Co vše nám přináší letní dovolená - Tiskové centrum | Kovotour.cz

Kovotour plus

Co vše nám přináší letní dovolená

 

Říkáte si, že jedinou výhodou letní dovolené je pořádný odpočinek? Omyl, máme pro vás hned 6 dalších výhod!

Poznávání nové kultury

Ať už vyrazíte do Černé Hory, Chorvatska nebo třeba Turecka, v každé z těchto zemí je kultura odlišná od té naší. Některé kultury jsou více rozdílné než jiné, ale každá z nich má svá kouzla. Nebojte se tedy poznávat jejich tradice, zvyky či tance a rozšiřte si své obzory!

Poznávání nových chutí

S kulturou je spjata i národní kuchyně s typickými pokrmy. Zkuste na chvíli upustit od stereotypu a známých českých chutí a nechte se zlákat na dobroty jiné země. Uvidíte, že vás svou chutí překvapí a třeba si je zamilujete natolik, že je zařadíte do svého jídelníčku i v České republice!

K dobrému jídlu se samozřejmě hodí i dobré pití. Snad každá země má svůj typický nápoj, ochutnejte například řecké ouzo nebo černohorskou rakiji!

Poznávání nových míst

I když si jedete na dovolenou především odpočinout, stojí za to věnovat alespoň jeden den výletu a poznávání dané destinace. Každá země má co nabídnout a byla by škoda nevyužít možnosti absolvovat výlet. Naše cestovní kancelář nabízí spoustu krásných výletů s výkladem od česky mluvícího průvodce, takže se nemusíte o nic starat!

Poznávání nových lidí

Během dovolené narazíte na spoustu zajímavých lidí a je to báječná příležitost k nalezení nových přátel. Teplé večery dovolenkových destinací se přímo vybízejí k posezení na pláži či na baru a ke konverzaci s novými lidmi.

Spousta nových zážitků

Rafting na řece Tara? Potápění u korálových útesů? Rybaření na otevřeném moři? Delfíní show? To je jen zlomek toho, co vás může čekat na dovolené! Vzpomínky na tyto okamžiky máte na celý život!

Spousta času na utužování rodinných a partnerských vztahů

Zapomeňte na chvíli na práci a každodenní povinnosti a věnujte se naplno své rodině či partnerovi nebo partnerce! Letní dovolená je jako stvořená k upevňování mezilidských vztahů všech kategorií a byla by škoda toho nevyužít! Užijte si společný odpočinek, výlet, romantickou večeři nebo projížďku pronajatým autem! Během roku budete na dovolenou rádi vzpomínat!

Neváhejte a rezervujte si letní dovolenou ještě dnes! Vybírat můžete na www.kovotour.cz

Vyhledávání