KOVOTOUR PLUS již potřetí oceněna v kategorii nejlepší cestovní kancelář roku - Tiskové centrum | Kovotour.cz

Kovotour plus

KOVOTOUR PLUS již potřetí oceněna v kategorii nejlepší cestovní kancelář roku

KOVOTOUR PLUS již potřetí oceněna v kategorii nejlepší cestovní kancelář roku

 

Vážení obchodní přátelé,

s radostí a se ctí si Vám dovolujeme oznámit, že jsme dne 17. ledna 2013, v rámci 6. ročníku soutěže Velká cena cestovního ruchu 2012/2013, na mezinárodním veletrhu GO & REGIONTOUR 2013 v Brně, slavnostně obdrželi, již potřetí za sebou v letech 2010/2011, 2011/2012,

 

1. MÍSTO V KATEGORII NEJLEPŠÍ CESTOVNÍ KANCELÁŘ 2012/2013 v ČR

 

nejlepší cestovná kancelář roku CK Kovotour Plus

 

Soutěž pravidelně vyhlašuje společnost Veletrhy Brno společně s vydavatelstvím C.O.T. media ve spolupráci s Asociací cestovních kanceláří ČR, Asociací českých cestovních kanceláří a agentur, Českou centrálu cestovního ruchu – CzechTourism, Asociací krajů ČR a Ministerstvem pro místní rozvoj, s cílem přispět ke zkvalitnění nabídky a služeb v cestovním ruchu České republiky.

 

V kategorii „Nejlepší cestovní kancelář“ nehlasovala odborná porota, nýbrž široká veřejnost prostřednictvím webových stránek a do hlasování bylo započítáno celkem 23 458 platných hlasů. Základními hodnotícími kritérii byly zejména přístup k zákazníkovi, katalog (vizuál, přehlednost, množství informací), nabídka služeb, zkušenosti zákazníků, webové stránky (celkové grafické zpracování, přehlednost a intuitivnost v nabídkách, dosažitelnost informací).

 

Toto významné ocenění jsme převzali z rukou Michala Vebera, tajemníka Asociace cestovních kanceláří ČR a Ing. Romana Škrabánka, prezidenta Asociace českých cestovních kanceláří a agentur.

 

V odborné porotě rovněž zasedlo deset hodnotitelů, mezi nimi zástupci Asociace krajů České republiky, České centrály cestovního ruchu - CzechTourism, Asociace cestovních kanceláří ČR, Asociace českých cestovních kanceláří a agentur, Sdružení lázeňských míst, Svazu léčebných lázní, marketingoví odborníci v oblasti cestovního ruchu a také zástupci organizátorů soutěže – Veletrhy Brno a vydavatelství C.O.T. media.

 

Rádi bychom poděkovali všem, kteří nás v této anketě podpořili. Velmi si ceníme Vaší podpory a přízně a ještě jednou děkujeme. Zároveň si Vás dovolujeme ujistit, že uděláme vše pro to, abychom tohoto prestižního ocenění dostáli a udrželi si i nadále maximální kvalitu poskytovaných služeb.

 

S pozdravem a úctou,  

            

Bc. Jiří Hájek
jednatel společnosti

 

KOVOTOUR PLUS s.r.o

 

 

 

 

kovotour Plus na veletrhu v Brně

 

kovotour Plus na veletrhu v Brně

 

kovotour Plus na veletrhu v Brně

 

kovotour Plus na veletrhu v Brně

 

Vážený pane Hájku,

ráda bych Vám touto cestou ještě jednou pogratulovala k Vašemu umístění v soutěži!

V příloze Vám zasílám závěrečnou zprávu soutěže s výsledky jednotlivých kategorií a také logo soutěže s Vaším oceněním (v různých formátech), které můžete využít pro své propagační účely.

Budeme se těšit na Vaši účast v další Velké ceně cestovního ruchu, která bude vyhlášena v druhé polovině letošního roku.S přátelským pozdravem a mnoho zdaru ve Vaší činnosti přeje,
Lucie Škopková a tým Velké ceny cestovního ruchu

 

Vyhledávání