BULHARSKO: hit dovolených 2017 - Tiskové centrum | Kovotour.cz

Kovotour plus

BULHARSKO: hit dovolených 2017

Zájezdy do Bulharska patří mezi hity nejen pro rodinnou dovolenou v sezoně 2017!

 

Letovisko Pomorie je nejjižnějším cílem, který můžete s cestovní kanceláří KOVOTOUR PLUS navštívit. Pomorie leží pouhých 10 kilometrů od mezinárodního letiště v Burgasu, čímž garantuje klientům krátký a časově nenáročný přesun transferem do střediska. S ohledem na blízkou vzdálenost od Slunečného pobřeží je Pomorie oblíbené nejen pro možnosti výletů do rušnějšího střediska za nákupy a zábavou či za architektonickými skvosty Nesebaru.

Počátky starobylého města Pomorie sahají až do 4.st. př.n.l., dnešní podobou připomíná turisty oblíbený Nesebar, jeho stará část totiž leží také na poloostrově.

 

V minulosti se řadilo Pomorie k důležitým přístavům a obchodním centrům, přičemž největší rozkvět zaznamenalo v dobách Římské říše.

Letovisko Pomorie se charakteristické dvěmi plážemi. První pláž ležící na sever od starého centra, je velmi dlouhá a jemně písčitá. Traduje se, že její odlehlejší část v podstatě tvoří jakousi hranici mezi Černým mořem a Pomorijským jezerem, které leží v sousedství. Druhá, menší pláž, je situována jižně od letoviska.

Vydejte se na dovolenou do Pomorie! Klidná a bezpečná lokalita, ubytování v oblíbeném hotelu přímo na pláži, příjemní a srdeční lidé, výborná bulharská kuchyně, léčivý železitý písek vhodný pro kožní nemoci v blízkém okolí, jsou tou pravou volbou pro výběr Vaší zasloužené dovolené.

Vyhledávání