BULHARSKO – maximum výhod za nejvýhodnější ceny - Tiskové centrum | Kovotour.cz

Kovotour plus

BULHARSKO – maximum výhod za nejvýhodnější ceny

Řada českých turistů při výběru dovolené zohledňuje cenu zahraničního pobytu, zejména rodiny s dětmi se často přiklání k Bulharsku, které stále nabízí levnou dovolenou v poměru cena/objem služeb. Zejména díky příznivým cenovým podmínkám se Bulharsko těší velké oblibě českých turistů. Turisté využívající leteckou přepravu mohou volit ze čtyř odletových míst, a to z Prahy, Brna, Ostravy a Pardubic. Lety do Bulharska nejsou časově náročné, let do Burgasu či Varny nezabere déle než 2 hodiny.

Turisté mohou vybírat z širokých ubytovacích možností, od studií a apartmánů až po rozlehlé ubytovací komplexy pro nejnáročnější klientelu. S ohledem na příznivou cenou hladinu restauračních služeb, často klienti zakoupí ubytování bez stravy, rodiny převážně s dětmi preferují zakoupení ubytování se stravováním, často ve formě All Inclusive. Vyhledávané jsou klubové hotely v Bulharsku s animačními programy v českém jazyce, kdy jsou pro rodiny s dětmi připraveny úžasné programy pro děti i dospělé, sportovní i nesportovní aktivity, oblíbené kulturní vystoupení a programy, večerní zábava pro děti i rodiče, zajímavé kreativní činnosti a samozřejmě soutěže.

Až do 31.03.2017 mohou klienti zakoupit zájezd s výhodnou slevou FIRST MINUTE a zajistit si tak s dostatečným časovým předstihem dovolenou dle svých představ.

Novinkou v nabídce KOVOTOUR PLUS s.r.o. je v sezoně 2017 destinace Zlaté Písky, které patří k oblíbeným turistickým letoviskům.

Přehled zájezdů do Bulharska naleznete ZDE

  

Vyhledávání