Děkovný dopis - Tiskové centrum | Kovotour.cz

Kovotour plus

Děkovný dopis

Hezký den pane řediteli,

chtěla bych od srdce poděkovat za vaše služby v lesních lázních. Se skupinou žen jsme minulý měsíc navštívili vaše úžasné lesní lázně. Vrátila jsem se z dovolené, tak jsem si až teď kom našla čas poreferovat, jak jsme si to užili ve vašich lesních lázních. Obsluhoval nás úžasný pan masér, který nám všechno vysvětlil, jak máme co využívat a na co je to vhodné a jak prospěšné je to pro naše tělo.

Dále jsme měli objednané masáže, které jsme si nadmíru užily. Byly to ty nejlepší masáže co jsme v životě zažily a to na masáže chodíme pravidelně. Pan masér má zlaté ruce, bolestivé místa na zádech nám rozmasíroval a celou dobu nás bavil a my jsme si mohli vychutnávat masáže a dostat se do hladiny alfa, jak při relaxaci při spánku. Je to člověk na správném místě. Velice odborně znalý a empatický. Doporučil nám cviky na domácí procvičování a jak můžeme zádům ulevit při sportu a jak je dobře procvičit a rozhýbat, ať nás v budoucnu nebolí. Dovolíme si říct, že tento úžasný člověk si zaslouží nadstandardní ohodnocení, jak provádí masáže na špičkové úrovni a ne jak hlazení od ženských a jejich nekončící klábosení, až z toho hlava začne bolet a člověk si ani u masáže neodpočine.Byla jsem nadmíru spokojena z masáže, můžu od srdce doporučit všem ženám! I těm, které váhají a obávají se masérů. Pan masér je prostě jedinečný a má obrovskou léčebnou energií v rukách, které hřejí a vysílají léčebnou sílu.

Je to velice náročná fyzická práce z které musí bolet celý člověk, ale vybrali jste nadmíru úžasného člověka a budeme se těšit na další masáže a další zavítaní na Čeladné z Prahy.

Zdravím Eva z Prahy

Jsme rádi, že se Vám na našem Horském hotelu Čeladenka**** v Čeladné líbí a těšíme se také na Vás.

Vyhledávání