Česko-černohorské mezinárodní jednání o spolupráci Kovotour plus - Tiskové centrum | Kovotour.cz

Kovotour plus

Česko-černohorské mezinárodní jednání o spolupráci Kovotour plus

V návaznosti na včera zahájenou návštěvu prezidenta Černé Hory v České republice se v dnešních odpoledních hodinách uskutečnila v pražském v Lichtenštejnském paláci na Malé Straně další dvojstranná jednání. Proběhla nejen za přítomnosti černohorského prezidenta Filipa Vujanoviće, ale i za účasti ministrů a dalších vládních představitelů a podnikatelských subjektů Černé Hory.

Jednání se za českou stranu zúčastnil také majitel a jednatel společnosti Kovotour plus Jiří Hájek, a to jako prezident Česko-černohorské průmyslové a obchodní komory a současně i jako člen prezidia Asociace českých cestovních kanceláří a agentur. Na jednání představil Jiří Hájek černohorskému prezidentovi dosavadní úspěšnou práci cestovní kanceláře Kovotour plus s.r.o., která již více než 20 let vozí klienty z České republiky a dalších zemí do Černé Hory v počtu více než 20 000 klientů ročně.

Jiří Hájek dále představil investiční plány společnosti Kovotour plus, kdy společně se strategickým partnerem připravuje investice do výstavby nových hotelových kapacit v Černé Hoře. Ve svém vystoupení rovněž připomenul činnost Česko-černohorské obchodní a průmyslové komory. Současně akcentoval i zájem českých cestovních kanceláří pod hlavičkou AČCKA o spolupráci s Černou Horou v oblasti cestovního ruchu. K tomuto tématu se v současné chvíli rovněž připravuje podnikatelská mise českých subjektů do Černé Hory.

Praha, 07.04.2016

   

 


Vyhledávání