Kovotour Plus účastníkem Czech Travel Market 2017 - Tiskové centrum | Kovotour.cz

Kovotour plus

Kovotour Plus účastníkem Czech Travel Market 2017

Kovotour Plus účastníkem mezinárodního odborného kontraktačního veletrhu cestovního ruchu Czech Travel Market v Praze

Ve dnech 25.10. – 26.10.2017 se cestovní kancelář KOVOTOUR PLUS zúčastnila mezinárodního kontraktačního veletrhu cestovního ruchu CZECH TRAVEL MARKET v Praze, kterého se mimo významných cestovních kanceláří zúčastnila i řada zahraničních subjektů cestovního ruchu, jakož i zástupci vyhledávaných turistických regionů.

Součástí veletrhu rovněž byly kontraktační workshopy pro oblasti Chorvatska, Itálie a Maďarska, kdy se zástupci společnosti aktivně zúčastnili jednání na těchto workshopech.

V rámci veletrhu Czech Travel Market prezentovala cestovní kancelář KOVOTOUR PLUS katalog LÉTO 2018, kdy mimo tradičních destinací představila novinky pro sezonu 2018 včetně nabídky nových destinací, rozšíření odletových míst a posílení leteckých linek pro tradiční destinaci Černá Hora a prezentaci nových leteckých spojení, zejména do Chorvatska.

Prezentace katalogu LÉTO 2018 se zúčastnil vážený host pan Jan Přeučil s manželkou Evou Hruškovou, odbornou část prezentace uzavřel prezident Asociace českých cestovních kanceláří a agentur Ing. Roman Škrabánek.


 

 

 

 

Vyhledávání