KOVOTOUR PLUS téměř 25 let pro Vás - Tiskové centrum | Kovotour.cz

Kovotour plus

KOVOTOUR PLUS téměř 25 let pro Vás

Nejen slunce a moře, ale také zážitky, emoce, poznání a nabití novou energií. To vše přináší cestovní kancelář KOVOTOUR PLUS svým klientům již téměř 25 let. S odhodláním dlouhodobě zaujímat přední místo na trhu a nadšením nám vlastním stále hledáme nové cesty, abychom klientům zprostředkovali to, co umíme nejlépe – kvalitní dovolenou za nejlepší ceny. Zaměřujeme se na bezpečné destinace, ve kterých si naši klienti mohou užít ničím nerušený relax, objevovat přírodní a kulturní krásy přímořských zemí a získat zážitky, na které se jen tak nezapomíná.

Ve snaze být klientům co nejblíže jsme za dobu svého působení na trhu otevřeli více než sto značkových prodejen po celé České republice, ve kterých naše péče o klienta začíná, avšak zdaleka nekončí. Poskytujeme jim ten nejlepší, léty zdokonalovaný servis v destinacích, a nasloucháme jim také po návratu do jejich domovů, jelikož jsou to právě oni, kteří určují směr našeho neustálého rozvoje.

Cennou přidanou hodnotu k zájezdům můžeme našim cílovým skupinám klientů, a to rodinám s dětmi a seniorům, nabídnout díky zkušenému týmu profesionálů působících v destinacích. Zajišťují velmi populární animační programy v klubových hotelech, ve kterých najdou spoustu zábavy a radosti děti i dospělí. Seniorům nabízí KOVOTOUR PLUS exkluzivní produkt ŠLÁGR DOVOLENÁ, která se stala okamžitě hitem. Snoubí se zde dovolená u moře s hudebním vystoupením oblíbených umělců z TV Šlágr, a to za speciální dotované ceny. Jelikož nám záleží na tom, aby si senioři užili dovolenou bez starostí, zajistili jsme pro ně péči česky hovořícího lékaře, který je jim po dobu jejich dovolené nepřetržitě k dispozici.

Bez ohledu na to, zdali se na svých cestách s námi vydáte do čarokrásné Černé Hory, dosud nepoznané Albánie, slunného Řecka a na jeho ostrovy, oblíbeného Bulharska, Chorvatska, Turecka, Itálie či Vás zláká netradiční Severní Kypr nebo Malta, vězte, že se Vám dostane toho nejlepšího, co spojení dlouholeté tradice, zkušeností a péče o klienty nabízí. Důkazem o kvalitě naší práce je celá řada ocenění, které naše společnost opakovaně obdržela jak od odborných porot, tak od široké veřejnosti.

Jsou Vám kromě přímořských letovisek blízká také místa v České republice? Výsledkem naší usilovné práce je úchvatný Horský hotel Čeladenka v Čeladné, který spojením moderního designu, výjimečného umu mistrů hotelové kuchyně a individuálního přístupu k hostům nabízí to nejlepší místo pro objevování krás Beskyd. Rádi Vás zde přivítáme a poskytneme Vám péči a zázemí, díky kterému byl hotel opakovaně oceněn jako nejlepší hotel v Moravskoslezském kraji v anketě Czech Hotel Awards.

Jsme hrdí, že ve spolupráci se zdravotními pojišťovnami můžeme zajišťovat léčebně-ozdravné pobyty u moře pro tisíce dětí. Zlepšení jejich zdraví je tím nejcennějším přínosem těchto pobytů a dodává nám energii pro další práci.

Vydejte se s námi na dovolenou a vyzkoušejte služby profesionálů!

JEN TO ZKUS S KOVOTOUR PLUS!


 

Jiří Hájek

Generální ředitel/majitel společnosti/CEO & Owner of the Company

Vyhledávání