Novinářská soutěž Czech Travel Press a FIJET Slovakia 2018 - Tiskové centrum | Kovotour.cz

Kovotour plus

Novinářská soutěž Czech Travel Press a FIJET Slovakia 2018

Cestovní kancelář KOVOTOUR PLUS věnovala do prestižní novinářské soutěže Czech Travel Press a FIJET Slovakia 2018, která se uskutečnila ke 100. výročí založení Československa, vítězi soutěže v kategorii Internet poukaz na pobyt v Horském hotelu Čeladenka**** v Čeladné v Beskydech.

 

Mezinárodní novinářská soutěž byla pořádána českou asociací novinářů a publicistů cestovního ruchu Czech Travel Press a slovenským žurnalistickým sdružením FIJET Slovakia pod záštitou České centrály cestovního ruchu CzechTourism a Ministerstva dopravy a výstavby Slovenské republiky.

 

Vítězem soutěže v kategorii Internet se stala slovenská novinářka Marcela Václavková Konrádová za článek „Česko v turizme napreduje míľami, Slovensko mu nestíha“. Dle hodnocení odborné poroty bylo v článku provedeno zajímavé a jasné srovnání propagačních aktivit cestovních ruchu na Slovensku a v Česku, včetně důsledků pro ekonomiky obou zemí.

 

Cena byla předána v rámci konání veletrhů GO a Regiontour 2019 dne 17.01.2019 zástupcem cestovní kanceláře KOVOTOUR PLUS panem Sebastianem Všetulou. 

Vyhledávání