Jedinečná nabídka dotovaných pobytů 55+ - Tiskové centrum | Kovotour.cz

Kovotour plus

Jedinečná nabídka dotovaných pobytů 55+

Cestovní kancelář Kovotour Plus pro Vás ve spolupráci se zahraničními partnery připravila jedinečné pobyty pro osoby starší 55 let a jejich doprovod.

 

Tento projekt Vám umožní poznat nejen krásy Černé Hory, navštívit můžete i kolébku evropské civilizace – Krétu nebo „smaragdový“ ostrov Korfu.

 

Že máte raději jemný zlatavý písek bulharských pláží nebo toužíte poznat Turecko, zemi připomínající pohádky Tisíce a jedné noci s neopakovatelnou atmosférou štíhlých minaretů a skalních měst?

 

I toto Vám umožní cestovní kancelář Kovotour Plus prostřednictvím pobytů pro seniory!

 

O tom, že seniorský věk může být aktivní a plný zážitků, se na vlastní kůži přesvědčíte, ať už vyrazíte s přáteli nebo vnoučaty.

 

Připravili jsme pobyty za speciální ceny nejen pro Vás, ale i pro děti cestující s Vámi (až do 15 let pobyt ZDARMA*), plnou penzi či all inclusive a výlet pro všechny účastníky ZDARMA.

 

Seniorské pobyty se konají v období mimo hlavní turistické sezony převážně v měsících červen a září a vy si tak užijete svoji dovolenou v příjemném kolektivu s pestrou nabídkou animačních a relaxačních programů vytvořených přímo pro Vás.

 

Která destinace bude ta pravá pro Vaši letošní báječnou dovolenou?

 

Věříme, že si z nabídky cestovní kanceláře Kovotour Plus vyberete a odvezete si spoustu nezapomenutelných zážitků. Kromě již osvědčených a tradičních destinací jsme pro Vás pro rok 2014 připravili i novinku – pobyt na ostrově Kos.

 

NEVÁHEJTE A REZERVUJTE SVOU DOVOLENOU JIŽ NYNÍ!

 

http://www.floowie.com/cs/cti/katalog-senior-2014

 

Vyhledávání