1. místo v soutěži Best of Realty – Nejlepší z realit v kategorii hotely pro horský hotel Čeladenka **** - Tiskové centrum | Kovotour.cz

Kovotour plus

1. místo v soutěži Best of Realty – Nejlepší z realit v kategorii hotely pro horský hotel Čeladenka ****

Dobrý den,

dovoluji si Vás informovat, že náš Horský hotel Čeladenka získal dne 4.11.2014 v prostorách ČNB 1. místo od odborné poroty v soutěži Best of Realty – Nejlepší z realit v kategorii Hotely 2014.

 

Jsme hrdi na svou práci a toto uznání nás, ale i náš tým architektů a stavařů nesmírně potěšilo a jsme na něj hrdi.

Budeme rádi, když navštívíte tento nádherný hotel Čeladenka kde jsme věnovali rekonstrukci a výstavbě 2 roky života a obrovskou investici.

 

S pozdravem a úctou

Jiří Hájek

Jednatel KOVOTOUR PLUS s.r.o.    


--------- 

PRESTIŽNÍ SOUTĚŽ „ BEST OF REALTY - NEJLEPŠÍ Z REALIT“ ZNÁ VÍTĚZE LETOŠNÍHO ROČNÍKU

 

Vydáno dne: 4-11-2014 (23:00) - tisková zpráva

 

Na slavnostním galavečeru byly dnes v Praze v Kongresovém centru České národní banky (bývalé Plodinové burze) vyhlášeny výsledky a předána ocenění nejlepším projektům českého realitního trhu za uplynulý rok. O vítězích 16. ročníku soutěže „Nejlepší z realit – Best of Realty“, která se v tuzemsku považuje za nejprestižnější ve svém oboru, rozhodla osmičlenná odborná porota v čele s Ing. Pavlem Kühnem (Česká spořitelna – Erste Corporate Banking). Členy jury byli zástupci Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí (ARTN), agentur pro výzkum trhu, developerů, realitních makléřů, bankéřů i architektů.O ocenění letos usilovalo celkem 37 projektů v šesti základních kategoriích. Dále byla udělena také Zvláštní cena poroty, Cena ARTN „Award for Excellence“ a Cena čtenářů. Rozhodujícími kritérii při posuzování kvality přihlášených projektů byly výběr lokality, urbanistické a architektonické řešení, kvalita realizace a zejména úspěšnost na realitním trhu. Soutěž jako každoročně probíhala pod odbornou záštitou Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí.

 

O nominaci na ocenění titulem „Nejlepší z realit 2014“ se mohly ucházet stavby dokončené v České republice po 1. lednu 2013, a to v kategoriích Rezidenční projekty, Nová administrativní centra, Obchodní centra, Hotely, Skladové a průmyslové areály a Rekonstruované kancelářské budovy. Vedle toho získal Zvláštní cenu poroty projekt, který za uplynulý rok jedinečným způsobem přispěl k rozvoji českého trhu s nemovitostmi. Svou cenu „Award for Excellence“ udělila i Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí. Stejně jako vloni byla udělena Cena čtenářů mediálních partnerů, kdy prostřednictvím domovské stránky soutěže mohli dát hlas nejlepšímu realitnímu projektu bez výběru kategorie také laici.

V kategorii hotelů získal titul horský hotel Čeladenka za úspěšný koncept kompletní rekonstrukce původní Lorkovy vily, který oslovuje zejména domácí turisty, a za příjemné propojení hotelu s okolní beskydskou krajinou.

---------

 

Více informací:

http://www.bestofrealty.cz/nejlepsi-z-realit/vyhlaseni?cl=5

http://www.crestcom.cz/tiskove_stredisko/presscenter.php?p=text_detail&idfirmy=18&idslozky=117&idtextu=24598

http://www.crestcom.cz/tiskove_stredisko/presscenter.php?p=folder_detail&idfirmy=18&idslozky=5677    

 

--------- 

 

FullSizeRender (1) FullSizeRender (2) FullSizeRender IMG_9952 IMG_9953
Vyhledávání