertu, dále prohlídka pamětihodností města např. Jurisicsovo náměstí, Brána hrdinů, Farní kostel Ježíšova srdce a Jurisicsův hrad. Součástí výletu byl typický maďarský oběd, který byl zakončený ochutnávkou vín z místních vinohradů.

 

Díky blahodárným účinkům koupelí v léčivých pramenech, nabili účastníci pobytu novou energii a odlehčili svým zdravotním problémům.

 

Bude nám ctí opětovně pomoci NADACI POLICISTŮ A HASIČŮ vzájemná pomoc v tísni s organizací dalších pobytů.

 

8. 9. 2014 Michal Renda

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

------------------------------------------------------

Vážený pane Hájku,
dovoluji si Vám poslat poděkování za zajištění bezproblémového průběhu léčebně ozdravného pobytu těžce tělesně postižených bývalých policistů a hasičů v nadační péči, v maďarských lázních.
Poděkování je nejenom od pana ředitele nadace, ale od všech, kteří se pobytu zúčastnili.

S pozdravem a přáním krásného dne
Hana P.

Vyhledávání