AKCE 10000 Kč IHNED při nákupu balíčku Čeladenky - Tiskové centrum | Kovotour.cz

Kovotour plus

AKCE 10000 Kč IHNED při nákupu balíčku Čeladenky


PŘI ZAKOUPENÍ Z NABÍDKY SPECIÁLNÍCH BALÍČKŮ OBDRŽÍTE IHNED 10.000 KČ NA PRÁZDNINOVÉ POBYTY U MOŘE.
Platí pro vybrané termíny a hotely v těchto destinacích: ČERNÁ HORA, BULHARSKO, ALBÁNIE, ŘECKO, CHORVATSKO, ITÁLIE, TURECKO, SEVERNÍ KYPR, MALTA.

ČASOVĚ OMEZENÁ AKCE. NEVÁHEJTE. 

Při nákupu online na www.kovotour.cz nebo telefonicky na čísle 14001 Vám zašleme slevový poukaz na email společně s potvrzenou Smlouvou o zájezdu vybraného balíčku.

Při nákupu na Horském hotelu Čeladenka**** obdržíte slevový poukaz na recepci hotelu.

AKCE PLATÍ PRO TYTO SPECIÁLNÍ BALÍČKY: 

AKTIVNÍ POBYT 50+ NA 3 DNY
AKTIVNÍ POBYT 50+ NA 6 DNÍ
RELAX POBYT PRO DVA S POLOPENZÍ
ROMANTICKÝ POBYT PRO DVA V BESKYDECH
RODINNÁ DOVOLENÁ V BESKYDECH

*Uvedenou slevu lze získat při nákupu tohoto balíčku. Slevu lze uplatnit na jednu Smlouvu o zájezdu s minimálně 2 plně platícími osobami, a to pouze u leteckých zájezdů s odlety v červenci a srpnu a ve vybraných hotelech. Pro uplatnění slevy volejte 14 001. Podmínkou pro uplatnění slevy je zaplacení 50% ceny zájezdu při sepsání Smlouvy o zájezdu. Sleva může být uplatněna pouze při rezervaci, resp. při zaplacení zálohy a nemůže být nárokována dodatečně. Slevu nelze uplatnit na nabídku Dotovaných pobytů 50+, na nabídku LAST MINUTE ani na jiné akční nebo speciální nabídky, ani nelze kombinovat s žádnými jinými slevami nebo zvýhodněnými cenami. Slevu nelze nárokovat ve formě finančního plnění. Limitovaná nabídka platí do 31.12.2017, do odvolání nebo do vyprodání volných míst.

 

 

Vyhledávání