Ceny zájezdů nenavyšujeme - Tiskové centrum | Kovotour.cz

Kovotour plus

Ceny zájezdů nenavyšujeme

Vážení přátelé,

na základě četných dotazů si Vás dovolujeme informovat, že ani přes nečekaný a nesystémový zásah České národní banky a s tím spojené devalvace české koruny, cestovní kancelář KOVOTOUR PLUS s.r.o. ceny zájezdů v současné době nenavyšuje.

 

Z daného důvodu doporučujeme využít výhodné slevy na first minute. Až do 15.2.2014 mohou klienti při koupi zájezdu uplatnit výhody a slevy prezentované v katalogu LÉTO 2014 s celkovou slevou až 15% z celkové ceny zájezdu.

 

Dále bychom Vás rádi informovali o rozšíření nabídky pro Dotované pobyty 55+, zejména o pobyty na řeckém ostrově Rhodos a také o nově otevřených termínech pro Dotované pobyty 55+ v průběhu měsíce července 2013 ve vybraných destinacích Černé Hory a Turecka.

 

Další aktraktivní novinkou v nabídce CK Kovotour Plus je rovněž nabídka autokarových zájezdů na 10 a 11 nocí do Černé Hory. Věříme, že tímto novým produktem vyhovíme četným dotazům na prodloužené autokarové zájezdy.

 

Na www.jentozkus.cz najdete mimo nabídky zájezdů leteckých, autokarových či zájezdů vlastní dopravou do Černé Hory, Albánie, Bulharska, Turecka, do řeckých destinací Chalkidiki, Kréta, Thassos, Korfu, Kos a Rhodos, také kompletní nabídku pobytů v Chorvatsku včetně ubytování v oblíbených hotelech, apartmánech nebo mobilních domech. Nově přicházíme také s nabídkou leteckých zájezdů na Sicílii.

 

Hitem letní sezony pro tuzemskou dovolenou je Horský hotel Čeladenka **** - první Light All Inclusive hotel v Beskydech.

 

S dotazy nás prosím neváhejte kontaktovat na čísle 14001 (za místní hovorné) či e-mailem na prodej@kovotour.cz.

 

Těšíme se na další spolupráci.

 

S pozdravem
Xenie Stehlíková

 

Vyhledávání