KOVOTOUR PLUS s.r.o. OPĚT NEJLEPŠÍ CESTOVNÍ KANCELÁŘÍ ROKU V ČESKÉ REPUBLICE - Tiskové centrum | Kovotour.cz

Kovotour plus

KOVOTOUR PLUS s.r.o. OPĚT NEJLEPŠÍ CESTOVNÍ KANCELÁŘÍ ROKU V ČESKÉ REPUBLICE

S radostí a se ctí si Vám dovolujeme oznámit, že jsme ve čtvrtek 16. ledna 2014, v rámci 7. ročníku soutěže Velká cena cestovního ruchu 2013/2014, na mezinárodním veletrhu GO & REGIONTOUR 2014 v Brně, slavnostně převzali, již počtvrté za sebou, stejně jako v letech 2010/2011, 2011/2012 a 2012/2013.

 

 

1. MÍSTO V KATEGORII NEJLEPŠÍ CESTOVNÍ KANCELÁŘ 2013/2014 V ČR

 

 

Soutěž pravidelně vyhlašuje společnost Veletrhy Brno společně s vydavatelstvím C.O.T. media ve spolupráci s Asociací cestovních kanceláří ČR, Asociací českých cestovních kanceláří a agentur, Českou centrálu cestovního ruchu – CzechTourism, Asociací krajů ČR a Ministerstvem pro místní rozvoj, s cílem přispět ke zkvalitnění nabídky a služeb v cestovním ruchu České republiky.

 

 

V kategorii „Nejlepší cestovní kancelář“ nehlasovala odborná porota, nýbrž široká veřejnost formou hlasování ve spolupráci s portálem Invia.cz. Základními hodnotícími kritérii byly zejména přístup k zákazníkovi, katalog (vizuál, přehlednost, množství informací), nabídka služeb, zkušenosti zákazníků, webové stránky (celkové grafické zpracování, přehlednost a intuitivnost v nabídkách, dosažitelnost informací).

 

 

Rádi bychom tímto poděkovali všem, kteří nás v této anketě podpořili. Velmi si ceníme Vaší podpory a přízně a ještě jednou děkujeme.

 

 

 

 

 

Vyhledávání