Dovolená plná zábavy v klubových hotelech KOVOTOUR PLUS - Tiskové centrum | Kovotour.cz

Kovotour plus

Dovolená plná zábavy v klubových hotelech KOVOTOUR PLUS

Cestovní kancelář KOVOTOUR PLUS organizuje v klubových hotelech ve vyhledávaných přímořských letoviscích zábavný program zcela zdarma. Klubové hotely KOVOTOUR PLUS jsou určeny nejen rodinám s dětmi, ale všem klientům, kteří si chtějí na dovolené užít zábavu, pohyb i relaxaci. Pod vedením zkušených animátorů se klienti mohou účastnit nejrůznějších pohybových či relaxačních aktivit, zábavných programů, přednášek, kvízů apod. Klienti KOVOTOUR PLUS využívají programu klubových hotelů KOVOTOUR PLUS zcela zdarma.

Český animační tým má připraven pestré spektrum aktivit. Je organizováno velké množství sportovních činností jako například aerobik, jóga, power jóga, pilates, zumba, agua aerobic, cvičení v moři či na pláži a podobně. Večer mohou klienti využít bohatý program například ve formě tanečních večerů, karaoke soutěží, pěveckých a divadelních vystoupení, promítání filmů, diskotéky, plážové párty, dětských karnevalů a v neposlední řadě tematických večerů zaměřených na poznávání místní kultury, zvyků, tradic, často spojených s ochutnávkou místních specialit.

Rodinám s dětmi je zdarma k dispozici dětský klub Plusíčko, kde se spolehliví a profesionální animátoři o děti starají a zajištují zábavné programy. Nejen děti, ale celé rodiny často během pobytů v klubových hotelech poznají nové kamarády a přátele, užijí si spoustu zábavy a dobrodružství a odvážejí si tak z dovolené nové zážitky. Tým zkušených animátorů připravuje a organizuje pestrý program, soutěže, hry, diskotéky, karneval a další milá překvapení. Program dětského klubu Plusíčko je určen dětem od 4 do 14 let a je vždy přizpůsobován věku a zájmů dětí. Mladší děti se mohou programu zúčastnit také, ovšem pouze za doprovodu rodičů.

Nabídky klubových hotelů s atraktivním programem pro klienty všech věkových kategorií je možno vybírat v Černé Hoře, Chorvatsku a Bulharsku. V Černé hoře doporučujeme služby klubových hotelů - Hotel Park Club, Hotel Ban-Bus Budva Club, Hotel Savojo Club, Vila Armenko LUX Club, Penzion Premier Club a dalších. V Chorvatsku klienti mohou zvolit z nabídky Hotelu Dramalj Club, Vily Danica Club a Vily Clotillde Club. V Bulharsku organizuje KOVOTOUR PLUS zábavné programy v klubových hotelech Hotel Kamenec Club na Slunečném pobřeží a Hotel Edelweiss Club na Zlatých Pískách.

S výběrem ideální dovolené pro Vás a Vaše děti Vám ochotně pomohou operátoři call centra KOVOTOUR PLUS na lince 14001 či na e-mailu prodej@kovotour.cz.

 

Vyhledávání