CK KOVOTOUR PLUS vstoupila do dvacátého roku své existence s oceněním - Tiskové centrum | Kovotour.cz

Kovotour plus

CK KOVOTOUR PLUS vstoupila do dvacátého roku své existence s oceněním

Dne 16. 1. 2014 byly v Brně oceněny cestovní kanceláře a projekty v oblasti cestovního ruchu. V kategorii „Nejlepší cestovní kancelář“, jejíž vítěze určuje hlasování široké veřejnosti online na webových stránkách, získala prvenství ostravská cestovní kancelář KOVOUTOUR PLUS. „Jsme potěšeni, že se naši klienti odhodlali hlasovat a již počtvrté v řadě za sebou nás takto ocenili. Je to pro nás zavazují a současně je to i dárek k našemu dvacátému výročí. Jsme rádi, že jsme takto úspěšně mohli začít náš významný rok,“ říká Xenie Stehlíková, vedoucí CK KOVOTOUR PLUS.

 

 

 

 

Cestovní kancelář se každoročně snaží rozšiřovat své služby, v letošní sezóně například o letecké zájezdy na Sicílii. V letní nabídce zaujímá stálé místo Chorvatsko, Turecko, Řecko a Bulharskou, ale základním stavebním kamenem jsou zájezdy do Černé Hory a Albánie. „Velkou oblibu si v posledních letech získávají dotované pobyty 55+, kdy klienti v této věkové kategorii mají možnost vybrat si z široké nabídky zájezdů. Snažíme se jim vždy nabídnout plné penze, aby se během pobytu nemuseli vůbec starat o vlastní doplňkové stravování. V rámci všech těchto pobytů nabízíme také výlet zdarma,“ říká Xenie Stehlíková s tím, že nároky klientů na kvalitu služeb i v této věkové kategorii rok od roku vzrůstají. Proto má cestovní kancelář ve své nabídce širokou škálu ubytování od tří až pětihvězdičkových hotelů.

 

 

 

Dotované pobyty 55+ představují zvýhodněné cenové nabídky pro klienty od pětapadesáti let, přičemž je možné nabídku využít i v případě, že druhá spolucestující osoba uvedené věkové hranice nedosáhla. U dotovaných pobytů totiž obchodní partner a cestovní kancelář ve spolupráci s národní centrálou rozvoje cestovního ruchu příslušného státu nesou část nákladů na tento pobyt. Na veletrhu v Brně využívá cestovní kancelář příležitosti, jak tuto možnost dovolené propagovat mezi širokou veřejností. „Na GO setkáváme s klienty, stejně tak jako s našimi provizními prodejci a obchodními partnery z tuzemska i ze zahraničí. Proto účast na veletrhu vnímáme pozitivně,“ říká Xenie Stehlíková.


 Zdroj: http://www.bvv.cz/go-regiontour/aktuality/ck-kovotour-plus-vstoupila-do-dvacateho-roku-sve-e/

 

Vyhledávání