FOR TRAVEL 2018 - Nejlepší cestovní kancelář roku 2018 - Tiskové centrum | Kovotour.cz

Kovotour plus

FOR TRAVEL 2018 - Nejlepší cestovní kancelář roku 2018

Na pražském výstavišti v Letňanech proběhl ve dnech 9.-11.3.2018 již 7. ročník veletrhu turismu a rodinného cestování. Jelikož je naší snahou být našim klientům a všem fanouškům cestování co nejblíže, nemohli jsme mezi vystavovateli chybět. Na našem stánku kolegové představili široké veřejnosti pestrou nabídku zájezdů, které v duchu naší filozofie „kvalitní dovolená za nejlepší ceny“ přináší klientům finančně dostupné možnosti objevovat známá i netradiční místa. Klienti, kteří se s námi vydají na cesty, si mohou v bezpečných destinacích užít ničím nerušený relax, objevovat přírodní a kulturní krásy přímořských zemí a odvézt si zážitky, na které se jen tak nezapomíná.

Fanoušci TV Šlágr se na našem stánku mohli exkluzivně setkat s uměleckými hvězdami této televize, které zde naživo vystoupily a předvedly ukázku zábavného programu, za kterým s námi klienti každoročně cestují do Černé Hory a Bulharska.

Návštěvníkům veletrhu jsme prezentovali rovněž Horský hotel Čeladenka v Čeladné, který si srdce svých hostů získal špičkovou péčí v nádherném prostředí beskydských hor. Mnozí hosté se zde opakovaně vrací, jelikož pocit, že se ocitnou na ničím nerušeném místě, kde se jim dostane do posledního detailu vyladěného servisu, je v dnešní uspěchané době k nezaplacení.

Je nám ctí, že naše usilovná práce se odrazila v hodnocení odborné poroty, kdy naše společnost obdržela u příležitosti veletrhu FOR TRAVEL titul nejlepší cestovní kancelář roku 2018. Tohoto ocenění si velmi vážíme a zároveň jej vnímáme jako závazek nejen udržet stávající standard poskytovaných služeb, ale také pokračovat v neustálém rozvoji.

  

Vyhledávání