KOVOTOUR PLUS 25 let tradice pro Vás - Tiskové centrum | Kovotour.cz

Kovotour plus

KOVOTOUR PLUS 25 let tradice pro Vás

Dle údajů Asociace českých cestovních kanceláří a agentur, jehož je KOVOTOUR PLUS s.r.o. významným členem, byla cestovní kancelář KOVOTOUR PLUS s.r.o. zařazena mezi deset největších českých cestovních kanceláří a získala mnoho profesních ocenění. V posledních letech obdržela společnost KOVOTOUR PLUS s.r.o. v rámci Velké ceny cestovního ruchu opakovaně významná ocenění v kategorii Nejlepší cestovní kancelář. KOVOTOUR PLUS s.r.o. je jistota, kvalita a profesionalita.

ZÁJEZDY A SLUŽBY KOVOTOUR PLUS s.r.o.

KOVOTOUR PLUS s.r.o. garantuje zajištění kvalitních služeb v bezpečných destinacích za nejlepší ceny, zejména v destinacích Černá Hora, Albánie, Chorvatsko, Bulharsko, Severní Kypr, Turecko, Řecko - Chalkidiki, Korfu, Kréta, Rhodos, Itálie, Malta a rovněž lázeňské pobyty v ČR i v zahraničí. Ve většině destinací je realizován atraktivní program v klubových hotelech s řadou dalších doplňkových služeb a možností pro klienty, zejména nabídka animačních programů v českém jazyce, atraktivní zábavné a sportovní programy, pro klienty ve věkové kategorii 50+ je připraven jedinečný animační program s ohledem na zájmy této věkové kategorie. V rámci nabídky DOTOVANÉ POBYTY 50+ mohou klienti v destinacích využít speciální programy Senior Clubu ZDARMA, služeb česky hovořícího delegáta a ošetření česky hovořícím lékařem zdarma ve vybraných kapacitách a termínech.

Pro sezonu 2018 KOVOTOUR PLUS s.r.o. nabízí zájezdy z nabídky LÉTO 2018, DOTOVANÉ POBYTY 50+ a ve spolupráci s Invia.cz speciální katalog DOTOVANÉ POBYTY 50+ SPECIÁL.

Vyznavači tuzemské dovolené naleznou v nabídce KOVOTOUR PLUS s.r.o. vyhledávaný Horský hotel Čeladenka**** ležící v srdci Beskyd v Čeladné a poskytující unikátní služby wellness v Lesních lázních ponořených do nedotčené přírody. Hotel prošel v r. 2014 kompletní rekonstrukcí a dnes se řadí k nejkomfortnějším ubytovacím kapacitám v Beskydech. Hotel byl vyhlášen stavbou Best Of Realty 2014, je nositelem řady významných ocenění v poskytovaných službách, zejména titulu Czech Hotel Awards – Regional Winner, v oblasti gastronomie obdržel titul Maurerův výběr – Grand Restaurant. Hotel je rovněž zapojen do atraktivního programu Beskydy Card, nabízejícím hotelovým hostům využití řady atraktivních slev a aktivit při pobytech v Beskydech.

Díky vynikajícím dlouhodobým vztahům se zahraničními partnery dokázal KOVOTOUR PLUS s.r.o. v posledních letech minimalizovat ceny zájezdů a zároveň přináší speciální akce „DOVOLENÁ AŽ PRO 3 DĚTI AŽ DO VĚKU 18 LET ZCELA ZDARMA“, dále zcela jedinečný BONUS 10.000,- Kč KE KAŽDÉ SMLOUVĚ O ZÁJEZDU či výhodné slevy za nákup na FIRST MINUTE, slevy pro STÁLÉ KLIENTY, cenově zvýhodněné a velmi žádané DOTOVANÉ POBYTY 50+. Ve vybraných termínech a destinacích je možno využít akce JEDNOLŮŽKOVÉ POKOJE BEZ PŘÍPLATKU.

S KOVOTOUR PLUS s.r.o. se můžete dopravit do nabízených destinací letecky z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic a Bratislavy, ale také využít autokarové přepravy s možností nástupních míst po celé ČR (platí pro zájezdy do Černé Hory a Chorvatska).

Velmi žádaná je nabídka ŠLÁGR DOVOLENÉ, kdy cestovní kancelář připravuje zábavné programy, koncerty a vystoupení umělců ve spolupráci s oblíbenou TV Šlágr.

  

Vyhledávání