ITF SLOVAKIATOUR 2018 - Tiskové centrum | Kovotour.cz

Kovotour plus

ITF SLOVAKIATOUR 2018

Ve dnech 25.01. – 28.01.2018 se cestovní kancelář KOVOTOUR PLUS s.r.o. účastní 24. mezinárodního veletrhu cestovního ruchu ITF SLOVAKIATOUR, který se koná v areálu Incheba Expo Bratislava (Slovensko).

Na největším veletrhu cestovního ruchu na Slovensku se již tradičně prezentují nejvýznamnější tuzemské i evropské cestovní kanceláře a agentury s atraktivní nabídkou dovolených ve vyhledávaných turistických destinacích, jakož i turistické informace zprostředkovávané zahraničními centrálami zemí.

KOVOTOUR PLUS zde představí pestrou nabídku dovolených do bezpečných a prověřených destinací s odlety z Bratislavy, Ostravy a Brna. KOVOTOUR PLUS nabízí pestrou škálu klubových hotelů a komplexů v Černé Hoře, Chorvatsku a Bulharsku, kdy je pro rodiny s dětmi připravena nabídka bohatých a zábavných celodenních animačních, sportovních a relaxačních programů ZCELA ZDARMA. Zastoupena bude i vyhledávaná nabídka Šlágr dovolené, která je organizována ve spolupráci se ŠLÁGR TV a rovněž katalog DOTOVANÉ POBYTY 50+ SPECIÁL.

Součástí prezentace bude rovněž nabídka atraktivních ubytovacích balíčků v Horském hotelu Čeladenka **** v Beskydech, jež patří k vyhledávaným ubytovacím zařízením v Beskydech a který již byl třikrát oceněn jako nejlepší hotel v Moravskoslezském kraji v anketě Czech Hotel Awards 2015, 2016 a 2017. Součástí hotelu je rovněž unikátní wellness SPA areál Lesní lázně, kdy hoteloví hosté mohou vybírat z široké řady wellness procedur.

Pro návštěvníky je rovněž připraven po dobu konání veletrhu bohatý doprovodný program.

Srdečně zveme odbornou veřejnost ve dnech 25.01. – 26.01. a širokou veřejnost ve dnech 26.01. – 28.01.2018 k návštěvě expozice KOVOTOUR PLUS – Hala B1/Expozice 305/10.


 

 

 

Vyhledávání