Bulharsko láká na rodinné dovolené - Tiskové centrum | Kovotour.cz

Kovotour plus

Bulharsko láká na rodinné dovolené

Letní dovolená v Bulharsku se stává opět jednou z nejoblíbenějších vyhledávaných destinací u našich klientů. Hlavním důvodem je cenová dostupnost. Kvalita služeb se v posledních letech neustále zvyšuje.

Bulharsko láká na své písčité pláže, které jsou omývané křišťálově průzračným Černým mořem. Tyto lákají k relaxaci a k hrátkám především děti.
Prohřátý písek je ideální na stavění hradů a další hrátky. Bulharské pláže jsou pověstné svým jemným pískem, šířkou až několik desítek metrů a délkou, která mnohdy čítá dlouhé kilometry.
Otevřené a do moře se svažující pláže sousedí s romantickými zálivy, strmými útesy, vysokými písečnými dunami, zelenými zátokami, kotvišti jachet i romantickými rybářskými vesničkami.
Můžete poznávat krásu podmořského světa, podniknout výlet lodí, setkat se s piráty, rybařit nebo navštívit delfinárium ve Varně.


Na pobřeží Bulharska vyrostly nové aquaparky, kde si užije adrenalin celá rodina. Bulharsko je zemí, která svým návštěvníkům nabízí také mnoho kulturních památek a je dokonce čtvrtou zemí na světě s největším počtem památek zapsaných do seznamu UNESCO. V hospůdce si můžete objednat rožněné ryby a jiné mořské speciality a nasávat skvělou zdejší atmosféru. Velmi oblíbenou destinací je Slunečné pobřeží, které najdete asi 40 km od Burgasu a asi 5 km od krásného historického Nessebaru.

Zdejší hotely uspokojí jak náročné, tak i nenáročné klienty. Je pouze na vás, kterou část Bulharska si zvolíte. Každá má totiž své kouzlo.

Přehled našich zájezdů do nádherného Bulharska naleznete ZDE.

Vyhledávání