RECENZE ČERNÁ HORA - 2013

Vážená cestovní kanceláři Kovotour plus,
z celého a upřímného srdce bychom chtěli poděkovat za příjemný a i velice zajímavý, či snad i naučný pobyt na Černé Hoře. Zájezd jsme zakoupili díky vodňanské pobočce Ing. Jitky Smržové -CA. Byli jsme tam v období od 7. 6. 2013 do 16. 6. 2013 v oblasti Sutomore v komplexu Zlatna Obala. Velké dík patří i naší delegátce "Marice" a jejímu manželovi (bohužel si nepamatujeme příjmení). Cesta, ubytování, lidé, jídlo, výlety a všechno ostatní bylo moc fajn. Velmi jsme si to užili!! Již teď přemýšlíme kam s vámi pojedeme příště.

S přáním krásné adventní atmosféry
Manželé Procházkovi


Dobrý den pane Kostka!
V červnu t. r. jsme byli s manželem na dovolené v Černé Hoře (Zlatna Obala), kde se nám velmi líbilo. Tam jsme se také setkali s Vámi a Vaší paní a byli jsme spokojeni, jak jste se o nás starali. Při odjezdu jsme od Vás dostali vizitku a zároveň i nabídku, že se Vám máme ozvat, neboť i pro příští rok chystáte do katalogu nabídky zvýhodněných pobytů pro seniory. Protože bychom s Vámi rádi opět příští rok jeli a chystáme se pozvat i své přátele, aby jeli s námi, budeme rádi, když budeme mít možnost si Vás katalog prohlédnout, prostudovat a vybrat si z něj. Napište nám prosím, kdy bude Vás katalog vydán a zda je možné si ho objednat, případně kde bude k sehnání. Doufáme též, že zase bude možné letět z Pardubic. Zájem máme především o ty zvýhodněné pobyty pro seniory, ale zajímá nás celá Vaše nabídka.

Srdečně Vás zdravíme, přejeme hodně úspěchů a těšíme se na zprávy od Vás.

Jana a Miroslav Horských


Dobrý den,
po výborných zkušenostech z pobytu ve Zlatne Obale v září 2012 s CK KOVOTOUR jsme si letos zopakovali s touto CK Černou Horu. Tentokráte v hotelu Olympic nedaleko starobylé a malebné pevnosti v, nyní již turistickém městečku, Ulcinj. Výšková budova moderního hotelu leží v rozsáhlé zeleni v bezprostřední blízkosti široké , 12 km dlouhé pláži z černého, léčivého písku, která v září byla téměř bez lidí a vybízela k dlouhým procházkám a brouzdání v mělkém moři. Výborná kuchyně s hojností zeleniny a ovoce je vždy základem spokojenosti a v tomto případě byla znásobena ochotným personálem i volným přístupem k chlazené pitné vodě. Velmi jsme ocenili útulnou konferenční místnost s měkkým,světlým kobercem, vyzdobenou působivými fotografiemi Starého Baru, kde jsme se mohli večer scházet. Vzhledem k tomu, že jsme převážně skupina aktivních důchodkyň (56 - 85 let), která pravidelně kombinuje pobyt u moře se cvičením, využili jsme nejen pláž, ale i několik sportovních hřišť u hotelu. Náš dík za velmi úspěšný zájezd do Ulcinj patří nejen panu řediteli P.Kostkovi a referentce paní S. Novotné, za tip a pečlivě připravený pobyt a cestu, ale i delegátovi Honzovi, který splnil všechna naše přání, včetně úklidu posilovny pro případ deště v době cvičení. Rádi bychom také poděkovali paní Vlastičce z Monte Negro Tour, která nás provázela na výletech po krásách Černé Hory i Albánie.

Dovolenou v hotelu Olympic můžeme směle doporučit všem, kteří ocení spojení klidu v krásné přírodě na břehu čistého moře a vymožeností civilizace v moderním hotelu.

Dr. Jana Zachová
za skupinu 41 důchodců ze Sokola Spořilov, Praha


Dobrý den,
V červenci 2013 jsme byly na zájezdu s vaší cestovní kanceláří v destinaci Černá Hora, Sutomore, hotel Korali. Chceme vyjádřit poděkování za organizaci celého zájezdu. Zvlášť bychom chtěly poděkovat za profesionální a obětavou péči delegátky paní Marie Galíkové v hotelu Korali.
Svými znalostmi, informovaností a opravdu vřelým, přátelským přístupem přispěla k pohodě a spokojenosti, kterou jsme si mohly v průběhu celého pobytu užít.

S pozdravem účastnice zájezdu - Jana Jirátová, Jitka Zemanová, Aneta Zemanová, Tereza Vacková.


Dobrý den, paní Novosadová,
chtěla bych touto cestou poděkovat vám i paní delegátce Darji z hotelu Zlatibor v Čanji, kde jsem letos v srpnu byla s maminkou na dovolené. Paní delegátka byla velmi příjemná, velice ochotná, obětavá. Pro své klienty dělá vše možné - někdy snad i nemožné...
Ještě jednou děkujeme a chválíme paní Darju.
Omlouvám se, že píši s takovým opožděním, ale práce ve školství mne "pohltila", začátek školního roku byl časově náročný a tak jsem se k tomu dostala až nyní.

Snad někdy v budoucnu opět na viděnou a shledanou.
Jarmila Zouharová


Dobrý den.
Chtěla bych Vám i Vaší ženě vyjádřit upřimný obdiv za příkládné pečování o klienty v Sutomore-Zlatná obala.
Na letišti v Podgorici dne 16.9. jsem Vám říkala, abyste poděkoval paní, která pekla výborné moučníky, ale už jsem neřekla to, že velký dík za vše patří i Vám.
Přeju Vám do další sezony příjemné klienty a štěstí v osobním i profesním životě.

Marie Sadílková.


Vážený pane řediteli,
zúčastnily jsme se pobytového zájezdu s cestovní kanceláří Kovotur do Sutomore v areálu ,,Zlatna Obala".

Byly jsme nadšené přírodou, ubytováním a hlavně přístupem celého Vašeho kolektivu, což nebývá vždy u delegátů jiných cestovek obvyklé. Jediná připomínka je vstup do moře, který se řeší již delší dobu a pevně věřím, že bude vyřešen.
Pokud nenastanou nenadálné okolnosti a zdraví dovolí za rok nashledanou.

Mgr. Helena Charvátová


Dobrý den, pane řediteli,
Chtěli bychom touto cestou poděkovat za krásnou dovolenou, kterou jsme strávili ve Vašem hotelu Korali ve dnech 2.9.-9.9.2013. Zajištění našeho pobytu po celý čas bylo na velmi dobré úrovni, personál v hotelu se choval maximálně vstřícně, strava byla velmi dobrá, v celém hotelu bylo čisto a útulno, koupání na pláži ihned u hotelu bylo perfektní.
Zvláště musíme poděkovat všem třem delegátkám Vaši cestovky, které se vzorně staraly o naše pohodlí, zajišťovaly řadu akcí – animační programy, promítání filmů apod., v tomto směru hodnotíme Vaši cestovní kancelář nejvýše ze všech, se kterými jsme mnohokrát vycestovali do ciziny v minulosti.:-)
Naprosto fantastická byla ovšem zejména Vaše delegátka paní Maruška Gáliková, bez přehánění žena naprosto výjimečná. Vždy ochotně pomohla, poradila, zajistila vše potřebné. Poznali jsme to zejména v situaci, kdy manželka trpěla zdravotními problémy, paní Maruška začala vše okamžitě řešit, zajistila odvoz do zdravotnického zařízení, jednání s lékařem, nákup léků i návrat do hotelu, jen díky ní jsme mohli zbytek dovolené prožít v klidu a pohodě.:-D Zejména i kvůli ní bychom se do tohoto hotelu chtěli vrátit i v budoucnu.

Ještě jednou děkujeme
Lenka Hrabovská a Vlastimil Hrabovský


Dobrý den, pane Kostko,dobrý den paní Kostková,
do, Zlatné,,jezdím s kamarádkama už 3 roky za sebou, vždy máme pokoje v dolní řadě u moře, tato poloha bungalovu je pro mne úžasná, ta blízkost moře je fantastická a to soukromí je moc příjemné, nikde jinde jsem toto nenašla a je mi 62 let, učím na gymnáziu a sama jsem cestovala se studenty po Evropě. Zlatná je zlatá, Černá Hora je překrásná a poměrně čistá a panenská, oproti jiných míst na Jadranu.

Předně bych chtěla podpořit vaši práci s vaší krásnou paní Marinkou. Sledovala jsem vás a nestačila se divit, jak může mladý člověk /v dnešní divné době / s takovou radostí pracovat, ohleduplně řešit sebehloupější dotazy a hlavně BÝT STÁLE USMĚVAVÝM A VELICE VSTŘÍCNÝM A MILÝM. Vše vám klapalo na 1*. /abych zůstala ve své profesi /

Tento mejl posílám i vaší paní.
Moc pozdravuji a zase příští rok naviděnou.

Věra Seklová
Ostrava
doba pobytu letos 19-26.8.2013


Dobrý den,
ještě jednou chci poděkovat za parádní dovolenou, kterou jsme si ve Zlatne obale opravdu užili. Péče Vaší CK o klienty je opravdu příkladná. Napsal jsem pozitivní a doufám pravdivou recenzi na Recenze.cz, i s pochvalou Kovotouru. Co se týče slíbených fotek pro případné komerční použití, nabídka platí. Ale po návratu do práce tu mám docela napilno a tak to bude tak do měsíce, ono to taky trochu času zabere, udělat z dat, která vypadnou z přístroje, publikovatelný snímek. Myslím výřezy, korekce barev apod. Tak díky za pochopení a už teď se těšíme na příští dovolenou.

S pozdravem
Miroslav Šmejkal & syn Vojta


Dobrý večer,
musím Vám poděkovat za úžasnou dovolenou v Černé Hoře, komplex Zlatna Obala! Pořád se nějak nemůžeme vzpamatovat z toho, že už máme dovolenou (docela dlouho dobu :-D) za sebou. Byl to krásný týden, plný neuvěřitelných zážítků! Děkujeme a těšíme se na příští rok opět na Zlatnu Obalu. Zdravíme všechny v Černé Hoře, :-)

Nikola


Vážení,
chtěla bych vám poděkovat za pěknou dovolenou, kterou jsem strávila od 12. do 19. srpna t.r. v hotelu Korali v Sutomore. Celý pobyt zajištěný vaší kanceláří byl bez chyby, počínaje organizací odletu, příletu i samotného ubytování. Strava byla rovněž velmi dobrá, pestrá (pochopitelně ve stylu středomořské kuchyně), dostatek ovoce, zeleniny i sladkých moučníků.
Zvláštní ocenění ale chci věnovat paní delegátce Marušce Galíkové. Je opravdu úžasná, rekreanty po příjezdu podrobně seznámí s hotelem, provede je po něm a informuje o běžném režimu. Je ochotná a trpělivá k požadavkům rekreantů, i když to někdy není jednoduché. Má také velice pěknou přednášku o Černé Hoře a věnuje se i dětem při malování kamínků. Jsem jí osobně vděčná za pomoc, když mě v noci potkalo diabetické koma a ona k nám přišla, zavolala rychlou lékařskou službu, celou dobu překládala a další den mi zajistila taxi odvoz do střediska na infuzi. Vaší cestovní kanceláři skutečně prokazuje dobrou službu a dělá vynikající reklamu. Bez půvabu není ani její pejsek, který je miláčkem hlavně dětí a bez něhož si paní Marušku ani nejde představit.
Protože asi vítáte i připomínky, mám jeden postřeh, který paní delegátka zrovna řešila. Večeře se podávají do 21:00 hod. a ve stejnou dobu končí bufet s nápoji, který je mimo jídelnu. Tak se občas stává, že pozdější účastníci večeře nestihnou dojít do bufetu. Možná, že by pro příští sezonu bylo dobré pokusit se prodloužit otevírací dobu do 21:30 nebo 22:00 hod. Vždyť noční život u moře teprve začíná. Ještě jednou vám děkuji a vaši cestovní kancelář budu mít na paměti.
Srdečně zdraví

Hana Ledecká


Vážený pane Kostko,
dovolte prosím, abychom, byť s mírným zpožděním, Vám a spolu s Vámi všem pořadatelům zájezdu z ck Kovotour do Černé Hory,hotelu Korali, moc poděkovali.
Zájezd, který probíhal v termínu od 16.8.-25.8.2013, byl opravdu úžasný. Musíme velice pochválit jídlo, které nám denně připravovali milí lidé. Moře bylo naprosto úžasné a umístění hotelu také tak. Nejvíce nás zaujaly animační programy pro děti, které vedly velice příjemné slečny Markéta, Sona a paní Maruška s psíkem Čitou. Věnovaly se nám s plnou parádou. Vzorně se také staraly o mou postiženou dceru, která trpí Downovým syndromem. Byla z celé této dovolené velice nadšená. Stále na tyto slečny a paní Marušku vzpomíná. Udělaly by pro ni a pro celou mou rodinu první poslední a mohli jsme se na ně kdykoliv s jakýmkoliv problémem obrátit.

Proto jim a samozřejmě i Vám patří velký dík, za perfektně strávenou dovolenou...

S úctou a přáním pokojného zbytku dne,
Kateřina Sitková s dětmi Tadeášem a Dominikou


Dobrý den,
děkujeme za příjemnou dovolenou v Černé Hoře - městečku Sutomore - komplexu Zlatna obala. Krásné prostředí, čisté a teplé moře.
Velký dík patří panu Petru Kostkovi, jeho ženě a všem delegátům za perfektní přístup ke klientům. Přejeme Vám hodně spokojených klientů a příště na shledanou.

Manželé Holíkovi


Dobrý den,
touto cestou bych chtěl pochválit a poděkovat našim delegátům Janě a Honzovi z dovolené v Černé Hoře, hotel Olympic 12-19.8.
Vždy dobře pomohli a byli k dispozici. Čekali na animační program i když jsme přišli o 10min později a byly v podstatě jediní kdo se daný den zúčastnil věnovali nám svůj čas.
I díky nim se nám dovolená velmi líbila.

S pozdravem,
Pavel Hora, Ivet Weinsteinová


Vážený pane řediteli,
chtěla bych ještě touto cestou poděkovat a ocenit péči o rekreanty, kterou prokazuje paní delegátka Galíková. Je opravdu obětavá, ochotná a trpělivá ke všem přáním účastníků, která musí řešit v rámci svých možností. Jsem jí osobně vděčná za pomoc, kterou mi poskytla když jsem dostala v noci cukrovkové koma. Zajistila rychlou záchrannou službu a byla po celou dobu přítomna a překládala. Další den mi ještě zorganizovala taxi dopravu a návštěvu turistické ambulance. Kovotour může být spokojen s takovými delegáty.
Ještě bych chtěla pochválit práci děvčat (a chlapce) z animačního týmu. Ve svých programech pro dospělé i děti se opravdu velmi snaží (vnučka si ještě doma zpívá písničky, které se tam naučila). Úžasné bylo také večerní vyprávění paní Galíkové o Černé Hoře.

Hodně zdaru Kovoturu přeje a srdečně zdraví
Hana Ledecká


Zdravíme do Montenegra a děkujeme za pěkně prožitou dovolenou.
Přejeme hodně radosti, pohody a mnoho spokojených klientů do dalších dnů.

S přáním hezkého dne – Nevřelovi.
Jaromír Nevřela


Vážený pane Kostko,
ráda bych Vám touto cestou poděkovala za krásnou dovolenou, kterou jsme měli díky Vám i celému týmu Vašich spolupracovníků na hotelu Zlatná Obala. Jste člověk na svém místě, který se o své klienty stará jako o vlastní. Ještě jednou Vám, Vaší manželce i dalším zaměstnancům moc děkuji.
Přeji Vám krásný zbytek letních dnů

S pozdravem
Ing. Alžběta Majíčková


Hezký den, pane Kostko,
manželka s dcerou se nedávno vrátily z rekreace v Černé Hoře a byly nadšené jak Vaší organizací, tak prostředím.
To mě inspirovalo, abych uspořádal svůj regenerační ozdravný pobyt právě tam.

Děkuji, zdraví
Petr Pavlíček


Vážený pane řediteli Kostko,
Chtěla jsem mít klid a pohodu a ještě jednou tak prožít báječnou dovolenou s vaší cestovní kanceláří.
Byli jsme v termínu 01.07.-15.07.2013 v komplexu Zlatna Obala.
Tuto destinaci jsem měla na doporučení CK v Liberci, kde pracuje moje známá. Jelikož jsem jela s maminkou, která je po dvou cévních mozkových příhodách, uvítala jsem to především z toho důvodu, že v komplexu byl k dispozici lékař. Pro maminku to bylo po stránce psychické velmi důležité. Cením celkový přístup všech delegátů.
Nic nebylo problém. Zajet pro maminku přímo do areálu a odvést ji k horní recepci(při odjezdech na výlety, při odjezdu na letiště). Stejně tak nebyl problém, když byl syn nemocný a já mu mohla donést na pokoj čaj a bagetu. Marynka byla vzor všech delegátů. Myslím, že ona je nabíjí svojí pozitivní energií a přístupem. Dokázala řešit problém hned na místě(když byla neochotná servírka).

Co se týká pokojů a uklízení. Ani na to si nemohu ztěžovat. Paní uklizečky byly milé, ochotné a ani jsem nevyžadovala denně to, aby nám měnily prádlo, zametaly. Naopak, když měla maminka i syn střevní problémy, přinesla vše, co jsme potřebovali. Ochotně, s úsměvem a pochopením.

Jídlo 
Byli jsme spokojeni, chutnalo nám. Sama za sebe bych ocenila víc zeleniny nebo ovoce, sýry - tavené nebo plátkové. Ale je to z toho důvodu, že nemusím tolik uzenin.

Pláže
Bylo příjemné, že se daly zapůjčit slunečníky, lehátka. Jediné, co mně chybělo, byla káva, jako byla v Albánii(výborná).

Výlety
Albánie i velká pláž, na kterou jsem jela dvakrát se mi líbila. Starý Bar, včetně staré olivy se nám líbil také. Byla příjemná i spolupráce se zlatnictvím, kde nám vyšli vstříc a když něco neměli, do konce odjezdu zařídili, abychom odletěli s tím, co se nám líbí.

Pokud to půjde, ráda bych příští rok přiletěla ve stejné sestavě, možná i se starším synem. Určitě bych Vám dala včas vědět, protože jsme byli spokojeni i s posledním bungalovem, který jsme měli. Viděli jsme na moře, ale nikdo nechodil okolo nás.

Navíc jsem byla maximálně spokojená s tím, že jsem si moře užila plných 15dní.
Černá Hora byla můj dlouholetý sen a díky vaší CK se mi přání splnilo i se spokojeností všech služeb.

Pokud by to bylo možné, jak jste říkal, budu ráda za zaslání nového katalogu .

Krásný pozdrav Vaší milé, sluníčkové manželce, i ostatním delegátům.
Přeji vám všem spokojené klienty, kteří ocení to, co je důležité - to, že k Černé Hoře budou přistupovat jako k zemi plné zeleně a lidí, kteří jsou milí, přestože nejsou bohatí.

S pozdravem
Ajša Kružíková se synem Matějem a babičkou


Vážení,
chtěly bychom touto cestou vyjádřit poděkování panu řed. Petru Kostkovi, který svým hezkým a milým přístupem, nám zpřijemnil pobyt v Sutomore v hotelu Korali.Myslíme si, že pan Kostka je člověk na svém místě, který je pro tuto práci zapálený. Kéž bychom to mohli říci i o jiných destinacích. Nejsme u moře prvně, a tak můžeme srovnávat. Ještě jednou prosíme, o vyjádření upřimných díků panu Kostkovi. Děkujeme za hezký prožitý týden.

S pozdravem
M. Šídová a E. Natanailidu


Vážený pane Kostko,
děkuji vám srdečně,
Udělal jste mi obrovskou radost,moc jsme si ten týden v Korali hotelu náramně užili. Málokdo pochopí,jak je pro vozíčkáře důležité být samostatný,pohybovat se po areálu bez pomoci druhých, to je ta pravá pohoda.A je to od vás milé, že myslíte i na ty lidi méně dokonalé. Jídlo,ubytování,konfort a nadstandart rozumný člověk tolik neřeší.
I když v našem případě ani to nemělo chybu.
Byli jsme nadmíru spokojeni.Jídlo nám chutnalo všechno,jeho pestrost vyhovovala,ryby byly výborné i ostatní místní speciality,proto tak rychle z pultů mizely,personál přívětivý,vstřícný,ani s all iclusive na nápoje jsme vlastně nepočítali a tak nás to potěšilo. Nechápu hosty,kteří si při psaní recenzí stěžují?
Vám i vašim kolegům z CK KOVOTOUR patří dík,úcta a vděčnost.
Na tuto dovolenou budeme dlouho a rádi vzpomínat.A také vás budeme chválit a věhlas šířit do všech stran, vaše služby všem známým budeme doporučovat.

Zdravím a přeji hezký den
MUDr Eva Tomanová, Vlašim


Vážení pracovníci cestovní kanceláře Kovotour plus.
Rád bych touto cestou poděkoval za obětavou péči Vašich zástupců Marušky,Markétky a Soničky , které se nám dostalo minulý týden v hotelu Koral v Sutomore!
Poděkování patří i perzonálu hotelu za chutnou stravu a servis!
Jediné,čím Sutomore ruší pohodu jsou přespříliš hlučné basy technomusic na pláži,kterým nešlo uniknout denně 12 hodin ! Ale je mi jasné,že s tím asi nic nenaděláte! O to víc jsme si vychutnali klid na Královnině pláži,která byl rájem!

Přeji Vám hodně spokojených klientů a pevné zdraví!

S díky Jaroslav Ticháček


Dobrý den pane řediteli,
vrátili jsme se z dovolené v Černé Hoře, kterou jsme měli objednanou z Vaši cestovní kanceláře. Byli jsme v Sutomore v hotelu Korali. Chceme poděkovat Vaší cestovní kanceláři a pochválit Vaše delegátky, starší paní Marušku za odbornost a nadstandardní vstřícnost a také dvě mladé delegátky Markétu a Soňu. Byly moc ochotné.

S pozdravem
rodina Madejova


Dobrý den,
touto cestou bych ráda poděkovala Vaši cestovní kanceláři za opravdu nádherně prožitou dovolenou v Černé Hoře v hotelovém komplexu Zlatna Obala.
Prožili jsme týden plný krásných zážitků, jak pro nás tak pro naše děti, o které se srdíčkově a s láskou starala, vždy usměvavá a neuvěřitelně vstřícná a milá animátorka Míša, na kterou naše děti stále vzpomínají.
Přejeme Vám spoustu sluníčkových dnů a už teď se těšíme na další dovolenou s Vaši cestovní kanceláří :)

Spokojení zákazníci :)


Dobrý den, moc děkuji.
Dovolená včetně ubytování i dopravy byly bez problémů dle představ.
Příště se na Vás rád obrátím a budu Vás doporučovat.
Děkuji.

Přeji hezký den
Martin Mráz


Tento rok jsme od vaší cestovky navštívili Černou Horu moc se nám tam líbilo,
tak jsme složili písničku a natočili videoklip, přejeme hodně úspěchů ve vaší práci.

Zdraví Kejíkovi
Dobrý večer v pondělí v noci jsme se vrátili z Černé hory od vaší cestovní kanceláře.
Byli jsme moc spokojení ,moc se nám tam líbilo a vše bylo perfektní.
Delegátka Márinka velice příjemná a milá,taktéž i vy pane řediteli a všichni ostatní vaši spolupracovníci. Byli jsme tam s vnučkou ,s neteří a její rodinou i malou holčičkou a moc se tam všem líbilo a moc jsme si to užili. Vše bylo perfektní a večery s vámi super,Všem budeme doporučovat a určitě se tam ještě určitě podíváme,Holčičky si to tam moc užily a určitě si nás pamatujete,když jsme odjížděli sám jste říkal že malá Anička je celá po mamince a další malá holčička seděla v autobusu hned z řidičem,protože jí nebývá moc dobře ,ale krásně vše ustála.No prostě bylo to super.

Díky vám všem. Byli jsme opravdu s vámi spokojeni.


Dobrý den, vážený pane Kostko,
jak jsem předeslala Vašim skvělým delegátkám v hotelu Coralli, zasílám svou recenzi, kterou jsem poskytla Invii, i Vám:
Černá Hora nás nadchla - přírodní scenérie a panoramata jsou nezapomenutelná, vyzývají k mnohým výletům a cestovatelským plánům.
Dovolená naprosto pohodová, hotel v dobré lokalitě - pro všechny věkové a zájmové kategorie (přímo u pláže, blízko promenáda s rozličnými stánky, obchůdky a restauracemi, prostorný čistý areál, dobré zázemí hotelu. All-inclusive je poněkud specifické - nelze srovnávat s jinými destinacemi, snadno lze však "zaplout do jeho režimu" a využít jej naplno. V jídelně je čisto, jídla i pití dost, občas fronty. Navíc nás lákaly i místní dobroty, vše je velmi levné. V neposlední řadě chválíme výbornou práci delegátů Kovotouru - paní Marie s pejskem :) a mladšími kolegyňkami Soničkou a Markétkou - děkujeme za všestrannou péči, pomoc a dobrou vůli vyhovět v čemkoli a kdykoli (až toho někteří klienti, myslím, poněkud zneužívali) - pestrá nabídka výletů, každodenní příjemné cvičení a večerní program pro dospělé, bohatý program pro děti - každé odpoledne v miniklubu Plusíčko, několikrát večerní aktivity pro malé (karneval, vystoupení pro rodiče, tanec ...). Faktem je, že se tam trochu "zastavil čas", právě i v tom je dobré hledat pozitiva a vychutnat si každou hezkou chvilku - vždyť dovolená trvá jen pár dní :-)) S poděkováním a úctou hlavně paní Marii zdraví Kačenka s rodiči (8.-15. července 2013)

PS: Jen mezi námi:
Paní Marie je skutečně mimořádná osoba, za své non-stop služby by zasloužila metál a rehabilitační pobyt v písku Velké pláže zdarma. To myslím vážně. Nevím, zda tušíte, s jakými prkotinami za ní dochází klienti a ona s klidem sobě vlastním řeší naprosto vše - úžasná žena! Černá Hora nás okouzlila - příště budeme volit destinaci snad dle působiště paní Marie :-))

Mějte se hezky,
Pavla Markvartová s rodinou


Dovolte, abych se několika větami vyjádřil k rekreaci v komplexu Zlatná Obala v Černé Hoře v době 15.7 – 22. 7. 13.
V katalogu se zmiňujete o schodech a cestičkách. Domnívám se, že pro starší lidi by bylo obtížné se po schodištích přemisťovat. I vstupy do moře nejsou ideální. Strava pro nenáročné dobrá.
To jsou věci, které vaše cestovní kancelář nemůže nijak zvlášť ovlivnit. Co však ovlivnit může a s čímž jsme byli nadmíru spokojeni byli delegáti vaší cestovky. Petr, Marína, Honza, Míša a Katka.(příjmení jsme nezjišťovali) Už organizace na letišti, povídání o místech, kterými jsme projížděli, ubytování a odjezd zpět zvládli na jedničku.
Po celou dobu pobytu byli příjemní, usměvaví, obětaví a na každý dotaz dokázali odpovědět, i když si myslím, že museli být někdy už dost unaveni.
Děti v Plusíčku si je oblíbili a dospělí s nimi zažili spoustu legrace a zábavy při večerních programech.

Prosím, poděkujte jim za obětavost a hezké chvíle, které jsme s nimi prožili.
Kaštovský Václav
Géryková Svatava


Dobrý den,
tři roky jsme byli s manželkou na dovolené v Turecku, kde bylo vše na vysoké úrovni, ale letos jsme se na doporučení přátel rozhodli vyzkoušet Černou Horu s vaší cestovní kanceláří. Musím vám velice poděkovat, jelikož dovolená nejen že zcela rozehnala naše obavy, ba co více - předčila všechna naše očekávání. Musím pochválit bohatý program pro děti, který jsme velmi ocenili, jelikož znamenal i možnost odpočinku pro nás. Velmi nás potěšila úroveň animačního programu v našem hotelu Korali, byl velmi kreativní, hlavně lekce zumby, které velmi ocenila manželka. A hlavně musím vyzdvihnout výlet na Velikou plažu do Ulcinju, který byl zlatým hřebem celého programu, především pak velmi milou delegátku Markétku, která na svůj věk disponuje opravdu velkým množstvím informací o Černé Hoře a byla za všech okolností velice ochotná. Na základě této dovolené bych se vůbec nebál doporučit tuto destinaci a hotel Korali komukoliv, kdo má stále ještě trochu obavy z Černé Hory a velmi rádi se příští rok vrátíme.

S pozdravem
Jiří Tomášek s rodinou


Dobrý den, paní Galíková,
díky Vašemu soustředěnému a neutuchajícímu úsilí se dobrá věc PODAŘILA! Osuška je na světě, předala mi ji Vaše delegátka dnes ráno na stanici Strašnická, přesně jak jste popsala. Trochu jsem záviděl lidem, kteří tam čekali na Váš autobus a jedou do Č. H., padl tam i název hotelu Korali, na který máme i díky Vám hezké vzpomínky. Když jsme byli v hotelu, rád jsem Vás pozoroval, jak jednáte a pečujete o klienty Kovoturu a rád bych Vám řekl, že Vás považuji z hlediskla Vaší péče o zákazníky za výjimečnou delegátku. Nejsem nejmladší a leccos jsem sám a i s manželkou procestovali, ale s takovým vstřícným jednáním a přístupem jsem se nesetkal. Vždyť stačilo, abyste zavolala do garáží kvůli naší osušce, oni Vám řekli, že nic nenašli a pro Vás by to tím mohlo být vyřízeno. Ta osuška přece nestojí svět, my bychom si měli dávat na své věci lepší pozor a celé by to tím skončilo. To, co jste pro nás udělala, bylo daleko nad rámec Vašich povinností, kéž by se všichni snažili, aby člověk člověku byl člověkem a ne vlkem.
Ještě jednou Vám mnohokrát děkujeme a doufáme, že i malá pozornost, kterou Vám posíláme po Vaší autobusové delegátce, Vás potěší a podpoří Vaši snahu zůstat stále taková, jaká jste. Přejeme Vám i Vaší roztomilé Čitě pevné zdraví, málo problémové klienty a určitě někdy na shledanou.

S přátelskými pozdravy,
Jana Orlíková a Jiří Richtr z Prahy.


Dobrý den pane Kostka,
chtěli bychom Vám i Vaši paní moc poděkovat touto cestou za pohodovou, klidnou dovolenou. Velice příjemné jednání, bezproblémový průběh naší třetí dovolené s Vaši cestovní kanceláří. Díky tomu se chystáme s dcerou a dvou-letým vnoučkem, ještě jednou letos strávit dovolenou na stejném místě v komplexu Zlatna Obala. Za vše Vám moc děkujeme, přejeme nadále spoustu spokojených klientů a už se těšíme až Vás v srpnu navštívíme.

S pozdravem a přáním hezkého dne.
Vlašicová Romana


Ve dnech 30.6. - 7.7.2013 jsme byli na dovolené v Černé Hoře Sutomore komplex Zlatna Obala.
Byli jsme spokojeni jak s ubytováním, jídlem, tak i s delegáty. Ve srovnání s jinými cestovními kancelářemi jsme měli pocit, že se o nás opravdu někdo stará a v případě nouze nám určitě pomůže.

Chtěli bychom vyzdvihnout práci mladé delegátky Maríny, protože její vystupování bylo VYSOCE NADSTANDARTNÍ. Byla milá, usměvavá, vždy ochotná řešit vzniklé problémy ke spokojenosti nás klientů. Je až s podivem, že jí její nálada a energie vydržela až do pozdních večerních hodin. S takovým delegátem Jsme se ještě nesetkali a máte velké štěstí, že tato mladá žena stojí ve vašich řadách.Určitě nezapomeneme na její skvělé přivítání i na loučení při odjezdu.

Ještě jedou děkujeme za skvělou dovolenou s úžasnými lidmi.
Manželé Dalibor a Hana Velcí se synem Daliborem z Vřesiny


Touto cestou bych Vám ráda poděkovala za Vaše suprové služby.
Dovolenou jsem si rezervovala 6.7. (na státní svátek) a komunikace s Vašim Call centrem i v tento den byla naprosto v pořádku. Vybrala jsem si už po 3 komplex Zlatná Obala v Sutomore. Tento rok mě velmi mile překvapilo velmi vstřícné chování delegátky Mariny Kostkové, která je vůči klientům velmi hodná a milá. Za tu dobu, co jsem tam byla je jediná delegátka, která má opravdový zájem o své klienty. Velmi mile nás přivítala při našem prvním příjezdu do komplexu a každý náš výlet nám chodila zamávat a popřát pěkný den ... Takže tímto ještě jednou děkuji Ing. Marině Kostkové a jejímu manželovi za jejich perfektní chování :-)

Martina Kučerová


Dobrý den, pane Kostko,
dovolte, abych se vyjádřila k Vašemu týmu, který se o Nás staral po celou dobu dovolené v Sutomore, Černá Hora hotel Korali.

Asi bych měla začít tím, že úsměv je na prvním místě a ten je zdarma. Oceňujeme, že 1.7.2013 jsme při příchodu na brněnské letiště ihned jeden získali a byla to delegátka, která nás příjemně uvítala. Stejně tak obsluha v letadle a všichni, dnes už vím včetně Vás, kteří nás přivítali na letišti v Podgorici. Všechno bylo ok. Za to moc děkujeme. A nyní k Vašemu andělu strážnému, jak jsme nazývali všichni pani Marušku v Korali hotelu. Tato žena je neuvěřitelně milá, lidská a zařídí i to, co v jejich silách mnohokrát není. My jsme měli problém s jídlem a ihned nám vše jako alergikům na laktozu zajistila. Ochotný personál vždy osobně přišel a vysvětlil, co v kterém jídle je. Chuť i úprava všech, podotýkám, všech jídel... byla neskutečně zdravá a chutná. Jsem totiž velký kritik na stravu, jelikož se v tomto oboru specializuji jako poradce pro výživu. A jeden obchůdek s poradnou vlastním. Tím se nechlubím, jen mi bylo líto, že češi jsou rozmazleni a neocenili snahu personálu, mnohokrát ohrnovali nos tam , kde to vůbec nebylo opodstatněné. Personál na place i v kuchyni prosím pozdravujte, pochvalte, slíbila jsem, že se o jejich práci, skvělé práci a přístupu k lidem u vás slůvkem zmíním. Kritika se napíše vždy, pochvala už z mála. Velká poklona, když si denně nechají od lidí nadávat i přesto se tváří, že se nic neděje a vše dají do pořádku... S úsměvem na tváři CHVALA.
Pokud si někdo vybere tuto destinaci, musí počítat i s tím, že se tu najde sem tam nějaká chyba. My jsme počítali i s horším, po pravdě řečeno a proto nás nic nepřekvapilo. Hotel starší, ale velmi čistý a vždy upravený. Personál opět tolerantní.
Jen jedna chyba a o té se mohu jen zmínit tak, že BAR nebyl zrovna ALL INCLUSIVE, ale pití bylo dost. Kdo chtěl odešel do jiného baru ve večerních hodinách. Ale proč se zmiňujeme, jen pro příště, pokud se to dá, mělo by se něco udělat s tím, že se kryje hodina večeře s otvírací dobou baru. Když už v 21,00 dovečeříme nemáme možnost si ani štamprličku dát a posedět s přáteli v tomto komplexu. To jen malá zmínka, aby jste nemyslel, že se neumíme vyjádřit i negativně.
Ještě jednou děkujeme a všem tento vzkaz předejte, prosím. Rádi se k Vám, s Vámi do dalších letovisek podíváme.
Káva, kterou vaříte je káva typicky arabská vařená v džezvě a je třeba lidem vysvětlit, že takto se tady u Vás káva nejen vaří, ale i popíjí, jinak jsme slyšeli hrozné kritiky. Myslíme, že neoprávněně. Tolik jen k naší dovolené u Vás

S pozdravem a díkem
Iveta a Miroslav Janáčkovi
Židlochovice u Brna


Dobrý den,
chtěla bych touto cestou poděkovat vaší cestovní kanceláři zakoupila jsem si dovolenou - Černá Hora ALL INCLUSIVE Barská tiviéra - sutomore, poukaz na 8 dní pro mne a mého syna. Moc se nám tam libilo, chtěla bych moc poděkovat všem delegátům za jejich bezvadnou práci a vstříctnost obzvlášt paní Marušce, ubytování v hotelu Korali opět spokojenost, ochota lidí v jídelně naprosto spokojení - jídlo nám velice chutnalo , po celém arealu v hotelu krásné prostředí a čisto, při odletu a příletu opět bezvadná práce delegátů, naprosto spokojeni i s nabídkou výletů které jsme si mohli zakoupit - úžasná vstřístnost paní Marušky která nám vždy ke každému výletu zdělila vše potřebné prostě úplná spokojenost.

S pozdravem
Mališová Marie a Mališ Aleš


Vážení,
první týden v červenci jsem byla s cestovní kanceláří Kovotour na dovolené v Černé Hoře v hotelu Korali. Byl to úžasný týden a chtěla bych vám touto cestou poděkovat, a to jak za skvělou organizaci, skvěle vybraný hotel a hlavně za naprosto prvotřídní služby delegátek, hlavně potom Marušky, která byla skutečně nejlepší delegátkou, kterou jsem kdy na svých dovolených zažila. Jsem přesvědčena o tom, že vaše cestovní kancelář obdrží i tento rok titul - nejlepší cestovní kancelář roku - přeji vám hodně úspěchů a již teď zvažuji, kam se s vaší cestovní kanceláří podívám v roce 2014.

S pozdravem Ing. Stanislava Fišerová


Vážený pane řediteli,
děkujeme Vám za příjemnou dovolenou, kterou jsme strávili v komplexu Zlatna Obala v Černé Hoře.
Dík patří všem pracovníkům CK, kteří se o nás strali a byli opravdu výborní. Bude-li nám přát zdraví, pojedeme s Vámi zase i příští rok a proto prosíme o zaslání katalogu zájezdů na rok 2014.

Díky.
Jitka a Jaroslav Siglerovi


Dobrý den,
od 24.6. do 1.7.2013 jsme s přáteli byli ubytovaní v hotelu Korali v Sutomore.
Chtěla bych touto cestou moc poděkovat delegátce paní Marii Galíkové (a její Čitě). Po celou dobu pobytu jsme obdivovali její znalosti o Černé Hoře, ale především její neskutečnou trpělivost s (různými) klienty. Také pracuji s lidmi a vím z vlastní zkušenosti, že to někdy není lehké. Kdykoliv ochotně odpovídala na veškeré dotazy (i několikrát denně na stejné dotazy), byla vždy příjemná a vstřícná. Ať jí její pozitivní energie vydrží co nejdéle.

Lenka Kameníčková, Prostějov


Dobrý den pane Kostka,
děkujeme za velmi příjemný pobyt v hotelu Korali. Poděkování patří kolektivu kuchyně za super stravu a milé chování, také chlapcům z baru a v neposlední řadě všem třem delegátkám.
V Černé hoře jsme byli již po sedmé, ale tento pobyt hodnotíme jako nejlepší. Díky Vám a celému Vašemu kolektivu vzpomínáme na prima dovolenou a těšíme se již na příští rok.

Věra Kheková a Václav Pohanka


Dňa 1.7. až 8.7.2013 sme boli s Vašou CK v Sutomore, hotel Korali.
Chcela som Vám veľmi poďakovať za skvelú organizáciu ,prístup a starostlivosť Vašej delegátky p.Marie Gálikovej. Srdečnosť, ochota a profesionalita sú u Vás samozrejmosťou. Napriek tomu, že na dovolenky chodíme každý rok, s takouto starostlivosťou sme sa stretli prvý krát. S Vašou CK sme boli prvý raz a už teraz sa tešíme, že to nebude posledný.

Ešte raz ďakujeme a želáme veľa úspechov a spokojných klientov.
rod. Medlenova a Kopalkova


Vážení,
v termínu od 24.6- 1.7.2013, jsme s vámi byli letecky z Brna v Černé Hoře- Sutomore, hotel Korali.
Tímto bychom vám rádi poděkovali za příjemně strávený týden a chceme pochválit delegátky paní Marii Galíkovou a slečny Markétu a Soňu, za jejich perfektní přístup a program,který pro nás připravovali.
Taktéž přístup veškerého personálu byl na vysoké úrovni a všichni byli velice příjemní.
Na tuto dovolenou budeme rádi vzpomínat.

Moc děkujeme Kaštilovi, Prostějov


Vážený pane Kostko,
srdečně Vás zdravím po dovolené už z Pardubic,chtěla jsem Vám i Vaší milé paní Marině za skvělou organizaci a ochotu poradit a pomoci při naší dovolené v Sutomore,byly jsme spokojeni.
Prosím Vás o zaslání katalogu na příští rok.

S pozdravem Dagmar Šírová


Vážený pane,
před 14 dny jsme se vrátili z dovolené v Černé Hoře (Čanj hotel Zlatibor), kde jsme byli poprvé a poprvé i s vaší cestovní kanceláří. Zájezd se nám moc líbil, po všech stránkách.
Takže ještě jednou děkujeme a pokud to bude možné příští rok se opět těšíme.

Ema a Jan Bartoňovi Jičín


Dobrý den pane Kostko s manželkou,
zdraví vás Helena Beková, kamarádka babičky Egonka jak jsme byli společně v Zlatne obale v termínu od 8.6 do 15.6.2013. Pobyt se nám líbil, vaše služby byly vzorné a mám radost z toho, že jste nám před odjezdem udělal společné foto i s Vaší milou a krásnou paní Marínou. Říkal jste, že nám foto můžete poslat emailem.
Beru Vás za slovo a moc prosím o její zaslání. Předem děkuji a přeji celému Vašemu kolektivu hodně zdraví a úspěchů v životě i práci.

Nashledanou Vaše vděčná Helena Beková


Vážený pane Kostka.
Byli jsme účastníky zájezdu do Černé Hory v termínu 8.6. - 15.6.2013, kteří měli být ubytováni v hotelu Park v Budvě. Z různých důvodů došlo ke změně a my jsme dostali ubytování v hotelu Korali v Sutomore. Píšeme proto, že Vám chceme poděkovat za přístup a ochotu, kterou jste hned při uvítání i běhěm celého týdne projevil. S pobytem v hotelu, s přístupem personálu a i s celou organizací zájezdu jsme byli velmi spokojeni a budeme na tuto dovolenou rádi vzpomínat. Přejeme Vám úspěchy ve Vaší činnosti a celé cestovní kanceláři KOVOTOUR hodně spokojených klientů.

Ještě jednou díky za krásnou dovolenou.
S pozdravem Jana Josef Formanovi


Dobrý den,
Děkujeme za příjemnou dovolenou v Ulcinju v hotelu Olympic Club, kde jsme se rekreovali od 17.6 .- 24.6. 2013
Pan delegát Jan Veselý nás příjemně přivítal a celou dobu se o nás staral i se svou manželkou, která přes den bavila a starala se o děti rekreantů, aby si jejich rodiče trochu odpočinuli. Každý večer měli pro nás nějaký program a věnovali se nám ,což se málo kdy vidí a to jezdíme na dovolené každým rokem. Naše dovolená by proběhla celá výborně,kdyby se manželovi nestala nečekaná příhoda. V den odjezdu při snídani náhle zkolaboval. Museli jsme volat asistenční službu. Jen díky panu Janu Veselému, který se o mého manžela postaral a vše vyřídil na místní poliklinice a pak v nemocnici v Baru, kam ho ještě poslali na hlubší vyšetření. Bylo to opravdu velice obětavé a moc nám pomohl. Zajistil manželovi i první místa v letadle a oba jsme mohli ještě v termínu odletět. Manžel se pak ještě doléčil v naší nemocnici v Trutnově a je díky panu Veselému v pořádku.

Chtěli bychom touto cestou panu Janu Veselému moc a moc poděkovat a popřát mu hodně úspěchů v jeho práci i životě.
S pozdravem Věra a Jaroslav Škaloudovi


Dobrý den pane Kostka,
před týdnem jsem se vrátila z dovolené z Černé Hory Zlatná Obala –kde to bylo moc pěkné , krásné prostředí a čisté moře. Delegáti byli příjemní a ochotní, když jsme něco potřebovali rádi nám poradili – jsou super.
Prosím Vás o zaslání katalogu na rok 2014 pro seniory na adresu : Iva Tlapalová, Bendlova 246/20 , 500 08 Hradec Králové 8

Děkuji ještě jednou a přeji krásné léto


Dobrý den pane Kostka,
nevím zda si na to ještě vzpomenete, ale byl jste u nás v CK AJV Příbram. Minulý týden se nám z komplexu Zlatna Obala vrátila naše stálá klientka p. Matesová + 3 osoby (seniorský pobyt) a dá se říct, že jsem slyšela samou chválu jak na Vás tak na Vaši paní. A chválila velkou nabídku masa, atd.
Předem Vám velice děkuji za Vaši ochotu a přeji Vám mnoho spokojených zákazníků. Přeji Vám krásné počasí a né tak deštivé jako je tady v ČR.

S pozdravem
Katka AJV


Dobrý den,
v době od 3.- 17.června 2013 jsme trávili dovolenou v Sutomore v Zlatné Obale. S Cestovní kanceláři Kovotours plus jsme byli poprvé. Ubytování i stravování bylo na poměrně dobré úrovni. Co nás však velmi mile překvapilo bylo chování, laskavý a starostlivý přístup pana ředitele Petra Kostky a jeho manželky Marinky včetně všech animátorů. Žádný "problém" nebyl problém. Sledovali jsme jak vždy s úsměvem a vstřícně reagovali na dotazy, nebo požadavky rekreantů. Jsme důchodci a byli jsme na mnoha rekreacích s různými cestovkami, ale s takovým jednáním a přístupem jsme se ještě nesetkali! Přejeme Vám v další práci hodně úspěchů, ať se Vám daří a samozřejmě hodně zdraví a štěstí!!!

Manželé
Antonín a Irena Nyklovi


Dobrý den paní Wolfová,
právě jsme se vrátili z dovolené, z Černé Hory, Depandace Bellvue. Přes počáteční problémy, mozková příhoda paní Blahutové a havárka se zraněním paní Hefkové těsně před odjezdem, můžeme konstatovat, že se nám dovolená vydařila. Počasí nám přálo, ubytování bylo standardní, jídlo bylo dobré, byli jsme spokojeni. Abych nebyl jen pozitivní, v koupelně by byla vhodná protiskluzová podložka. Jinak bylo fajn. Zdravím a přeji pěkný den za celou skupinu seniorů ze Zlatých Hor.

Zdraví B. Šos


Zdravím z Plzně Petře :-)
chci Vám poděkovat za pěknou dovolenou.Byly jsme v Sutomore 10-17.7Chci poděkovat za super organizaci a delegátské službyjste bezva sehraná patra.Jen mě trochu rozladilo že mi v letadle vypadly brýle,proti slunci i dioptrický.Ale důležité je že bylo sluníčko,teplé moře no a co se týče jídla..no..to jsme si taky vychytaly:-)Přeju spokojené klienty a pohodu.Jinak..vaše Marina je úžasnáženská:-)holt jste si uměl vybratMějte se hezky a těšíme se,co pro nás připravíte na příští rok.

Díky za vše DernerováTonina Plzeň


Zdravím Vás Péťo už z Čech.
Jsem starosta města, což jsem Vám při setkání nesdělil. Sděluji Vám to jen proto, že se ve své funkci setkávám s mnoha lidmi s kterými musím z titulu statutárního zástupce města jednat. Myslím si, že mnoho těchto lidí, manažerů by se u Vás mohli učit jak zvládat všechny organizační problémy (např. změnu pobytu z Budvy do Sutomore) a naučit se taky od Vás jednání s lidmi.
Váš přístup a Vaše trpělivost ke klientům je přímo příkladná, hlavně ke starším lidem. kteří jsou někdy jako malé děti. Takových příjemných a ochotných lidí jako jste Vy je dnes opravdu málo. Váš zaměstnavatel musí být na Vás hrdý. Ještě jednou Vám moc děkuji a přeji ve Vaší práci hodně štěstí a více klidu. Přeji Vám pěkný den, nyní již podvečer.

S pozdravem Karel K u b e š starosta města Luby u Chebu.


Vážený pane majiteli,
tímto si Vás dovoluji oslovit, protože jsem se vrátila z dovolené, kterou jsme s Vaší společností trávila na Černé Hoře.
Chci moc poděkovat za péči, ochotu a veškerý servis, který nám věnoval pan Petr Kostka, paní Ing. Marina Kostková a animátoři Míša a Honzík. Cestovala jsem se dvěma kamarádkami, tak chci touto cestou moc poděkovat za ně i za sebe, protože s takovým přístupem a svědomitou náročnou prací, kterou tito jmenovaní lidé pro nás dělali, jsem se v životě mém cestovatelském nesetkala. Dělali práci tak, jak se dnes jen tak nevidí a stále se ještě přitom usmívali. Prosím, važte si těchto lidí, protože s manželem podnikáme od revoluce a víme, co to je mít na firmě spolehlivého, zodpovědného, milého a pozitivního zaměstnance, kterému záleží na chodu firmy. Pochopitelně je to především Vaší zásluhou, protože na šéfovi, jak my Moraváci /pocházíme z Olomouce, nyní žijeme v Táboře/ říkáme. Přejeme Vám mnoho dalších tak spokojených cestujících, jak jsme byly my tři a budeme se těšit na další dovolenou zase s Vámi. Budeme Vás známým doporučovat, aby svou dovolenou trávili s Vaší společností. Holt Moraváci se hned poznají, jsou milí, srdeční a moc fajn.
Přejeme hodně zdraví Vám a aby Vám firma dobře prosperovala a dělala Vám Vaše práce radost.

Se srdečným pozdravem Hana Vitásková, Vlaďka Valešová a Jana Stránská
Tábor.


Dobrý den, pane Kostko,
ještě jednou bych Vám chtěla moc poděkovat, že jsme u Vás mohli s kamarádkou díky Vám strávit pěknou dovolenou a že jsme mohly vidět, jak je v Černé Hoře hezky.
Moc děkuji za ochotu a přeji Vám hodně spokojených klientů.

S pozdravem
Hana Skuhravá
Invia.cz Plzeň


Milý pane řediteli,
jsme s manželem jedni z nadšených klientů a absolventů pobytu v Černé Hoře (3.-10.6. ve Zlatiboru).Chtěli bychom touto cestou ještě jednou poděkovat naší milé paní Marušce Galíkové (i pejsánkovi) za obsahově bohaté, velmi fundované znalosti a informace o celé MN, ale rovněž za obětavost a lidskost při jednání s námi seniory. Pozdrav a poděkování patří rovněž Vám, jste šikulka a máte dobrý tým!

Přejeme zdraví, hodné lidi kolem Vás a radost z práce, kterou očividně rozdáváte. Vaší

Anežka a Vlastík Latovi
P.S. Máme taky Petříka (38 stavař)


Vážený pane Kostko,
nedávno jsme se (v pořádku) vrátili z dovolené ve Zlatné obale s Vaší cestovní kanceláří. Šlo o první termín, tj. od 24/5 do 3/6. Doprava kombinovaná.
Se službami během pobytu jsme byli velice spokojeni -- a tímto ještě jednou děkujeme Vaší paní, paní Marině. Poctivě se starala a snažila vyjít vstříc všemu, oč jsme ji požádali.

Uvažujeme o tom, že se s Vaší CK ještě někdy někam vypravíme (zatím jsme s Vámi byli prvně) -- a asi i na víc míst, neboť jednak bychom chtěli do Zlatné obaly znovu a pak bychom možná zkusili i jiné Vaše zájezdy.
Uvidíme.
Prosíme, až budete mít katalog na příští sezonu, pošlete nám ho.
Děkujeme.


Vaši klienti
Buchalová + Vrba


 


RECENZE ČERNÁ HORA - 2012


Vážený pane řediteli,
Touto cestou bychom chtěli poděkovat, za ochotu a vstřícnost vašich spolupracovníků při našem pobytu v letovisku Zlatá Obala na Černé hoře. Dovolenou jsme si skvěle užili a příště počítáme opět že pojedeme s vaší cestovní kanceláří.

Tak ještě jednou díky....
S Přátelským pozdravem Manželé Tířovi z Prahy.


Dobrý den,
na konci srpna naše 4-členná rodina strávila úžasných 14 dní dovolené v komplexu Zlatna Obala - Sutomore v Černé Hoře. Touto cestou bych chtěla (i když poněkud opožděně) poděkovat Vaší cestovní kanceláři za zajímavý projekt klubového komplexu, kde jsme se cítili jako v bavlnce. Veliký dík patří celému teamu delegátů a animátorů. Především skládám velikou poklonu "Paní delegátce" PhDr. Dáše Kramářové za její jednání a velmi lidský přístup ke klientům. Během dovolené prodělal manžel zánět zubů a jen díky "Paní Dáše" byl perfektně ošetřen vynikajícím dentistou a mohli jsme v klidu dokončit dovolenou. Touto cestou jí ještě jednou mnohokrát děkujeme a zdravíme. Dále bych chtěla poděkovat trenérce Martičce, za sportovní výkony, kterých jsme pod jejím vedením dosahovaly (já + dcery) při józe, pillates, aquaerobicu a zumbě, umocněnými nepopsatelnými scenériemi Zlatne Obaly při východu a západu slunce. Vaše cestovní kancelář má profesionály na svém místě!

Ještě jednou mnohokrát děkujeme za 14 dní dovolené, které v nás zanechaly jen ty nejlepší vzpomínky.

Sylva Chylíková


Vážený pane řediteli,
zúčastnili jsme se zájezdu do hotelu Korali v Sutomore ve dnech 14.-22.9.2012 a po příjezdu domů bychom Vám chtěli poděkovat.
Náš dík patří zejména delegátce paní Ing. Marině Kostkové, která z něho učinila zážitek. Máme možnost porovnávat, neboť v minulosti jsme se zúčastnili několika zájezdů s jinými cetovními kancelářemi a i když proti nim nelze nic namítat, v Sutomore jsme se setkali s něčím co jsme dosud postrádali. Ačkoli bylo téměř po sezóně, delegátka to "nevypustila" a s nevšední ochotou se denně věnovala všem zbývajícím asi 20 účastníkům, každé ráno nás vítala svým typickým rozesmátým obličejem, připravila 2 krásné večery a veškerým našim přáním se plně věnovala. Dovoluji si Vás požádat, abyste toto naše poděkování předal vrcholovému managementu Vaší cestovní kanceláře. Protože i poměr ceny k poskytnutým službám považujeme za velmi příznivý, uvažujeme i v budoucnu o dalším zájezdu s Vámi. Proto prosím zašlete poté co budou vytištěny, jeden výtisk katalogu pro příští sezonu na naši adresu: Ing. Jiří Čipera, Na Fialce I, 1528/4, 163 00 Praha 6. Ještě jednou díky za zážitky v překrásní Černé Hoře.

S pozdravem
manželé Čiperovi


Vážený pane řediteli,
tímto Vám chceme poděkovat za příjemnou dovolenou kterou jsme letos strávily v Černé Hoře - Ulcinj,depandance Bellevue.
Velké poděkování patří delegátce paní Bohunce a slečně Markétce za ochotu,vstřícnost a trpělivost.
Ještě jednou děkujeme a těšíme se na další setkání s Kovotourem.

Emílie a Jiří Jančovi


Vážený pane řediteli,
děkuji vaši ck. za příjemné chvíle strávené ve slunné oblasti Ulcinj v hotelu Bellevue.
Taktéž jsme vděčni za krásné výletydo blízkých i vzdálenějších koutů 'Cerné Hory organizované vaší skvělou delegátkou. V příštích letech bychom rádi navštívili s Vaší ck. a paní Bohunkou některá další zajímavá místa

J. Urbánek s rodinou


Vážení,
letošní dovolenou jsme prožili v pěkném letovisku Černé Hory – Ulcijnská riviéra. Byli jsme rádi, že pobyt byl na 15 dní. Je tam hodně míst k prohlídce i k výletům.Delegátky Markétka a Bohunka přispěly k dokonalé pohodě a orientaci . I jejich animační programy a cvičení bylo super. Škoda, že krásné borové lesy které lákají k procházkám jsou plné aut,odpadků a plotů. Tuto destinaci budeme doporučovat známým a sami bychom se tam ještě rádi podívali.

S pozdravem manželé Jiřina a Jaroslav Chmelíkovi


Dobrý den pane Kostko,
byli jsme s manželem na 14-ti denním pobytu ve Zlatne Obale v Sutomore. Chtěli jsme Vám s manželem poděkovat za skvělou organizaci celého Vašeho týmu jak při příjezdu, tak při odjezdu, za péči a ochotu vše řešit a informovat, za skvělý program a ukázkové informační tablo. Po všech stránkách o nás bylo dobře pečováno. Velmi děkujeme a budeme se těšit možná na další cesty s Vaším Kovotourem.

Přejeme pěkný den.
Dlabačovi
Okrouhlice


Dobrý den,
letos v srpnu jsme byli s manželkou na dovolené v Sutomore v hotelu Korali a moc se nám tam líbilo. Chtěl bych Vás poprosit o zaslání katalogu zájezdů na příští rok. Děkuji.

Trojan


Vážený pane řediteli,
v období od 11.8.2012 do 19.8.2012 jsme s Váší cestovkou Kovotour Plus navštívili Černou Horu, přesněji Ulcijn Hotel Belevue. Každoročně vybírám dovolené podle toho kde je blízko golfové hřiště neboť jsem členem Golfového klubu Čeladná a Golfového klubu v Šilheřovicích. S tím je i spojen určitý standart v ubytování atd. Tuto dovolenou jsem vybíral narychlo, neboť se mi udělalo okno v práci. Po příletu na místo samotné jsem se trochu bál, zda tuto dovolenou přežiju. Hotel neodpovídal standardu na který jsem zvyklý, ale bral jsem to že na nás tento zájezd zůstal. Po prvním kontaktu s Vaší delegátkou paní Bohuslavou Jandourkovou mě strach přešel. Tato Vaše zaměstnankyně je neuvěřitelná. Co vše je schopna zajistit a udělat pro spokojenost klientů, to jsem ještě neviděl a to jsem několikrát ročně v zahraničí s různými cestovními kancelářemi. Ve svém věku je schopna jít na celodenní výlety kde i mladí sportovně vypadající lidé mají co dělat. Jednu ze svých příštích dovolených budu určitě vybírat podle toho, v jaké destinaci bude tato Vaše zaměstnankyně. Určitě se zmíním mezi svými golfovými kolegy, aby si také vytipovali tuto konkrétní zaměstnankyni.
Děkuji Vám touto cestou za krásně strávenou dovolenou.

S přáním pěkného dne Bc. Adam Vavrečka, DiS.


Dobrý den,
chtěla bych Vám touto cestou moc a moc poděkovat za překrásnou dovolenou prožitou s Vaší cestovní kanceláří Kovotour na Budvě,kterou jsme s manželem navšívili koncem srpna,služby,které vykonávají Vaši delegáti jsou užasné,v hotelu Park Eliška,které bych chtěla touto cestou také vřele poděkovat,na Vaší pobočce v Praze byla také u sjednání dovolené velice příjemná slečna,která velice ochotně odpovídala na mé dotazy ohledně ubytování atd.Všem Vám patří náš vřelý dík a příští rok jedině s Vaší kanceláří,protože v jednání s klienty nemáte konkurenci,jste skvělí a svou práci zvládáte na výbornou.

S pozdravem Iveta Havránková

P.S. jsem ta hodně opálená z letiště. Naviděnou a krásný zbytek slunečných dní.


Zdravím Vás do Černé Hory,
dovolená byla opravdu povedená,moc se nám u Vás líbilo, abych Vás také potěšila, tak Vám posílám fotky s Vámi. Pozdravujte od nás svého manžela a možná se opět někdy shledáme.

Mějte se krásně
Magdaléna a Kamila


Vážený pane řediteli.
Tímto dopisem bych Vám chtěl vyjádřit náš pocit z dovolené trávené v Černé Hoře v Depandance Bellevue v hotelu Borik v termínu 5.8.-18.8.2012.
Asi bych začal tím, že jsme trávili každý rok dovolenou v různých koutech v zahraniční u moře, kdy jsme mohli poznávat různé ubytovací zařízení, včetně jejich vybavení, stravu, okolí, dostupné aktivity, možnost poznat okolí, přístup a ochotu jednotlivých delegátů, cenové relace a proto bychom se chtěli vyjádřit k úrovni strávené na naší společné poslední dovolené v Černé Hoře. Pokud porovnáme jednotlivé dovolené strávené v zahraničí u moře, tak musíme upřímně prozradit, že dovolená strávená v Černé Hoře v hotelu Borik byla naše nejlepší a to z několika důvodů.
Co se týče ubytování, tak si myslíme, že bylo dostatečné a uspokojovalo naše potřeby. Co se týče stravy, tak jsme byli také spokojeni, protože strava byla pestrá, dostatečné množství a rovnoměrně rozložena. Co se týče vzdálenosti moře od ubytování, tak též uspokojovalo naše potřeby, kdy jsme u moře byli za pár minut. Dále bychom se chtěli vyjádřit k možností jednotlivých výletů poskytovaných Vaší cestovní kanceláří, kdy můžeme s radostí sdělit, že jsme rádi využili jednotlivé výlety po okolí, kde jsme byli spokojeni, jak s organizací, tak s cenovou relací. Dále bychom chtěli pochválit pestrý program jednotlivých dnů poskytovaný delegátkou Bohuslavou Jandourkovou, která se řádně a s úsměvem starala o jednotlivé členy Vaší cestovní kanceláře a u tohoto bychom se chtěli speciálně pozastavit a vyjádřit hluboké poděkování, které bylo i důvodem proč jsme se rozhodli napsat tento děkovný dopis. Jak jsme již na začátku tohoto dopisu prozradili, tak jsme do současné doby navštívili každoročně několik koutů v zahraničí, ale dosud nikde jsme nepoznali tak skvělý a vstřícný přístup jako u Vaší zaměstnankyně paní delegátky Bohuslavy Jandourkové. Byli jsme opravdu nesmírně potěšeni jejím každodenním úsměvem, profesionálním přístupem, kdy vždy velice rychle, odborně a s láskou, byla nápomocna řešit naše dotazy ku prospěchu naší spokojenosti. Musíme opravdu říci, že přístup paní delegátky Bohunky Jandourkové byl příkladný a po celou naší dovolenou byl na vysoké úrovni, kdy se vždy chovala velmi ochotně a byla nám po celou dovolenou vždy velmi nápomocná při poskytování různých informací, vyřizování možností poskytování různých výletů Vaší cestovní kanceláře, dále možností poskytnutí různých kulturních programů, zábavy, atd. Musíme také velmi ocenit její každodenní úsměv, profesionální přístup a ochotu a dosud jsme nikde do současné doby nepoznali tak skvělého delegáta, jak po stránce odborné, tak lidské, charakterové. Můžeme s radostí konstatovat, že tato skvělá žena, jak jsme ji poznali my a také po konzultaci s ostatními návštěvníky, kteří byli s Vaší cestovní kanceláří ubytováni jak ve stejném hotelu, tak v jeho blízkosti, je opravdu velmi vzácná bytost, která si zaslouží jen naší nesmírnou chválu a poděkování za její nadstandardní přístup a výkon. Právě z důvodu osobního poznání tak skvělé ženy, jako je delegátka paní Bohuslava Jandourková jsme se rozhodli napsat tento děkovný dopis, abychom vyjádřili náš dík jak paní Bohuslavě Jandourkové, tak i vedení cestovní kanceláře. Proto bychom Vás na závěr tohoto dopisu rádi požádali, aby jste za nás ještě jednou poděkovali a vyjádřili paní Bohunce Jandourkové naše hluboké poděkování a poklonu za nás a ostatní klienty Vaší cestovní kanceláře a ocenili tuto vzácnou ženu alespoň předáním tohoto děkovného dopisu. Rádi budeme nadále využívat Vaše služby a už teď se těšíme, jak opět strávíme s Vaší cestovní kanceláří naší příští dovolenou. Přejeme hodně úspěchů a víc takových skvělých delegátů.

S úctou a pozdravem

Bc. Václav Brůža
klient cestovní kanceláře


Rodiče Váší cestovní kanceláři chtěji poděkovat za báječnou dovolenou v Černé hoře,ulcnijska riviera a hlavně děkujou za super průvodkyni pani Marušku.

Z pozdravem Rusz Lucyna


Dobrý den,
touto cestou bych vám chtěla poděkovat za vstřícné, milé a velmi příjemné jednání paní průvodkyně Elišky, se kterou jsme mohli strávit hezký týden v Budvě v měsíci červenci 2012. Jeli jsme s vaší cestovní kanceláří poprvé a byli jsme velmi spokojeni. Veškeré nabídky výletů, starostlivost o hosty, veškeré potřebné informace nám byly pravidelně podávány. Doufáme, že s vaší cestovní kanceláří jsme necestovali naposledy a že ještě budeme mít možnost se paní Eliškou Nemejcovou se setkat.

Děkujeme
rodina Davidova, Louny


Pane řediteli,
prosím o zaslání nového katalogu cestovní kanceláře Kovotour Plus s.r.o.
Děkujeme za krásnou dovolenou v Černé Hoře, Sutomore Koral All inclusive Club.
v září 2012, rády bychom příští rok opět uvažovaly o podobné dovolené s CK Kovotour plus

Zdraví
Věra Kunová a Milada Masopustová


Dobrý den,
na letošní dovolené jsme byli nyní v září v Budvě - ČH, delegátkou nám byla paní Eliška. Jenom bychom rádi uvedli, že jsme s jejími službami byli velmi spokojeni, odvedla naprosto profesionální práci. K dovolené nemáme žádné připomínky. Pokud to bude možné, žádáme o případné zaslání katalogu v příštím roce 2013 na další výběr dovolené od Vaší cestovní kanceláře.

Děkuji, s pozdravem,
Krejčíkovi - Pardubice.


Dobrý den,
děkujeme za příjemně strávenou dovolenou v Černé Hoře v Ulcinu. Chtěli by jsme poděkovat Vaší cestovní kanceláři za příkladné vystupování delegátek : pí Bohuslavě Jandourkové a Markétě Rumíškové, za to, že se o nás ochotně staraly, ve všem nám vyhověly a staraly se i o náš volný čas. I když jsme prožili už dost dovolených v zahraničí, s takovou ochotou jsme se ještě nesetkali ! Ještě jednou děkujeme. S přáním hezkého dne

Pacíkovi, Hronovských, Jechovi


Děkujeme za hezkou dovolenou v Černé Hoře v Ulcinju
v termínu 25.8.-2.9.2012. Cesta autobusem byla dlouhá, ale delegátka Ivanka ji s námi zvládla na výbornou, i když na zpáteční cestě musela čelit sobeckému jednání jedné skupiny. Ubytování v depandenci Borik bylo dle našeho očekávání, mělo nedostatky, které se delegátka Bohunka snažila řešit, ale narážela na liknavost tamního údržbáře. K úklidu nemám žádné připomínky. Jídlo bylo dobré, porce dostatečně velké. Personál v jídelně byl velmi vstřícný a milý.
Mému telefonu se ale nechtělo se mnou vystoupit a cestu do Černé Hory si tento týden zopakuje. V neděli si ho můžu na jeho zpáteční cestě opět vyzvednout. Děkuji všem, kteří se podíleli na jeho návratu ke mně. Dovolenou v této oblasti každému, kdo nečeká luxus, ale odpočinek, moře a sluníčko, ráda doporučím.

PS. Píšu sem, protože jsem nenašla jiný kontakt. Můžete si to vložit do recenzí. Díky.


Dobrý den,
v sobotu jsem se vrátila z dovolené z Černé Hory - hotel Park. Chtěla jsem jen poděkovat za snahu a ochotu delegátky paní Elišky Němejcové řešit vše co bylo nutno. Byla velmi vstřícná a příjemná. Při odjezdu a zpoždění autobusu se vše snažila řešit, ale těch lidí tam měla opravdu hodně a nemohla volat jednotlivě všem, takže došlo k tomu, že se někteří dost zlobili. Ráda bych se jí zastala, protože tu snahu vážně měla, ale člověk se nezavděčí vždy a všem. Za sebe mohu říci, že jsme zažili pěknou dovolenou se vším, co bylo slíbeno.

Přeji krásný den
Ivana Sýkorová


Dobrý den Markétko,
Chceme poděkovat za příjemně strávenou dovolenou, díky milé společnosti tvojí i Bohunky. Ráda jsem si zašla ráno zacvičit a rozhýbat svoje tělo, potom jsme uvítali možnost zabavit naše dítko v Plusíčku a dopřát si trošku odpočinku v soukromí a samozřejmě jsme využili bohaté nabídky výletů - pláž pro ženy, albánské trhy a celodenní výlet Montenegro Tour, být déle určitě bychom si vybrali i další z nabídky výletů.
Přeji příjemně strávené poslední týdny u moře a šťastný návrat domů

Jana Penricová, Jan Brázda a Anetka


Veliká pochvala celému týmu CK Kovotour v Sutomore - Zlatna Obala. Především paní delegátce Dagmar a trenérce Martině. Vynikající program.

S pozdravem, Mikulčíková Silvie


Paní magistro,
ráda bych se s Vámi podělila o příjemný zážitek z dovolené v Černé Hoře, realizované cestovní kanceláří Kovotour. Na dovolené jsme byli velmi spokojeni, vzpomínáme na kvalitní stravu s množstvím zeleniny a příjemnou písčitou pláž, na výlety které pro klienty zabezpečovala Vaše delegátka Bohunka Jandourková.Každý den jsme si mohli vybrat cestu po Montenegro, poznávací či výlet lodí s koupáním. Bylo to díky paní Jandourkové pestré a moc jsme si pobyt užili. Jsem ráda, že jsem dovolenou s Vaší cestovní kanceláří realizovala a poděkování patří i delegátce Jandourkové.
Příjemný pracovní den

PhDr.Jana Veselá, Ph.D.


Dobrý den,
v neděli jsme se vrátili z Černé Hory. Byla nás skupinka 31 lidí, kteří se dobře znají, neboť na dovolené takto jezdíme již 25 let a to 2x ročně. Díky skutečně profesionálnímu přístupu Ing. Tejkalové z MT-TOUR Hradec Králové jsem volila komplex Zlatna Obala na základě jejího doporučení. A osvědčilo se. Musím konstatovat, že mne velice překvapila celková organizace, bezproblémový průběh a v neposlední řadě i poskytované služby, ať už jde o dopravu, úklid, stravování či animační programy. Nejen za sebe, ale i za ostatní mohu říci, že skutečnost předčila naše očekávání. Všeobecná spokojenost všech - tj. malých dětí, dospělých, mladých, straších, ale i méně příjmových jako i majetnějších mluví za vše. Ti, kdo nejsou spokojeni, musí hledat chybu u sebe, sami pro sebe špatně zvolili, sami sebe špatně odhadli. Vámi poskytované služby jsou na vysoké úrovni - samozřejmě v rámci možností, které daný komplex dává. Ještě jednou děkuji za velice vydařený týden.

Ing. Věra Smejkalová


Vážená paní Gáliková,
již druhý rok jsme s Vámi jako delegátkou CK Kovotour Plus prožili díky Vám, nádhernou dovolenou v Čanju hotelu Zlatibor.
Vaše starost o svěřené rekreanty je příkladná a nenapodobitelná.
Přejeme Vám hodně spokojených rekreantů a vitalitu s jakou vše zvládáte.
Děkujeme.

Jiřina a Vladimír Černí, Brno

PS. Domů jsme dojeli dobře. Při vjezdu do Rakouska nás zastihla průtrž mračen, která trvala až před Vídeň. Teplota klesla na 9 stupňů a bylo po dovolené. Těšíme se, že se s Vámi uvidíme v druhé polovině srpna. Napište, v které destinaci budete.


Dobrý den paní Galíková,
dovole mi abych vám touto cestou upřímně poděkoval za Váš skvělý a ve všech ohledech perfektní přístup k nám k spokojeným klientům. Informace, keré jste nám kdykoli poskytovala byly perfektní a vyčerpávající. Jsem skutečně rád, že jsme, Vaším prostřednictvím, měli možnost poznat Černou Horu nejen jako krásné místo k slunění a koupání v moři, ale také jako velmi zajímvou a nádhernou zemi.

Pavel a Marta Fialovi


Dobrý den,
už je to sice měsíc co jsme se vrátili z Černé Hory , ale naše krásné vzpomínky stále přetrvávají . Navštívili jsme Ulcinjskou riviéru konkrétně hotel Bellevue - s Vaší CK . Po návštěvě několika skvěle organizovaných výletů - lodní výlet do Boky Kotorské , Montenegrotour , Skadarské jezero , jsme měli nejen možnost poznat tuto kouzelně krásnou malou zemi , ale měli jsme i perfektní péči Vaší delegátky paní Bohuslavy Jandourkové . Paní Bohunka se o nás od samého začátku starala , kdykoli jsme se potkaly třeba jen na obědě či snídani pomohla nám odpovědí na naše dotazy , zapsala nás na výlet a dá se říci , že byla stále na mnoha místech najednou a vždy zrovna tam , kde jsme potřebovali a včas . Díky tomu jsme měli v této pro nás trochu exotické a neobvyklé zemi brzy zvláštní pocit , že jsme tam nikoli ztracení v zahraničí ale tak nějak v pohodě jako doma . Važte si takových zaměstnanců jako je paní Bohunka . Dokáží organizovat , překonat jazykovou a geografickou bariéru za turisty , dát jim pocit domova a celodenní péče . Drží Váš pracovní kolektiv stmelený a dobře organizovaný . S manželem oba doufáme , že se příští rok budeme moci vrátit na to samé místo a že se setkáme zase se SVOU delegátkou , díky které budeme v Ulcinji zase JAKO DOMA .

S pozdravem a díky za krásnou dovolenou ,
manželé Alice a Mstislav Schweinerovi
(turnus : od 13.7. - 21.7. 2012 Ulcinj - Dependance Bellevue)


Dobrý den.
Chtěli bychom Vám tímto opět poděkovat za příjemně strávenou dovolenou s Vaší cestovní kanceláří. Tentokrát jsme navštívili prosluněnou Černou Horu, konkrétně klubový hotel Olympic v Ulcinu. Ubytování v hotelu Olympic bylo zcela vyhovující, personál hotelu byl pracovitý, usměvavý a ochotný. Strava v hotelu byla vždy chutná a bohatá na výběr. Krásné chvíle jsme strávili na Velké pláži v části patřící hotelu Olympic, která byla vždy pěkně upravená a čistá a moře bylo suprovní. Velice doporučujeme pro rodiny s dětmi a již těď se těšíme na další dovolenou s Vaší cestovní kanceláří. Rovněž bychom chtěli poděkovat za velmi příjemné vystupování a cenné rady pracovnici Vaší CK paní Novosadové, u které jsme zájezd zakoupili.

Děkujeme Vám!
S pozdravem Ondřej Dziak a Markéta Holendová


Dobrý den,
Rádi bychom Vám poděkovali za zajištění vydařené dovolené na Černé Hoře (od 10.8. – 19.8.2012, hotel Park, busem). Vše bylo naprosto vyhovující, dobře zajištěno, žádný chaos, moc se nám tam líbilo. Paní delegátka Eliška Němejcová byla opravdu super, ochotná a milá, vždy věděla a pomohla. Malý návrh na vylepšení, který jsme diskutovali i s několika ostatními spolurekreanty: Pokud jsou, jakože jsou odjezdy autobusů nejdříve až po deváté hodině (my sami jsme odjížděli ve 21.10 a byli jsme první autobus – Morava 1) a večeře začíná již v šest hodin, jistě by všichni ocenili, když by se mohli před dlouhou cestou dobře najíst. To mírné navýšení ceny pobytu o jednu večeři by jistě nikomu nevadilo.

Jinak opravdu naprosto perfektní.
Přejeme mnoho obchodních úspěchů.
Manželé Olmovi


Dobrý den paní Križeková,
přijměte od nás poděkování za veškeré služby,které jste pro zajištění naší letošní dovolené pro nás udělala.Pod r.č.701314 jsme strávili od 3.8 - 19.8.2012 dovolenou v Černé Hoře v Ulcinju hotel Olympic.Vyjadřujeme pochvalu přepravci Veolia z N.Jičína,jehož skvělí řidiči nás autokarem trasy Morava 1,bezpečně přepravili tam i zpět a to ještě s úsměvem.Poděkování a obdiv patří i technickému delegátovi Honzovi,který přes své mládí dokázal svými vědomostmi upoutat a zpříjemnit tak cestování.Ubytování,stravování a služby v hotelu byly kvalitní.Delegátka Markéta pečovala nejen o děti,ale téměř každodenně zájemkyně o cvičení pěkně nastartovala do nového dne,chválím.Celkem jsme byli spokojeni,větřík příjemně pofukoval v odp.hodinách,ale bohužel zvedal současně písek,což bylo velmi nepříjemné.Užili jsme si s vaší CK Kovotour plus klidnou a pěknou dovolenou a těšíme se opět na nový katalog zájezdů pro r.2013,abychom si včas zarezervovali dovolenou na příští rok.

Děkujeme a zdravíme manželé Jan a Emílie Peškovi


Dobrý den,
v sobotu jsme se vrátili ze Sutomore, Zlatne Obaly a všichni, včetně 2 puberťáků jsme se vrátili spokojeni, nadšeni. I když jsme se dočetli o spoustě schodů, o ubytování nicmoc... My jsem byli spokojeni, do schodů k recepci se nechodí, v ubytování se přespávalo... bylo tam čisto, denně čisté ručníky... báječní delegáti, program, výlety... krásná příroda, moře... prostě ráda bych se vrátila...

L. Jandásková


Dobrý den,
již druhým rokem děkuji cestovní kanceláři Kovotour Plus za báječnou dovolenou v Černé Hoře – Sutomore Zlatna Obala. Jak říkám vrátila jsem se do Sutomore již podruhé a opět mě dovolená nezklamala. Báječní lidé, báječné prostředí, báječné moře a krásné počasí…prostě krásná dovolená…Děkuji všem delegátům, průvodci a velké DÍK patří řidičům, kteří nás nejen bez potíží dovezli do Černé Hory a zase v pořádku přivezli zpět do ČR, ale hlavně volali, že našli zapomenutý pas ještě dříve, než jsem si toho vůbec stačila všimnout…..:-)
Děkuji a těším se na příští rok a další dovolenou strávenou s Kovotourem Plus v Černé Hoře.

Nikola D.


Vážený pane Kostko,
dovolte mi touto cestou poděkovat za krásně strávenou dovolenou v Korali v Sutomore v minulém týdnu.
Se službami Vaší cestovní kanceláře jsme byli s manželem velmi spokojeni a rozhodně tuto cestovní kancelář můžeme všem jen doporučit. Poděkování a pozdrav posíláme také naší delegátce ing. Marině Kostkové na jejíž zpěv budeme dlouho vzpomínat. Přejeme Vám o budoucna pevné zdraví a hodně úspěchů.

S pozdravem

manželé Bečkovi

PS: prosím paní Kostkovou o zaslání receptu na grilovanou zeleninu Moc děkuji!!!


Vážený pane Kostko,
v letošním roce jsme poprvé využili služeb Vaší cestovní kanceláře a strávili jsme krásný týden v letovisku Sutomore.
Byli jsme moc spokojeni se všemi poskytnutými službami včetně zajímavého a pestrého programu, který připravil Vy a Vaši kolegové. Velmi oceňujeme práci paní Mariny, s tak skvělým přístupem delegátky ke klientům jsme se dosud nesetkali. Ještě jednou děkujeme a přejeme hodně úspěchů ve Vaší práci.

rodina Urbanova


Dobrý den,
chtěli bychom Vám a společnosti Kovotour poděkovat za příjemnou dovolenou, kterou jsme strávili v černohorském komplexu Zlatna Obala.
Byli jsme potěšeni především ochotou a nasazením paní delegátky Kramářové...

S přáním hezkého dne a mnoha dalších spokojených turistů Patrik a Jana Kroftovi


Dobrý den,
chceme poděkovat za jednu z nejkrásnějších dovolených, kterou jsme strávili s Vaší CK v Černé Hoře, v hotelu Zlatibor, Čanj. Vše bylo v naprostém pořádku, mimořádně hodnotíme služby delegátky pí. Marušky Galíkové, která se nám nadstandartně věnovala, netušili jsme, že jsou ještě lidé, kteří jsou oddaní tak své práci jako paní Maruška. Vřele doporučujeme nejen Vaši CK ale i Černou Horu, která nás velmi mile překvapila (krásné a teplé moře, nádherná příroda a památky). Přejeme Vám mnoho úspěchů a dalších spokojených zákazníků.

Šárka Brzobohatá, Zuzana a Jakub Ševečkovi.


Děkujeme za příjemně prožitých 14 dnů dovolené.
Již po páté jsme letos strávili dovolenou v Černé Hoře s CK Kovotour. Využili jsme nabítku 55+, kterou považujeme za obvzlášť zdařilou pro tento věk. Ubytování dostačující, strava až nadstandartní. Dobře o nás pečovaly obě pracovnice CK paní Bohuslava Jandourková i slečna Markéta. Měly připravený bohatý program a snažily se vždy vyhovět přáním klientů.

Manželé Polednovi


Dobrý den,
včera jsme se vrátili z dovolené v Černé Hoře - Čanj, hotel Zlatibor. Super organizace, všechno proběhlo bez problémů. Rádi bychom Vaším prostřednictvím poděkovali delegátce - paní Marii Galíkové, která se se svou fenkou Čitou stará o klienty naprosto precizně a snad 24 hodin denně :-) S takovým delegátem jsme se ještě nikde nepotkali. Klobouk dolů před její energií a pracovním nasazení. Také hotel i strava v pohodě, jedinou vadou na kráse bylo špinavé moře i pláž, což ale cestovka neovlivní. Děkujeme a přejeme hodně spokojených klientů.

Ivana a Zdeněk Hepprovi


Dobrý den,
v termínu 20. - 29.7. 2012 jsme s partnerem absolvovali pobytový zájezd Vaší CK v Černé Hoře -- Čanj -Hotel Zlatibor Club, zvolili jsme autobusovou dopravu.
Poděkujte, prosím delegátce Marii Galíkové za obětavost a ochotu, s jakou o nás pečovala a nabízela i své rady a pomoc nad rámec svých povinností. Svou pomoc nabízela nepřetržitě, vše okamžitě řešila ke spokojenosti nás klientů. Nemohu zapomenout ani na obsáhlé zeměpisné, dějepisné ... znalosti a zkušenosti paní Marie, které nám se zaujetím předávala. S veškerou úctou k jejímu věku obdivuji energii, která jí zbývala ještě na nabídku a uskutečnění příjemných chvil při animačních činnostech s dětmi i dospělými.Nikdy jsme na svých cestách nezažili delegáta tohoto formátu. Poděkování patří také řidičům a technickému doprovodu během cesty- postarali se o bezproblémovou jízdu, vzornou a efektivní organizaci cesty.
Přejeme hodně spokojených klientů a paní Marii hodně sil a zdraví do dalších let.

Eva Málková a Jiří Mareš,v době dovolené Zlatibor Club, pokoj č. 311


Prožila jsem s KOVOTOUR PLUS nejkrásnější dovolenou v Černé Hoře,hotel Korali.Delegáti manželé Kostkovi a animátor Denis se starali na výbornou.Po příletu bylo vše perfektně připraveno.Nic nám nechybělo.Dobré jídlo,čistá pláž 30m od hotelu,super zábava,informace každý den,výlety...a hlavně vše s úsměvem a ochotou.Při odletu dokonce pan Peťa Kostka čekal,radil nám a když už k nám nemohl,tak nás informoval místním rozhlasem o odletu.Moc děkuji všem a příště opět s váma.

Jana Krejčiříková


Dobrý den,
vrátila jsem se s leteckého zájezdu ve zlatne Obale a musím vám napsat, jelikož služby které za vaši kancelář poskytuje pani Dagmar Kramářová /delegátka/ jsou naprosto nadstandartní. Smekám před její schopností všechno vyřešit ke spokojenosti klientů a děkuji za její neustále skvělou náladu. Je to pani která svým přístupem a jednáním zachrání hodně kritických situací .

Děkuji Jana Příhodová Praha


Dobrý den,
chtěla bych vám poděkovat za krásnou dovolenou. Moooc jsme si ji užili a doufám, že za rok nám to výjde a pojedeme znovu. Jen jsem se chtěla zeptat, když by jsme chtěli stejný pokoj jestli ho dostaneme?

S pozdravem
Holečková


Milá paní Bohunko,
včerejší let z Černé Hory a dojezd domů dopadl dobře. Ještě jednou děkujeme za Vaší péči při naší dovolené. Tak moc zdravím Vás i slečnu animátorku Markétku, pro ni speciální pozdrav od Matouše! Mějte se krásně. Dana Petřeková s Matoušem

Bohuslava Jandourková


Dobrý den,
chtěla bych velice poděkovat vaší delegátce Barboře Šindelové a tímto ji pochválit za milé a vstřícné jednání . V týdnu od 26.6. do 3.7. 2012 jsem s vnučkou prožila krásný týden s Vaší CK v hotelu Lagonas ve Faliraki na ostrově Rodos. V hotelu se nám moc líbilo, jídlo úžasné a pan majitel i s ostatními byl velice milý a příjemný. Slečna Šindelová se nám maximálně věnovala až do našeho odletu. S Vaší CK jsme byly velice spokojené a máme krásné vzpomínky a to i díky naší milé delegátce.
S pozdravem J. Matoušová,Lysá nad Labem.


Dobrý den,
letos jsme s manželkou stejně jako loni strávili v červnu dovolenou v Budvě.

V loňském roce jeme bydleli ve vile Suzan a letos v hotelu Park, který svou polohou byl ideální. Dovolená v Budvě s cestovní kanceláří Kovotour se nám velmi líbila, jak organizace, tak poloha, jídlo, výlety, průvodkyně atd.

S pozdravem
Ing.Vlastimil Straděj + Judr.Ladilava Stradějová


Krásný den přeji.
Chtěl bych Vám moc poděkovat za skvělej přístup a nádhernou dovolenou.
Delegatka Dagmar Kramařová si zaslouží velikou odměnu za její ochotu přístup a všechno co pro nás všechny dělala. Tak skvelej pristup ochotu a znalosti jsem dlouho u zadneho delegata/tky nezazil. Uz se tesim na dalsi dovolenou kterou urcite budu zarizovat u Vas v Kovotouru. Ještě jednou velké díky

S pozdravem Dubovický Martin


Dobrý den pane řediteli,
chtěl bych Vám touto cestou poděkovat za velmi příjemnou a pohodovou dovolenou. Byla nám doporučena Černá Hora, Hotel Korali. V termínu 14.-21.7.2012.
Musím přiznat, že Černá Hora byla pro mne osobně velmi příjemným překvapením. Krásná příroda, historie, památky a rozhodně tam je co vidět. Hotel byl pěkný a ubytování vyhovovalo nabízenému standardu. Pokoje byly čisté a prostorné, jídlo velmi chutné a opravdu bylo z čeho vybírat. Personál hotelu byl příjemný. Pláž a moře čisté. Rovněž bych chtěl pochválit přístup a profesionalitu pracovníků K+ na místě, tedy Petra Kostku, Marinu Kostkovou a animátora Denise. Byly k dispozici téměř 24hodin a opravdu se starali, aby si klienti svoji dovolenou co nejvíce užili. Perfektně zvládli organizaci při noční evakuaci hotelu (požár lesního porostu v blízkosti hotelu), což při takovém množství ubytovaných klientů rozhodně nebylo jednoduché. Osobně se považuji za poměrně náročného člověka. Nicméně tato dovolená mě uspokojila ve všech směrech. Byla to naše třetí letní dovolená s K+ a pevně věřím, že ne poslední a že se budeme i v dalších letech těšit z takto příjemně strávené dovolené.

S přáním hodně spokojených klientů
Miroslav a Simona Matisovi


Hezký den,
ráda bych touto cestou poděkovala vaší kanceláři za zprostředkování překlásné dovolené v Černé Hoře v Ulcinju, hotel Olympic. Lokalita se nám velice líbila, služby byly zcela odpovídající potřebám a paní delegátka Bohunka Jandourková patří opravdu díky svým lidským a profesionálním dovednostem k jedné z nejlepších delegátek, které jsem měla možnost potkat. Společně s juniorkou Markétkou zajišťovala po celou dobu příjemný program, včetně výborné organizace všech výletů. Hlavně si nesmírně vážím laskavého přístupu a ochoty obou delegátek a jejich perfektní komunikace s klienty. Ještě jednou děkuji i za zbytek naší výpravy- maminku a syna- za velice příjemný pobyt a snad jediná škoda- bylo to moc krátké:o))

S pozdravem
Vlasta Švejnohová


Hezký den,
chtěla bych touto cestou poděkovat Vám - p. Petru Kostkovi a p. Ing. Marině Kostkové za velice profesionální přístup při trávení naší dovolené v Montenegru - Sutomore v termínu od 14.7-21.7.2012. Určitě Vaši cestovní kanceláři zůstaneme věrní,pokud se budeme setkávat s takovým lidským přístupem,ochotou a vstřícností.

Zároveň vyřiďte veliké poděkování vedení kuchyně Hotelu Korali za vynikající přípravu a rozmanitost pokrmů - chutnalo nám móóóc.

Děkujeme a s pozdravem
pokoj A 316

Urbancová Naděžda
Ing.Polach Petr

P:S: přejeme kráááásné počasí, spokojené klienty.


Hezký den,
chtěla bych touto cestou poděkovat delegátům p. Petru Kostkovi a Ing. Marině Kostkové za velice profesionální přístup v době naší dovolené v Černé hoře – Sutomore v termínu od 14.7-21.7.2012.
Vzhledem k tomu, že jsme byli svědky a osobně účastníky evakuace při požáru,který vznikl a mohu posoudit i ze svého hlediska pracovníka ve zdravotnictví,můžu jen vyslovit obdiv a velikou pochvalu oběma delegátům za jejich náročnou práci. Určitě Vaši cestovní kanceláři zůstaneme věrní,pokud se budeme setkávat s takovým lidským přístupem,ochotou a vstřícností.

S pozdravem
Urbancová Naděžda
Ing. Polach Petr


Dobrý den pane Kostka.
Byli jsme s Vaší cestovní kanceláří na dovolené v Černé Hoře v hotelu Zlatibor.Chtěli bychom touto cestou velmi poděkovat delegátce paní Galíkové za péči,kterou věnovala nejen nám,ale všem rekreantům. Na svých dovolených jsme se ještě nepotkali s tak starostlivou,pečlivou a akční delegátkou.

Ještě jednou děkujeme.
Za manžele Kybekovi a Šrámkovi s pozdravem Šrámek.c


Dobrý den,
naše dovolená která se uskutečnila začátkem července v Depandanci Bellevue - Uljcinská riviera byla pro nás krásným začátkem naší dovolené. Ocenili jsme klidné prostředí, pěkné ubytování / každý den uklizeno, vyměněny ručníky/ výborná strava a velice ochotní a milí zaměstnaci, kteří nás obsluhovali. Cestovka s kterou jsme cestovaly poprvé nás nezklamala.
Pokud budeme mít možnost, opět bychom rádi tuto oblast navštívili a všem rádi doporučíme.
Přeji hodně pracovních úspěchů a spokojených klientů.
Ahoj Bombáčovi z Orlové.


Vážená paní Chovancová,
ve dnesch 23.6 - 1.7.2012 jsme se s rodinou s Vaší CK zúčastnili zájezdu do Černé Hory - Čajn - hotel Zlatibor. Pokládám za povinnost Vám poskytnout zpětnou vazbu na delegátku paní Galíkovou Marii.
Paní Galíková se od samotného příjezdu až do samotného odjezdu vzorně o klienty starala. Věnovala nám maximální péči počínaje přivítáním, pomocí při ubytování, stravování, výletech a i při samotném pobytu a to po všech stránkách až do odjezdu. Buďte tak laskavi a naším jménem vyslovte paní Galíkové Marii obdiv a dík za vše, co pro nás vykonala. Jsme dlouholetí klienti, ale takovou péči o nás jsme zažili úplně poprvé.

Věříme, že péči paní Galíkové patřičně oceníte, neboť spokojenost klientů je pro Vás na prvním místě.
Ještě jednou děkujeme a těšíme se na další spolupráci.

S pozdravem

rodina Šmídova
Komenského 89, Plzeň


Vážená paní Gáliková,
již druhý rok jsme s Vámi jako delegátkou CK Kovotour Plus prožili díky Vám, nádhernou dovolenou v Čanju hotelu Zlatibor.
Vaše starost o svěřené rekreanty je příkladná a nenapodobitelná.
Přejeme Vám hodně spokojených rekreantů a vitalitu s jakou vše zvládáte.
Děkujeme.

Jiřina a Vladimír Černí, Brno

PS: Domů jsme dojeli dobře. Při vjezdu do Rakouska nás zastihla
průtrž mračen, která trvala až před Vídeň. Teplota klesla na 9 stupňů a bylo po dovolené.
Těšíme se, že se s Vámi uvidíme v druhé polovině srpna.
Napište, v které destinaci budete.


Vážený pane Kostka,
Vrátili jsme se v sobotu (14.7.) ze čtrnáctidenní dovolené v Ulcinju, depandance Bellevue a chtěli by jsme se s Vámi podělit o naše dojmy a postřehy.

Po počátečním rozladění , které vzniklo z našeho očekávání podle katalogu a internetové stránky (http://www.ulcinjska-rivijera.com), jsme zjistili, ze ubytování je v celku přijemné, v pěkném prostředí, a že by jsme vlastně ani neměnili s ubytováním v rušné části letoviska opodál. Oceňujeme, že jste se osobně přišel podívat a zeptat jak se nám líbí a jestli jsme spokojení. Tak jsme si mohli hned vyjasnit některé skutečnosti a už se nimi dál nezaobírat. Kladně hodnotíme také snahy o vylepšení pokojů- klimatizace, zrekonstruovaná koupelna,nová dlažba, vymalování pokojů...). Doufáme, že vylepšování bude pokračovat, protože si to hotelový komplex zaslouží. Se stravou jsme byli v celku spokojeni. Jenom ty saláty k obědu a večeři byly pořád stejné a po dvou týdnech jich měl člověk dost. Jestli je to možné, vyřiďte pochvalu číšníkům, byli skvělí a na úrovni. Příjemné bylo zjištění, že na kávu máme blízko - buď posezení v kavárně v CERU(tam měli i skvělé dezerty), nebo hned pod jídelnou (a také v Olympicu).

Nabídka výletů byla pestrá a bylo z čeho vybírat. Potěšil nás i dotovaný zájezd do Budvy, který jsme zjistili až po vašem upřesnění – že je nejen pro seniory. Byl to krásný zážitek.
Chtěli bychom vyzvednout aktivity slečny animátorky Markétky, které náš pobyt zpestřily. Díky ní jsme bohatší o krásné zážitky, na které jen tak nezapomeneme. Byla vždy vstřícná a přívětivá, flexibilní a ochotna pomoci.

Přejeme vám všechno dobré a hodně spokojených klientů cestovní kanceláře Kovotour plus.
S pozdravem
rodina Zajíčkových (Marcela, Milan, Irena)


Přeji krásný den,
Chci Vám moc poděkovat za nádhernou dovolenou v Černé Hoře (Ulcinj-depandance Bellevue).
Ubytování bylo pro nás dostačujicí (jezdíme dovolenou trávit,kvůli zážitkům,né kvůli kvalitě ubytování).
Moc chceme poděkovat personálu,který pro nás připravoval stravu,jídlo bylo vynikajicí a opravdu úžasný lidičky.
Jediný zádrhel, byl pro nás ohledně výletu na Budvu,na který nebylo dost míst v autobuse,ale i tohle Kovotour bezvadně zařídil a do nádherné Budvy jsme nakonec jeli,za co moc děkujeme.
Moc chceme poděkovat sluníčku Marušce (a její Čikince),která nám dělala průvodce po Budvě.
Dále byl pro nás nezapomenutelný výlet na rafty,kde nám dělal průvodce Miloš,kterému také mocinky děkujeme.Nádherná příroda a nezapomenutelný zážitek, jak pro mě ,tak pro 6 ti letého syna.Pro děti to bylo moříčko,které si chtěli vzít domů. Černá Hora je opravdu nevšední zážitek a příští rok určitě dorazíme.Nádhernější pláž jsme jěště nezažili.
Dále chceme poděkovat řidičům autobusu,že nás dopravili v pořádku.
Doufáme,že i napříští rok bude depandance Belevue v katalogu,moc se nám tam líbilo.

Děkujeme mnohokrát Dohnalovi, Zrubková


Milý KOVOTOURE PLUS,
od 29.6 do 8.7 Jsem strávila krásnou dovolenou v hotelu Korali v Sutomore, Černá Hora. S Vaší cestovní kanceláří jsem cestovala již druhý rok za sebou a pobyt byl opět nad mé očekávání. Ubytování bylo dostatečné a útulné. Koupelna i pokoj byl prostorný a v dobrém stavu. Denně nové ručníky a toaletní potřeby. Strava byla vynikající. Široký výběr, spousta ovoce a zeleniny, masa a příloh, několik druhů zákusků. Strava byla opravdu chutná a každý den se dalo vybrat podle chuti. Co se týče večerních programů, každý večer byl dobře zorganizovaný a zábavný. Areál hotelu, je skvěle udržovaný a má co nabídnout. Spousta květin, barevných keřů a stromů a nádherné palmy. Hotelová pláž udržovaná se skvělým vstupem do moře pro všechny věkové kategorie. Moře průzračné, teplé a čisté. Dovolená tedy na jedničku. A abych nezapomněla mnohokrát chci poděkovat p. Marině Kostkové za to jak pečlivě se o nás starala a jak se nám věnovala. Denně pro nás byla s úsměvem ať už jsme měli jakýkoliv dotaz či prosbu. Můžu říct že je to zatím doposud nejlepší delegátka se kterou jsem se setkala. A také díky p. ř. Petrovi Kostkovi za jeho péči... p. Marina s p. Petrem jsou opravdu výborný tým! Přeji spoustu spokojených klientů.

S pozdravem a díky opět příští rok Veronika Heklová


Dobrý den,
byl jsem s vaší cestovkou na dovolené v Ulcinju v Černé hoře, kreslím pro české a slovenské časopisy a tak jsem po návratu nakreslil vtip mířený na vaší cestovku s pochvalou, že delegátka Bohunka Jandourková i její pobočnice Markétka byli skvělí. Ještě jednou díky za hezkou dovolenou a snad vás vtip pobaví.

S pozdravem
Kreslíř Míra Šticha
www.mirasticha.cz
FACEBOOK - Míra Šticha


Dobrý den,
včera jsme se vrátili z dovolené v Černé Hoře, v komplexu Zlatna Obala. Se všemi službami jsme byli maximálně spokojeni. Rádi využijeme služeb Vaši CK i v budoucnu.

Přejeme pěkný den - Zdeňka a Pavel Jurajdovi.


16.7. Pět kamarádek chce poděkovat C.K. Kovotour Plus
a zvláště obchodnímu řediteli p Petru Kostkovi a jeho manželce za příkladnou starostlivost,milé jednání po celých 14 dnu naší dovolené v Sutomore hotel KORALI.Bylo nám tam opravdu krásně,hotel,personál,jídlo,programy,zahrada,koupání vše super.ještě jednou díky doporučujeme.

Šmalclová Jiřina


Dobrý den paní Jandourková,
zdravím ze zatažených Čech! Včera jsem s mamkou ukončila pobyt v hotelu Bellevue Borik v Černé Hoře a chtěla jsem Vám poděkovat za krásnou dovolenou….I když hotel nebyl zrovna luxusní, vše bylo čisté a všichni milí a ochotní. Jídlo bylo vynikající a pláž krásná…naše dovolená tedy splnila vše, co jsem očekávaly-tedy slunce, pláž, pohodu….:-) Ještě jednou tedy děkujeme za krásnou dovolenou a příští rok nashledanou…

Houdková Pavlína a Lexová Anna


Milý KOVOTOURE PLUS,
od 29.6 do 8.7 Jsem strávila krásnou dovolenou v hotelu Korali v Sutomore, Černá Hora. S Vaší cestovní kanceláří jsem cestovala již druhý rok za sebou a pobyt byl opět nad mé očekávání. Ubytování bylo dostatečné a útulné. Koupelna i pokoj byl prostorný a v dobrém stavu. Denně nové ručníky a toaletní potřeby. Strava byla vynikající. Široký výběr, spousta ovoce a zeleniny, masa a příloh, několik druhů zákusků. Strava byla opravdu chutná a každý den se dalo vybrat podle chuti. Co se týče večerních programů, každý večer byl dobře zorganizovaný a zábavný. Areál hotelu, je skvěle udržovaný a má co nabídnout. Spousta květin, barevných keřů a stromů a nádherné palmy. Hotelová pláž udržovaná se skvělým vstupem do moře pro všechny věkové kategorie. Moře průzračné, teplé a čisté. Dovolená tedy na jedničku. A abych nezapomněla mnohokrát chci poděkovat p. Marině Kostkové za to jak pečlivě se o nás starala a jak se nám věnovala. Denně pro nás byla s úsměvem ať už jsme měli jakýkoliv dotaz či prosbu. Můžu říct že je to zatím doposud nejlepší delegátka se kterou jsem se setkala. A také díky p. ř. Petrovi Kostkovi za jeho péči... p. Marina s p. Petrem jsou opravdu výborný tým! Přeji spoustu spokojených klientů.

S pozdravem a díky opět příští rok Veronika Heklová


Vážený pane Hájku,
sice píši trochu opožděně, protože do minulého týdne to bylo dost hektické,když všichni klienti chtěli odejet na dovolenou 1. týden v červenci. V první řadě bych vám chtěla poděkovat za krásný týden v Černé Hoře, kde jsem byla se skupinkou (již dost zcestovalých klientů) v hotelu Korali. Měli jsme především štěstí, že jsme jeli takto před sezonou. Mile nás překvapila teplá voda,což jsme ani nečekali. Samozřejmě, že by se chyby našly, ale tyto chyby se bravurně snaží kompenzovat vaši delegáti a hlavně tedy pan ředitel Kostka. Vyřiďte mu velké díky. Ve spojení s jeho milou a krásnou ženou, je to opravdu velká opora pro klienty. Na začátku jsme se divili, že tam máte tolik zaměstnanců-delegátů, ale po poznání černohorské mentality jsme pochopili, proč. Jejich přítomnost je opravdu nutná. Obdivovala jsem opravdu obětavou práci pana Kostky, který se snažil všemožně vycházet lidem vstříc, také i paní Marina. Opravdu nám dělali, co nám na očích viděli. Ještě nikde jsem se nesetkala s tím, aby delegáti byli opravdu klientům k dispozici vlastně stále.Překvapilo mne, že nám pohotově pan Kostka nabídl karimatky na cvičení, což jsme opravdu využili a korigoval chod hotelu, který, jak jsme zjistili, se teprve učí zavádět AI. Díky Marině a panu Kostkovi jsem měla možnost se také podívat do hotelu Zlatna Obala a Bellevue - kam mi jede na podzim skupina seniorů. Bylo to pro mne přínosem, protože bych některý z hotelů (asi Korali kvůli prostorům na cvičení) chtěla nabídnout větší skupině na příští rok. Jak už jsem jednou zmínila, má ještě hoteliér co zlepšovat, ale naši klienti byli všichni moc spokojeni. Vždy je to o vzájemné toleranci. Mám dceru také delegátku (na Madeiře), tak dobře vím, co obnáší tato služba a co trpělivosti k tomu musí být. Na panu Kostkovi je vidět, že tím žije- i když asi na sebe přebírá i práci delegátů… Když se za ten týden, co jsme tam byli, otevřely další bary, konstatovaly jsme s manželem, že by úplně stačila v hotelu strava s polopenzí vč.nápojů. Dobře jsme si ale všímali, že i když se jednalo o dobře situované lidi v naší skupině, nekoupili si tam vlastně nic. Výběr stravy nebyl samozřejmě tak velký jako např. v Turecku, ale jídlo bylo opravdu chutné- a kdyby nebylo Čechů, kteří si naberou 5 ryb na jeden talíř- jak jsme viděli, dostalo by se i na všechny i s takovými specialitami. Já říkám ,pro Čechy by byla lepší servírovaná strava a jen salátový bufet a byl by pokoj . Ještě jednou děkujeme a přejeme mnoho spokojených klientů.

S pozdravem

Jitka Bultasová- CA Pojeď

RENPAS spol s r.o
Neckermann agentura
Slovanská tř.143,32600 Plzeň
tel.377449828, 777753920


Dobrý den pane Kostko,
dovolte mi,abych Vám a Vaší milé manželce poděkovala za velice krásný týden,který jsme si s manželem užili opravdu krásně.Byli jsme velice spokojeni a mile překvapeni Vaším přístupem a ochotou.Už ted plánujeme,že bysme příští rok jeli zase s Vaší cestovkou a tentokrát bychom chtěli vzít své známé,takže by nás bylo osm lidí.Doufám,že najdeme v příštím roce tak zajímavou nabídku a tak krásné místo jak bylo v Černé Hoře,letos v červnu.Přejeme Vám mnoho dalších úspěchů a hodných a příjemných turistů.Mějte se krásně a zdravíme i Vaši ženu.

S pozdravem Janczová Monika a Jancz Vladimír
Vendryně 1189
739 94


Před týdnem jsme se vrátili z dovolené v Černé Hoře,
Sutomore, hotel Korali s cestovní kanceláří KOVOTOUR PLUS. Dovolená byla pěkná nejen díky krásám Černé Hory, slušnému ubytování a dobré stravě, ale především díky perfektním službám delegátky CK KOVOTOUR PLUS pí. ing. Mariky Kostkové a obchodního ředitele Petra Kostky. Takový bezchybný servis jsme ještě nezažili se žádnou cestovní kanceláří.

Manželé Bychlerovi

 

Patří náš dík manželům Kostkovým.
Byli jste skvělí delegáti.Prosím o zaslání katalogu cest.kanceláře kovotour plus na příští rok.

MUdr.Jaroslav Řičánek a Jitka Svobodová
Sutomore, hotel Korali 9.6. - 16.6. 2012


Vážený pane řediteli,
ještě jednou děkujeme za vaše vstřícné jednání.Pobyt v Černé Hoře se nám líbil,je to pěkná krajina,příjemní a ochotní lidé. Počasí nám přálo a Vám přejeme vše nejlepší a ať se vám i nadále daří.

Zdraví spokojení s pobytem u Vás

Burešovi  

 

Dobrý den,

loni o prázdninách jsme s manželem a vnučkou byli v černé hoře na dovolené, moc děkujeme v Čajnu se nám velice líbilo.

Knotkovi


Vážený pane P. Kostko,

v roce 2011 od 18.6. do 2.7. jsme s Vaší cestovní kanceláří prožili krásnou dovolenou v Černé Hořé - Komplex Zlatna Obala. Celých 14 dní jsme trávili v klidu a pohodě, v péči celého kolektivu Kovotouru, hlavně delegátek ing. Andrei Szloskové a PhDr. Dagmar Krčmářové. V letošním roce jsme neměli problém se rozhodnout kam na dovolenou. Opět se na Vás obracíme o zajištění pobytu v měsíci červnu od 16.6. na 14 dní ve stejných pokojích jak v minulém roce ( 48/5, 48/6 ).

Děkují: Miloslava Vcková, Týnec nad Sázavou.
Ladislav Kučera, Týnec nad Sázavou.
Vladimír a Jiřina Reichelovi, Tuhlovice.

S přáním hezkého dne
Spokojní zákazníci

 

RECENZE ČERNÁ HORA - 2011


Dobrý den,
velmi rádi bychom tímto poděkovali za příjemně strávenou dovolenou v letovisku Čanj, hotelu Zlatibor. S cestovní kanceláří Kovotour jsme vyrazili na dovolenou poprvé a po výborné zkušenosti se službami, zcela jistě ne naposled. Ubytování bylo příjemné, také lehká, balkánská strava s místními, tradičními dobrotami nám plně vyhovovala, krásné moře a okolí hotelu obklopeno nádhernou scenérií hor. Co však mohu pochválit především, to je „servis“ naší delegátky, paní Marie Galíkové v doprovodu pejska „Čity“, která se s nesmírnou ochotou a za stálého úsměvu věnovala hotelovým hostům. Všem mohu také doporučit výlet do města Kotor, které je kouzelné. To jsou jen jedny z mnoha dalších důvodů, které nás vedou k myšlence, využít služeb této cestovní kanceláře i v roce 2012. Dovolenou na tento rok ještě vybranou nemáme, ale Černá Hora v nás zanechala velmi silné vzpomínky jak krásou její přírody, přívětivostí jejich obyvatel, tak i historií jejich měst.

S pozdravem a přáním příchodu dalších spokojených zákazníků

Chytkovi.

 

Dobrý den vážený pane Kostko,
dodatečně bychom Vám chtěli poděkovat za příjemnou dovolenou v Zlatna Obala. Přestože naše dovolená nezačala úplně ideálně, a sice půldenním zpožděním odletu 30.7.2011 kvůli závadě na letadle. Byli jsme spokojeni nejen polohou areálu, přírodou, ale i osobním přístupem delegátů Vaší cestovní kanceláře.

Přejeme Vám krásný nový rok a další spokojené klienty.

Irena a Miloslav Řezníčkovi

 

Vážený pane řediteli.
Zúčastnila jsem se pobytu v komplexu „Zlatna Obala“ v termínu od 30.7. do 6.8.2011. Chci touto cestou vyslovit veliký dík za překrásný pobyt. Moc děkuji a přeji Vám hodně dalších spokojených zákazníků.
Vám do Nového roku přeji zdraví, štěstí a pohodu po celý rok.

Vaše klientka Alena Pávová

 

Pane Kostko
prožili jsme letošní dovolenou s manželkou v Černé Hoře v komlexu Zlatna Obala,VELICE se nám líbilo jak ve středisku, tak v okolí.Byla to skutečně hezky prožitá dovolená,kterou jsem vaším prostřednictvím sjednal.Pokud by byla možnost sjednat smlouvu na příští rok za obdobných podmínek jak v letošním roce,tak bychom měli zájem zopakovat si Zlatnu Obalu. Děkuji a přeji hezký den.

 

Dobrý den,

opožděně,ale přece děkujeme za krásnou dovolenou,kterou jsme letos prožili v komplexu Zlatná Obala. Velice se nám líbily klubové večery na které se každý den těšil taky náš jedenáctiletý syn. Plánujeme s Vaší cestovní kanceláří dovolenou taky na rok 2012.Prosíme,Vás jestli byste nám mohl doporučit nějakou podobnou destinaci jako Zlatná Obala,ale na Mallorce nebo ve Španělsku.

Děkujem za odpověď - Jiří Nikel,Pavlína Rychtarová,Lukáš Nikel Tísek 248

 

Dobrý den pane Kostko,
opožděně píši zprávu o spokojenosi s Vaši CK Kovotour Plus. V termínu 27.8. - 3.9.2011 jsme s přítelem strávili dovolenou v Černé Hoře v Sutomore, v komplexu Zlatna Obala. V dnešním nečase na tyhle krásné dny vzpomínám snad každou minutu, na každodenních 30 stupňů, čiré teplé moře, spálená stehna a spousta jídla a pohybu :) Především bych chtěla vychválit Hanču a její hodiny Zumby, svojí energii na nás přenesla při každé hodině a bylo to prostě senzační. Lepší instruktorku jsem nezažila a moc ráda na ni vzpomínám. Věřím , že při další dovolené u Vás, se tato Zumba akce bude opakovat :). Co se týče ubytování, tak odpovídalo ceně.Jídlo bylo první tři dny ideální, ovšem pak už se dost opakovalo stále dokola. Mým chuťovým buňkám to ale viditelně vůbec nevadilo :) V každém případě bych tuto dovolenou shrnula jako vydařenou a to i díky skvělým sousedům, které jsme tam poznali. Těším se na další léto s Vaší CK a to třeba v Řecku. Mějte se krásně a přeji Vám krásné svátky.

S pozdravem Andrea Váchová.

 

Letošní dovolenou jsme strávili v Černé Hoře. Zájezd byl organizován Buzulukem Komárov z nabídky Vaší CK. Navštívili jsme letovisko Sutomore v termínu od 15.7. do 26.7. 2011. Velice se nám tam líbilo. Krajina byla okouzlující. Po celý týden jsme si užívali poměrně velkých vln, což bylo báječné. S ubytováním a stravováním jsme byli také spokojeni. Mě osobně zaujala nabídka programů a služeb.Nabídka výletů byla také pestrá. Spolupráce delegátů s rekreanty byla skvělá. Prostě jsme prožili u moře báječnou dovolenou. Doufáme, že v příštím roce uděláte Buzuluku Komárov opět nějakou zajímavou nabídku.

S pozdravem Hlávková Lenka, Hlávka Marek a Hlávka Pavel.

 

Dobrý den,
konečně se dostáváme k hodnocení dovolené v Čanji (hotel Zlatibor) v termínu od 20.8. do 27.8.2011 (rezervační číslo smlouvy 610004).Byli jsme s dovolenou v této oblasti maximálně spokojeni. Výborné počasí, super delegátka (ta uľ lepąí asi nemůľe být), hotel odpovídal tomu co bylo prezentováno. Super jídlo, voda čistá. Ojediněle se stalo, ľe netekla na pokoji voda (byli jsme ve 4. Patře) patrně díky tomu, ľe se vąichni v Té době vraceli od moře a sprchovali. Bylo by vhodné kdyby Kovotour měl svou pláľ se slunečníky a lehátky pro své hosty. Tento hotel můľeme určitě doporučit.
S pozdravem
Roman, Lucie a Patrik ©panihelovi

Letošní pobyt v Mng byl úžasný. Doufám, že v té veliké hoře spokojených rekreantů si na nás alespoň malinko vzpomenete - máte naše společné foto na FB. Mořský pobyt jsme si moc užívali - já, Matýsek i Veronika. Zlatna Obala je místo, na které se nezapomíná. A tak mám v hlavě takovou myšlenku......... s Vaší pomocí budu hodný Ježíšek a nadělím několika členům rodiny "Dárkový poukaz" na zájezd od Kovotouru. Ještě si to pořádně promyslím a pak začnu jednat. Věřím, že se na Vás může Ježíšek obrátit o radu a zprostředkování.

Děkuji.
Mějte se prima a opatrujte se.
Blanka

 

Dobrý den,
opožděně,ale přece děkujeme za krásnou dovolenou,kterou jsme letos prožili v komplexu Zlatná Obala.Velice se nám líbily klubové večery na které se každý den těšil taky náš jedenáctiletý syn.Plánujeme s Vaší cestovní kanceláří dovolenou taky na rok 2012.Prosíme,Vás jestli byste nám mohl doporučit nějakou podobnou destinaci jako Zlatná Obala,ale na Mallorce nebo ve Španělsku.Děkujem za odpověď - Jiří Nikel,Pavlína Rychtarová,Lukáš Nikel

Dobrý den.byli jsme letos s Vaší ck v Černé Hoře.Hotel Zlatibor ve městě Čanj.Dovolená proběhla v termínu 13.8.-20.8.2011.Paní delegátka Maruška byla velmi,velmi ochotná a obětavá!!!

Byli jsme s ní velice spokojeni!I celkově jsme byli s dovolenou velmi spokojeni,hlavně jídlo bylo vynikající!Těšíme se na příští rok,co nám nabídnete.Mějte se hezky.
< S pozdravem

Vladimír Pečík

 

Ve dnech 9.7.-16.7.2011 jsme s manželkou strávili dovolenou v Černé Hoře,Sutomore,komplex Zlatna Obala. Letěli jsme z Mošnova do Podgorice,let trval 1 hodinu 20 minut,což byla pohoda.Autobusem s klimatizací jsme pak pokračovali do Sutomore. Po příjezdu do Sutomore jsme sice čekali na ubytování,ale lidé,kteří již věděli jak to chodí,měli u sebe plavky a šli se koupat. Ubytování bylo dobré s výhledem na moře,lednice na pokoji se také přidala. Na pláž to bylo blízko a měli jsme tam soukromí,což bylo taky moc dobré.Co se týče snídaní a večeří bylo rovněž také z čeho vybírat a jídla bylo dostatek. Každý večer na terase restaurace probíhal nějaký program,ze kterého si mohl každý vybrat. Podnikli jsme jeden výlet (Boka Kotorska-Kotor) jež byl velmi zajímavý s pěkným výkladem od průvodkyně. S pobytem v Černé Hoře jsme byli celkově moc spokojeni a chtěli bychom se sem ještě někdy podívat.

S pozdravem Górecki Josef s manželkou

 

Dobrý den,

ráda bych tímto poděkovala za příjemně strávenou dovolenou v letovisku Čanj, hotelu Zlatibor. S Kovotourem jsme vyrazily na dovolenou poprvé a společnost na nás zpočátku vrhla trochu nedůvěry. Ta se však během pobytu zcela rozplynula. Slušné ubytování, prvotřídní strava, nádherné moře a především špičkově zvládnutý servis v podání delegátky, paní Marie Galíkové a její spolupracovnice Čity. To jsou jen jedny z mnoha dalších důvodů, které nás vedou k myšlence, využít služeb této cestovky i v příštím roce.

S pozdravem a přáním spousty spokojených zákazníků,
cestovatelka Martina

 

Dobrý den,
byli jsme s CK Kovotour na dovolené ve Zlatné Obale na přelomu srpna a září.Byl to skvělý zážitek a příjemný relax za příznivou cenu .Vaši zaměstnanci byli ochotní a vstřícní,zejména musím pochválit řidiče a delegáty za řešení krizových situací na hranicích.

Děkuji a spozdravem
Mezera Dušan s rodinou

 

Vážený pane Kostko,
letos jsem se spolu s manželkou a dvěma vnučkami poprvé rozhodl pro dovolenou s Vaší cestovní agenturou Kovotour plus a to v Černé Hoře,komplexu Zlatná Obala. Zvolili jsme formu cestování autokarem,jeli jsme tzv.Moravou 1.Musím konstatovat,že jsem byl milé překvapen kvalitou nabízených služeb.Je nutno na úvod vyzvednout profesionalitu a perfektní chování všech řidičů,kteří nás přepravovali na cestě tam i zpět.Velmi skvělou práci odvedla paní Eva,která byla za cestovku jako doprovod na cestě,byla vždy ochotná,obětavá cokoliv vysvětlit a pomoci.K samotnému pobytu v komplexu : ubytování a stravování bylo na dobré úrovni,všude bylo čisto a uklízeno a v neposlední řadě je třeba ocenit práci delegátů cestovky,kteří se starali během pobytu o zábavu,kulturu a sportovní vyžití rekreovaných.Absolvovali jsme taky pár výletů,organizovaných cestovkou / noční Budva,Skadarské jezero /,které byly taktéž zorganizované bez sebemenšího zádrhelu.Celkově jsme byli hodně spokojení a v příštím roce bychom opět rádi s Vaší cestovkou jeli opět do Zlatné Obaly a navštívili další místa,která jsme letos navštívit nestihli. Jěště jednou děkujeme a přejeme Vám i Vaším spolupracovníkům hodně osobních i cestovatelských úspěchů. S pozdravem Toman Vítězslav s rodinou

 

Dobrý den,
nedá mi to,abych vám a cestovní kanceláři poděkoval za uskutečněný pobyt u moře ve středisku Zlatna obala v Černé Hoře.Celý pobyt proběhl podle našich představ.Moře bylo krásné - stejně jako počasí.I ubytování a stravování bylo dobré.Byl to pobyt uprostřed stromů a přírody - a to hned u moře.Moje vnučka byla také spokojená - většinu času ovšem trávila ve vodě.Překvapením pro nás byla organizace,ta fungovala naprosto bezchybně a při tom zcela nevtíravě.Proto můžeme každému tento pobyt jenom doporučit Děkujeme vám ještě jednou za umožnění krásného pobytu a přejeme mnoho úspěchů.

S pozdravem František Beneš

 

Zůčastnila jsem se dovolené v zlatné obale v termínu od 22.7 do 7.8.přístí rok bych chtěla jet znovu .Jsem s vašemi službami velmi spokojená a rozhodně je budu využívat na dále.

Děkuji Marie Klaudisová

 

Byli jsme na dovolené v Čanji Zlatibor od 22.7 do 30.7 a od 30.7 do 6.8 jsme byli ve Zlatne obale. Byli jsme spokojeni a pristi rok chceme jet na dva tydny znovu.

Karel a Andela Klaudisovi

 

Zdravím, pan Kostka, v září v termínu od 3-10.9.2011 jsme se vydaly z Ostravy na dámskou jízdu do vily DRAGO. Byla to ta nejlepší dovolená, co jsme zatím prožily.Všude byl pořádek, vila byla hlídána, a paní domácí moc příjemná. Bazén se každý den čistil. Vše opravdu odpovídalo popisu v katalogu. Nejvíce náročné byly každodenní večerní procházky promenádou a zkoušení korálků, hadříků a plavek. Opravdu jsme si to užili na 200% a všem můžeme jenom doporučit. Delegátka Eliška byla velice sympatická a ochotná. Doporučení pro ostatní: pokud pojedete bez stravy, nic nevozte, vše pořídíte stejně, ne-li levněji než u nás. Z pláží doporučujeme pláž Morgan, HAWAI a další pláže bokem od Budvy, kde se dostane taxíkem, je tam méně lidí. K moři od vily to je cca 15-20 min., ale krásná procházka. Ani se to nedalo za ten týden všechno stihnout:( Příští rok určitě jedeme zase!

Děkujeme za krásnou dovolenou a čekáme na Vaší slíbenou nabídku pobytu na příští rok. Opět Vila Drago, popř. Zlata Obala.

Ing. Koniuchová Renáta a spol.

Dobrý den,
v měsíci srpnu jsme společně s manželem trávili s vaší cestovní kanceláři dovolenou v Černé hoře. V pobytovém místě Sutomore komplex Zlatna Obala jsem byli velmi spokojeni. Doprava autobusem byla dobře organizována a nebyly žádné problémy. I když ubytovací komplex již něco pamatuje, tak jeho úroveň byla dostačující. Pracovníci vaší cestovní kanceláře byli velice vstřícní, milí a nebyl žádný problém cokoliv vyřešit. Byli jsme velmi mile překvapeni se službami vaši cestovní kanceláře a určitě v příštích letech využijeme vašich cestovních nabídek.

S pozdravem

manželé Nytrovi

Vážený pane Kostko.

Byli jsme letos prostřednictvím vaší cestovní kanceláře na dovolené v Černé hoře,konkrétně v letovisku Budva ve vile Drago a to od 27.8 do 3.9 2011. Navšívili jsme tuto zemi poprvé, a musím popravdě přiznat,i s trochou obav co se týká úrovně služeb pro turisty. Čekalo nás velmi příjemné překvapení.Jak ubytování,tak místo pobytu,nádherná příroda,milí lidé..Chtěli bychom při této příležitosti pochválit delegátku Elišku Němejcovou za její velmi milé vystupování,vstřícnost a pomoc při zapůjčení auta,kdy se ještě telefonicky dotazovala,zda je vše v pořádku.S tím jsme se ještě nesetkali. Nabídla nám prostřednictvím vizitky kontakt na Vás s tím,že pokud budeme chtít využít služeb vaší cestovní kanceláře i vpříštím roce,máme se na Vás obrátit,což touto formou činíme. Rádi bychom navštívili stejnou destinaci s tím rozdílem,že bychom spojili dva turnusy.Jednalo by se opět o přelom srpna a září.

Ještě jednou díky za krásnou dovolenou.S pozdravem Eva a Josef D o u d o v i


Vážený pane řediteli,

zůčastnili jsme se pobytového zájezdu s cestovní kanceláři KOVOTOUR do Sutomore v arealu Zlatna obala v termínu 2-10/9.2011. Služby vaší cestovky jsme využili na doporučení našich přátel, kteří se s námi zájezdu též zůčastnili a byli jsme nadšeni.Nejen krásnou polohou rekreačního arealu, přírodou , ale prakticky vším včetně servisu a hlavně osobním nasazením pracovníků vaší cestovky poskytnout nám všechny informace a maximálně nám zpříjemnit pobyt.Rádi bychom poděkovali paní D.Kramářové, s kterou jsme byli nejčastěji ve styku.Je opravdu obdivuhodné, jak každý den ráno i večer nehledě na čas se věnuje všem rekreantům, což nebývá vždy u delegátu jiných cestovek obvyklé. Také fakultativní výlet na do údolí Táry, kterého jsme se zůčastnili s průvodcem Milošem Zátkou je mimořádným zážitkem nejem pro nádhernou přírodu, ale slovní doprovod tohoto průvo- dce je něco mimořádného , krásný žážitek, který návštěvu překrásné přírody jen umocní a ještě hlouběji umožní poznat navštívenou zemi Černou Horu.

Děkujeme.
Milena a Miroslav Sirůčkovi.

Vážený pane Kostko,
píši se zpožděním, ale přesto i tak Vám chci poděkovat za opět nádhernou dovolenou. S cestovní kanceláří Kovotour plus jezdím opakovaně již několik let, jsem tedy takovým stálým klientem Vaší CK. Ještě jednou přijměte mé díky za Vaší péči a příjemné vystupování jak na letišti, tak i za péči Vašeho delegáta v místě pobytu, což v mém případě byl hotel Olympic v Ulcinji. Ještě jednou díky a již se těším na příští dovolenou s CK Kovotour plus.

Marie Dubnická
Plzeň

Dobrý den p.Kostka.Chtěl bych Vám a celému kolektivu který nám zpříjemnil již tak pěkný pobyt ve dnech10.9.až17.9. v Černé Hoře v komplexu Zlatá Obala co nejsrdečnějí poděkovat a popřát mnoho štástných klientů jako jsme byli my.Dále Vám osobně děkuji s jakou starostlivosti jste nás vyprovázel až do odletu.Jste v skutku profesionální manažér.Těšíme se že se jěště při nějaké krásném pobytu setkáme.
Manželé Oblukovi

Dobry den,
v cervenci jsme byli s Vasi cestovkou v Cerne Hore v hotelu Zlatibor, vsechno bylo spica, k pobytu nemam zadne vyhrady, jen tak dal!
Vojtech Kastovsky

Dobrý den,
spolu s manželkou hodnotíme velmi dobře naši společnou dovolenou v Sutomore ve dnech 26.8. - 4.9. Moc se nám líbilo, vše dobře zajištěno - strava, ubytování, cesta busem. Děkujeme.
Hezký den
Lenka a Miroslav Haláčovi

Dobrý den.
Byla jsem požádána mými rodiči ( Milena a Ondrej Svoreňovi), kteří s vámi byli 20.8.-3.9. v Sutomore, abych Vám napsala, že byli velice spokojeni. Ostatně mamka s Kovotourem nebyla poprvé a pokaždé byla spokojena. Jediné co jim chybělo ( a já myslím, že to není až tak na závadu) byla možnost zakoupit pohlednici v recepci. Jsou z té generace, která ještě používá klasickou korespondenci. Nejvíce se jim líbilo, že byli ubytováni v bezprostřední blízkosti moře a nemuseli tak moc šlapat do kopce. Jídlo chválili, zejména moučníkem byli mile překvapeni. Zkrátka dle jejich slov lepší dovolenou si nemohli přát.
Děkuji jejich jménem Marcela Hankeová

Podívejte se také na videoreportáž z ozdravných pobytů dětí v Černé Hoře: VIDEO SPUSTÍTE ZDE

Dobrý den.
chtěla jsem Vám napsat, že se mi dovolená v Černé Hoře v termínu 27.8.-3.9. moc líbila. Patřila jsem ke skupině z Ostravy, která cvičila Zumbu s Hankou Miškovou. Moc se mi to líbilo a užívala jsem si to. Nebyla to ovšem ale jediná věc, počasí se nám také vydařilo, takže pobyt u moře opravdu stál za to. Tentokrát se to opravdu vydařilo - lidi, počasí, zábava. Účastnila jsem se také několika výletů, které jste pro turisty organizovaly. Jediné, co mě mrzí je, že už se nekonal výlet na Velkou pláž, snad přístě. Z toho, co jsem si z výletů do Kotoru, Budvy, Baru a Sutomore odnesla je, že Černá Hora, hlavně pobřeží, je krásná země, pro turisty lákává a rádá bych příští rok přijela zase.

Moc se těším.
Michaela Havlíková

Dobrý den pane Kostko,
dnes jsme se vrátily z dovolené v Sutomore-Zlatna Obala. Já a moje dvě kamarádky jsme byly nadšené. Krásné prostředí a velice příjemný tým - paní Dáša je úžasná a přesto, že nám řekla, že to dělá druhou sezonu, je tato paní na správném místě. Takto bych si představovala všechny delegáty. Také bych chtěla poděkovat Vašim prostřednictvím panu Milošovi Zaťkovi, který nás provázel po kaňonech a večerní Budvou. V neposlední řadě veliké díky i Vám, že jste se nás ujal při příletu do Podgorice ale hlavně jste s náma do Podgorice jel, i když jsme se vracely domů. Byla jsem již na několika leteckých pobytových zájezdech, ale toto byl, co se týká organizace, nejlepší. Veliké DÍKY. A ještě ná závěr: kde není "zmlsaný", tak se mu ve Zlatné Obale bude líbit.
S pozdravem Zdenka K.

Dobrý den pane Kostko,

chtěla bych poděkovat za krásnou dovolenou, kterou jsme letos (26.8. - 4.9.2011) s přítelem strávili v Černé Hoře v hotelovém komplexu Zlatna Obala v Sutomore. Moc se nám zde líbilo. S Vaší CK jsme byli také na dvou výletech, které jsme si užili. U minimontenegrotury hlavně Kotor, který byl pro nás krásnou ukázkou historie Černé Hory. Chvílemi nám ale přišlo, že by se na výletě nemuselo pořád tak spěchat. To naopak u výletu lodí po Skadarském jezeře by neuškodilo plavbu o trošku zkrátit nebo projet i jinou část jezera než tu okolo Ekocentra nalevo napravo a zase zpět. To jen taková malá výtka, jinak jsme byli moc spokojeni. Ubytování a strava nám stačila, jídlo sice nebylo moc pestré a koupelna nějak úžasná, ale s porovnáním s cenou zájezdu a s tím, co nám bylo nabídnuto si nemůžeme stěžovat. Chtěla bych ještě poděkovat za zřejmě letošní novinku - zumbu s Hančou. Byla jsem na zumbě poprvé a musím říct, že mi opravdu nevadilo si na ni skoro každý den přivstat nebo posunout večeři. Ještě prosím za mě poděkujte naší milé paní průvodkyni Evě z autobusu Morava 1, která nás seznámila se spoustou zajímavých věcí o zemích, kterými jsme projížděli, včetně Černé Hory. Báječně se o nás starala a spolu s řidiči nám tak zkrátila dlouhou cestu za naší dovolenou. S Vaší CK jsme jeli na doporučení mých rodičů, kteří toto místo navštívili 3 roky před námi a nelitujeme toho. Doufám, že jsme s Vámi netrávili dovolenou naposledy.

Krásný zbytek léta přeje Martina Donátová

Dobrý den,

píšu Vám za rodiče,kteří mě poprosili o zaslání tohoto e-mailu,protože nedisponují připojením k internetu. S dovolenou a pobytem v Černé Hoře přes Vaši cestovní kancelář Kovotour byli velmi spokojeni a zdraví Vás.

Za Jaroslava a Boženu Štůskovou z Rožnova p/R

Štůsek Petr

Dobrý večer,chtěla bych Vám dodatečně poděkovat zahezkou dovolenou,kterou jsme s manželem a synem strávili v Černé Hoře ve městě Ulcinj. Byli jsme spokojeni s hotelem Olympic,strava byla výborná,moře krásné a z počátku pobytu čisté,ke konci už to bylo horší.Dovolenou jsme si užili a odpočinuli si,velký dík patří delegátům a všem,kteří se o nás starali.Přejeme všem hodně štěstí a spoustu spokojených turistů a někdy v budoucnu na shledanou.

Hezký pozdrav z Třince posílá rodina Christova.

V letošním roce jsme 2x vycestovali s Vaší cestovní kanceláří. Vzhledem k tomu, že to nebyla naše první zkušenost s CK Kovotour, můžeme hodnotit, jak se změnilo cestování, ubytování i strava. Jezdíme do oblasti Ulcinj a Zlatna Obala. V obou destinacích došlo k zlepšení v oblasti ubytování i stravování. V letošním roce byl oproti minulým letům větší výběr čerstvé zeleniny a i přístup pracovníků stravovacího provozu ve Zlatné obale se zlepšil.

Velký dík patří i všem řidičům a průvodci Martinovi, kteří jsou jedním z hlavních ukazatelů, jak si každý sám zhodnotí právě prožitou dovolenou.

František a Hana Preclíkovi

Dobrý den chtěla jsem Vám poděkovat za hezky prožité chvíle na dovolené ve Zlatna Obala.Každý večer byl připraven program karaoke,promítání filmů nebo taneční večer.Jen mne mrzelo ,že nebyl výlet do Dubrovníků na který jsem se moc těšila.Byl o to malý zájem.Snad se mi podaří Dubrovník uvidět příští rok... :-))Ale i Budva byla zajímavá...
Děkuji Turiničová

Vážený pane Kostko,
chci Vám moc poděkovat za krásnou dovolenou v Černé Hoře, v Sutomore v komplexu Zlatna Obala (27.8.-3.9.2011). Letecky jsme byly letecky na dovolená s maminkou, která dostala zájezd k narozeninám (70). Byly jsme nadšené z nádherné přírody a báječného čistého moře. Také ubytování (byť skromné) nám vyhovovalo, stejně tak vynikající a pestrá byla strava. Paní delegátka (Dagmar Kramářová) byla velmi vstřícná, stejně jako ostatní vč. Vás a podobně příjemná byla také obsluha jídelny, restaurací... Líbil se nám také večerní program Vaší CK na terase hotelu. Protože nám vyšlo i krásné počasí, byla to super dovolená. V Černé Hoře jsme byly poprvé a jely bychom znovu! Moc děkujeme.
A. a J. Ježková (Praha, Poděbrady)

Vážený pane Kostko,
chtěli bychom Vám touto cestou poděkovat za příjemně strávenou dovolenou v Černé Hoře v komplexu Zlatna Obala. S Vaší cestovní kanceláří jsme tam byli letecky v období od 30.7. do 6.08.2011 .
Překvapila nás nádherná příroda , velmi příjemní lidé a ochotní delegáti. Plánujeme, že si tuto dovolenou zopakujeme i v příštím roce a dokonce s námi chtějí letět i naše dvě dospělé studující děti.

S pozdravem
Šárka a Aleš Barchanski

Dobrý den, pane Kostko.
Chtěla bych Vám i cestovní kanceláři KOVOTOUR PLUS poděkovat za úchvatnou a nezapomenutelnou dovolenou, kterou jsem prožila v Sutomore - Inex Zlatna Obala v termínu 26.8. - 4.9.2011. Především bych ráda poděkovala za skvělě odvedenou práci a bezpečnou jízdu všem vašim profesionálním řidičům, protože nás v bezpečí dopravili jak do Černé Hory tak i zpátky domů. Byli vždy usměvaví a kdykoli jsem požádala o kavu či nápoj, bylo mi s úsměvem vyhověno. Samozřejmě patří velký DÍK i všem vašim průvodcům v autobusech, byli opravdu skvělí. Zažila jsem opravdu stavy, kdy jsem v němém úžasu sledovala nádherná panoramata která se mým očím naskytla - úchvatné hory, čisté moře, historické úkazy, malebné vesničky...atd. Tyto zážitky ve mě zůstanou ještě dlouho a troufám si tvrdit, že do konce života, protože to, co jsem viděla na vlastní oči bylo opravdu KOUZELNÉ a vůbec jsem netušila, že taková nádhera existuje. Musím vyzdvihnout úžasné vědomosti paní Vlasty na výletech a také nesmím zapomenout na pana Miloše, který do svého výkladu zařadil i humor. Paní delegátka Dagmar byla vždy vstřícná, milá, usměvavá a pohodová dáma. Se vším mi s úsměvem na rtech poradila. Co se týká ubytování, já jsem byla spokojena. Sice koupelna byla skromného zařízení, ale já v pokoji trávila opravdu jen noci a vždy se těšila na nový den. Stravování bylo dobré. Plánuji navštívit Černou Horu i příští rok. Opravdu nezapomenutelný zážitek za který z celého srdce děkuji.

S přátelským pozdravem
Andrea Mitrengová

Dobrý den, právě jsem se vrátil s přítelkyní z dovolené v Černé Hoře. Jelikož jsem byl s cestovní kanceláří Kovotour Plus v Černé Hoře už před třemi roky a to v Budvě, tak mám dobrou možnost srovnání.
Ubytování: hotel Zlatibor v Čanji se nám velice líbil. Báli jsme se, že nebudeme mít pokoj s balkonem, protože jsme zájezd kupovali až asi týden před odjezdem, ale byli jsme velice mile překvapeni, protože jsme nejen balkon dostali, ale měli jsme i krásný výhled. Strava: Tady nemůžu mít jedinou výtku. Měli jsme polopenzi - švédské stoly. V Budvě sice bylo asi více jídel, z čeho se dalo vybírat, ale tady nám chutnalo o mnoho více.
Delegátka: Paní Marie Galíková nás velice příjemně překvapila. Řekl bych možná dokonce, že to byl nejlepší delegát jakého jsem kdy u moře měl. Byla k dostání v podstatě neustále, vždy věděla bez přípravy odpověď na všechny naše otázky, jakýkoli problém byl vyřešen ještě týž den a měla i smysl pro humor.
Celkově se nám dovolená velice líbila a patřičně jsme si ji užili.

S přáním pěkného dne
Zdeněk Knížek

Dobrý den,
Od 19.8. až do 28.8. 2011 jsem byla s přítelem a jeho rodinou na dovolené v Černé hoře v hotelu Zlatibor, v destinaci Čanj. Mohu říct, že tuhle dovolenou jsme si užili a patřila mezi nejpovedenější dovolené které jsme spolu strávili.

Tímto bych chtěla poděkovat cestovní kanceláři Kovotour a jejich pracovníkům za krásné zážitky a je téměř jisté že se s touhle společností opět někde vydáme. Také bych chtěla pochválit naši paní delegátku Galíkovou s pejskem Čitou, která byla naprosto úžasná, samozřejmě nemůžu vynechat i průvodce Miloše a Vlastičku kteří nás doprovázeli na výletech v Kotoru a na Skaderském jezeru.

Děkujeme!!
A brzy na schledanou
S pozdravem Jana Suchotová a Ondřej Seďa.

Dobrý den,
letos v srpnu jsme byli s Vaši cestovní kanceláří Kovotour Plus v Černé hoře v komplexu Zlatná obala. Dovolená se nám moc líbila, koupání bylo super a užili jsme si tamější noční život. Delegátky jak v autobuse tak na místě byly velmi ochotné a vstřícné, takže to hodnotíme skutečně za 1:)

S pozdravem Jiří Tománek

Dobrý den byli jsme s Vaší CK na dovolené v Černé Hoře - hotel Zlatibor v době od 6.8.2011 do 13.8.2011. Byli jsme moc spokojení. Paní delegátka Maruška byla moc příjemná a ochotná. Naš malý Matýsek na ni taky moc rád vzpomíná, ale nejvíce byl nadšený z její Čity. Tahle dvojka opravdu stála za to. Vše včetne ubytování, stravy, pláže, moře se nám líbilo. Určitě jsme nebyli v Černé Hoře naposled. Děkujeme.
David Moj

V době 23.7. - 6.8. jsme byli na dovolené v Černé Hoře - Sutomore - Zlatná Obala. Byli jsme spokojení se stravou, i s ubytováním, i s delegáty, kteří se o nás řádně starali.

S pozdravem R. Mach

Hezký den,
v neděli jsem se vrátil s celou rodinou z dovolené, kterou jsem absolvoval s cestovní kanceláři Kovotour v Černé Hoře. konkrétně se jednalo o Čajn a hotel Zlatibor. Mohu prohlásit, že nejen má manželka a já, ale i mí oba synové a jejich děvčata byli spokojeni nejen s úrovní ubytování a stravování, ale i s poskytnutými informacemi, které jsme obdrželi od delegátky paní Galíkové. Naše dovolená trvala od 19.8. do 28.8. a dopravu autobusem zajišťovala, opět bez problémů, firma Vaolia a.s.
S pozdravem
ing.Antonín Seďa

S kamarádkou jsem se zúčastnila z Vašeho katalogu dovolené v Černé hořeČajn – hotel Zlatibor, velmi jsme byly spokojeny s jídlem, pokojem a paní delegátkou Marií Galikovou s pejskem Čita. Velmi pečlivě a mile se o nás starala, využívaly jsme také hojně výletů organizovaných a průvodcovaných českými delegáty. Nejvíce se nám líbil výlet plavba po Skadarském jezeře s koupáním a s obědem, nejvíce exotický byl výlet do Albánie. Děkujeme CK Kovotour plus za krásně zorganizovanou a prožitou dovolenou.

Ivana Holubová- Brno

Děkujeme za hezkou dovolenou strávenou s vaší cestovní kanceláři v Černé Hoře v Sutomore v komplexu Zlatna Obala. Každý večer nějaký program,zájezdy , chutná strava, akorát ubytování trochu skromné. To nás však neodradilo a příští rok pojedeme s vámi zase.
Moravcovi

Vážený pane řediteli,
letos jsme byli opět klienty cestovní kanceláře Kovotour plus. Narozdíl od loňského léta, jsme byli velice spokojeni a to i přesto, že jsme riskovali a jeli do stejného letoviska. Byli jsme v Budvě, vila Susana, kde je také nová delegátka, paní Eliška. Je to opravdu člověk na svém místě. Stejně tak je vidět, že -pan domácí- stále vylepšuje ubytování. Chtěli bychom Vám také poděkovat, za Váš přístup a vstřícnost na letišti, kdy mělo naše letadlo, cestou do Ostravy, spoždění/13.8.2011/. Určitě Vaši cestovku doporučíme i dalším zájemcům. S pozdravem a přáním hezkého dne,
manželé Jarmila Rudolf Jílkovi.

Dobré ráno,

tímto bych vám chtěla poděkovat za krásně prožitou dovolenou v Černé Hoře v letovisku Ulcinj. Nejen, že nám přálo krásné počasí celou dobu pobytu, ale i ubytování v hotelu Olympic bylo na jedničku. Pláž byla hezká, sice trochu plná, ale s tím se dalo počítat. Dopřáli jsme si i nějaký ten výlet do okolí. Shrnout to můžu opravdu slovy maximální spokojenost a budeme se těšit příští rok s vámi opět někam na dovolenou.

S pozdravem a přáním hezkého dne

Zlata Felcmanová

Vážený pane řediteli,

chtěli bychom Vám touto cestou velmi poděkovat za příjemně strávenou dovolenou v Černé Hoře - Sutomore - Zlatna Obala.( 30.7. - 6.8.2011).Byli jsme mile překvapeni s perfektní organizací a vstřícností Vašich delegátů,bohatou nabídkou fakultativních výletů , čistotou areálu, dobrým jídlem a v neposlední řadě krásným mořem a okolím.

S pozdravem manželé Nápravníkovi
Dvůr Králové nad Labem

Dobrý den,
děkujeme za krásnou a pestrou dovolenou ve Zlatne Obale, kterou jsme navštívili už podruhé. Přejeme hodně úspěchů ve Vaší práci.

S pozdravem
Hedvika a Adam Radilovi

Dobrý den,
až teď, když se prázdniny chýlí ke konci se dostáváme k tomu, abychom Vám a CK Kovotour Plus poděkovaly za příjemný pobyt v Černé Hoře, hotel Olympic. Byly jsme příjemným areálem a službami mile překvapené. Uvažujeme o tom, že se staneme Vašimi klientkami i příští sezónu, zvlášť pokud máte v destinacích Kanárské ostrovy.

Zdravíme a přejeme co nejvíc spokojených klientů, kteří se k Vám budou vracet.

S pozdravem
Věra Soukalová a MUDr. Lenka Soukalová, Brno

Vážený pane ,milá CK ,touto cestou chceme poděkovat za velmi pěknou a klidnou dovolenou ve Vaší destinaci v Černé Hoře v hotelu Zlatibor v městečku Ćanj, v termínu 13. až 20.8.2011.Výhled na moře,výborné jídlo a zvláště péče paní delegátky Marie nás velmi potěšily.Přejeme Vám hodně spokojených klientů a v příštím roce se rádi necháme zlákat nabídkou z Vašeho katalogu.
S pozdravem Iva a Jiří Pechovi

Letos jsem byla s Vaší cestovkou Kovotour plus na dovolené,dostala jsem Vaši vizitku a tak píši.

Byla jsem V Černé Hoře od 6.8-13.8 2011 Barská Riviéra-Čajn v hotelu Zlatibor Club.Naše spokojenost byla 100%,paní delegátka Marie úžasná,s ubytováním spokojeni , stavování nemělo chybu, Všem přátelům jsem doporučila tuto dovolenou.

Děkuji za báječnou dovolenou
přeji krásný den Kasalická Václava

Dotaz, námět, připomínka: Chci,touto cestou poděkovat Vašim řidičům příjmení sice neznám ,ale jmena ano a určitě je správně vypátráte. Jezdí zájezdy KOVOTOUR plus Černá Hora. jsou to Jaroslav ,Roman,Lukáš. včera jsem se vrátil z dovolené a tito pánové mne bezpečně přivezli domů.Opravdu profesionálové každým coulem.Věřím,že se najde nadřízený pracovník a má pochvalná slova jim předá a taktéž si uvědomí koho má ve svém týmu .

Děkuji s pozdravem Rostislav Grim

Týmto mailom by som chcel poďakovať za krásne zážitky a za bezproblemové služby vašej cestovnej kancelárie počas dovolenky v Čiernej hore od 5.-14.8.2011. Chcem pochvalit aj ústretovost a milé správanie sa celeho kolektívu animatorov a delegátov, ktorí nám spríjemnili pobyt.

Vela uspechov prajem a teším sa na ďalšie dovolenky s vašou cestovnou kanceláriou.

Marek Jančo

Dobrý den,
ve dnech 6.-13.8. jsme byli prostřednictvím vaší cestovní kanceláře Kovotour plus letecky v Černé Hoře-hotel Zlatibor. Byla to naše první dovolená s cestovní kanceláří a byli jsme moc spokojeni. Paní delegátka byla velmi ochotná, ubytování slušné a jídlo předčilo naše očekávání. Jsme totiž vegetariáni a musíme uznat, že jsme se najedli mnohem lépe než v Česku!!

Dobrý den.Zdravím vás do Černé Hory.S vaší cest.kanceláří jsme odjeli na dovolenou do Zlaté obaly v termínu 5.-14.8.2011. Dovolenou jsme si užili,líbilo se nám prostředí i ubytování,které je sice starší,ale všude bylo čisto a denně se měnily ručníky a další toaletní potřeby.Stravy bylo dost,až moc,možná by mohla být pestřejší.Vybrali jsme si výlet do Albánie-výborná průvodkyně, i náplň výletu.S Kovotourem jsme byli spokojeni a budeme chtít příští rok jet zas.
Zdravíme a přejeme hodně spokojených zákazníků.
Petr a Mirka Kadlubcovi

Dobrý den, dovolená byla úžásná moc se nam v Černé hoře líbylo. Už 3x jsme vycestovaly s Kovotourem. Moc děkujime a příšti rok se budeme na vás znovu těšít. Určtě s váma znova pojedeme. Děkujeme Vlastimil a Jaroslava Királyovi

Dobrý večer pane Kostka,
posílám Vám hodnocení naší dovolené,kterou jsme strávili na Černé Hoře v Sutomore - Zlatna Obala. Pěkně jsme si odpočli,jen trochu nás trápilo horko,ale to k jihu patří. Máte to skvěle zajištěné,dobré jídlo,pěkný program (což málo kde bývá) a krásné prostředí. No prostě super. Levná a pěkná dovolená. Moc děkujeme a pozdravujte vaše delegátky.

Manželé Fořtovi Pocinovice

Dobrý den pane Kostka,
na naší dovolené v komplexu Zlatna Obala jsme oceňovali příjemný pobyt ve stinném háji v těsné blízkosti moře, úroveň stravování a Vaše příjemné a ochotné spolupracovníky. Děkujeme, že jste přihlédli k našemu věku (79, 82 let) a ubytovali nás v blízkosti pláže.

S pozdravem Tauerová Dagmar

Dobrýden,
byli jsme na 14 dnů na dovolené v Černé Hoře a byli jsme velmi spokojeni. Výborná strava, velmi dobré chování delegátů i ředitele Petra Kostky, pěkné výlety s vyčerpávajícími informacemi, velice hezké prostředí v jídelně i tropická fauna, která je kolem bungalovů.Měli bychom jen 2 výtky.První se týká horka v jídelně-chybí klimatizace, ale ta údajně by měla být příští rok zabudována a pak k občasným odpadkům, které plavou u pláže. Moře je nádherné, ale tento nedostatek snižuje požitek z plavání.Jinak bychom chtěli poděkovat a určitě se do Černé Hory do Zlaté Obaly podíváme.

Kamila a Jirka Václavkovi - účastníci dovolené v období od 29.7-13.8.2011

Dobrý den,
tímto bych chtěla poděkovat za skvělou dovolenou,kterou jsme strávili v kompexu Zlatna Obala v termínu od 15.7.-24.7.2011.
Moc se nám tam líbilo, příští rok tam určitě pojedeme znovu a věřím tomu,že nás pojede opravdu hodně velká skupina lidí(každoročně si organizujeme dětský tábor na Blansku - kde je poblíž pivovar Černá Hora,tak proč si ho neudělat i ve státě Černá Hora :-))) )

Přeji mnoho pracovních i osobních úspěchů.

S přátelským pozdravem
Jana Havranová

Dobrý den,

v červenci jsem byl s Kovotourem plus v Černé hoře a moc se mi tam líbilo. Využil jsem nabídky služeb animátorů i delegáta při výletu lodí do Budvy a můžu jen chválit. Vřele Vás doporučuju dál a doufám, že příští rok vyjde znovu dovolená s Kovotourem.

S pozdravem
Michal Perger

Milý pane Kostko,
chtěla bych Vám i cestovní kanceláři Kovotour Plus poděkovat za příjemně strávenou dovolenou v Černé Hoře. Velký dík patří také animátorům, kteří se po celou dobu pobytu o nás starali a připravovali zajímavé programy, delegátům a samozřejmě i celému personálu střediska Zlatna Obala.Přeji všem do dalších let hodně úspěchů a spoustu spokojených klientů.

S pozdravem Jana Matušková

Dobrý den pane Kostko,
reaguji na Váš požadavek z letiště v Podgorici dne 13.8.2011, kde jste se nám velice dobře věnovali a nenechali nás osudu jak to u jiných cestovních kancelářích při zpoždění letadel bývá. Přál jste si, abychom Vám napsali, jak se nám líbila dovolená.

Od které jsem po přečtení recenzí čekala jen problémy. Ale opak byl pravdou. Zájezd odpovídal ceně. A Černá Hora je na tom tak jak je. Pokud tam nebudou turisté, budou na tom asi ještě hůře. Zlatna Obala je pro klidnou dovolenou dobrým místem. Jídlo i služby v komplexu 3* normální. Byla jsem spokojená se vším. Vaší práci dovedu ocenit, také jsem se tím nějaký čas zabývala.

Děkuji Vám za klidnou dovolenou a dík patří i animátorům a delegátům. Obzvláště výlet do Budvy byl velice hezký díky delegátce, která toho hodně věděla a byla velice milá. Jméno si nepamatuji.

Přeji Vám hodně úspěchů a jen spokojené klienty.
Miluše Švehlová

Dobrý den,

rádi bychom Vaší cestovní kanceláři poděkovali za krásnou dovolenou plnou slunce, čistého moře a příjemných lidí nejen v hotelu. Naši druhou dovolenou jsme se rozhodli uskutečnit opět v městečku Čanj, hotel Zlatibor.

Strávili jsme tu týden od 29.7. do 7.8.2011. Moc se nám Čanj líbí hlavně pro svůj klid a čistotu. Lidé jsou tu milí a přívětiví, v hotelu tomu nebylo jinak. Velmi nám chutnalo jídlo připravené z hotelové kuchyně a také jsme byli nadšeni ze služeb poskytnutých paní Marií Galíkovou, naší delegátkou, která nám doporučila nejen výlet na Ulčinjskou písečnou pláž, ale také nám udělila velmi užitečné rady pro nákup suvenýrů v podobě červeného vína a olivového oleje, typických pro Černou Horu. Mohli jsme tak Černou Horu doslova "ochutnat".

Příští rok bychom se do této krásné země opět rádi společně s Vámi podívali.

Přejeme Vám spokojené klienty a příští rok se těšíme NASHLEDANOU.

S pozdravem

Iveta Číhalová a Libor Seger

Vážený pane Kostka,
v červenci jsme se zúčastnili dovolené s Vaší cestovní kanceláří do Černé Hory města Čanj. Dovolená byla úžasná. Byli jsme velmi spokojeni s pobytem, ubytováním, stravou. Moc se nám líbily i výlety do Albánie a Montenegro. Úplně nej však byla naše delegátka paní Galíková. Moc děkujeme za super dovolenou a těšíme se někdy příště,

s pozdravem Iva Kaštovská s rod.

Dobrý den,
letos jsme byli s přítelem s Kovotourem plus v Sutomore a nemůžem si stěžovat (až na ty postele :-)) Moc se nám tam líbilo, animační program byl super, hlavně cvičení, které jsme na sobě cítili ještě 2 dny :-). Výlet loďkou do Budvy byl taky super, od delegátky Andrey jsme se dozvěděli spoustu zajímavých věcí, které by jsme se nedozvěděli kdyby jsme s Kovotourem ma dovolenou nejeli. Děkujeme za pěknou dovolenou a příští rok doufáme, že to vyjde a pojedeme s Kovotourem zase poznávat něco jiného.

S pozdravem
Veronika

Dobrý den pane Kostka, chtěli bychom Vám touto cestou poděkovat za příjemně strávenou letošní dovolenou v Černé Hoře v komplexu Zlatna Obala. Byli jsme velice spokojeni a dovolenou jsme si opravdu užili.


- prostředí: nádherná příroda a opravdu perfektní umístění pokojů pod borovicemi, které zajišťovaly příjemné klima
- ubytování: velice skromné, ale docela čisté. Pokud uvažujete o rekonstrukci pokojů, bude o pomalu už nutná, ale za to velice dobrá investice.
- moře a pláž: nádherná pláž a překrásné čisté moře.
- strava: jídlo nám velice chutnalo, vaří se zde opravdu dobře.
- nabídka výletů a animace: perfektní

Děkujeme a přejeme hezký den Bierští


Dobrý den p.Kostka,
v sobotu jsme se vrátili z Černé Hory-Sutomore(Zlatna Obala-pokoje).I když ubytovaní bylo skromné,přesto se nám velice líbilo.Delegátky Dagmar a Andrea byli velice milé,a ochotné.Klubový program super.A proto bychom Vás chtěly poprosit ,zdali by jsme si mohly rezervovat na příští rok 2012 u Vás APARTMÁN(zdali budete mít v nabídce zase č.17).A to na 14 dní -letecky(prvních 14 dní v srpnu),tedy zdali je to možné.

Děkuji za odpověď.Chalupská

Dobrý den,

moc děkuji za skvělou dovolenou v Černé Hoře (Zlatna Obala). Byl to krásný týden. Moc se těším až se tam s Vaší cestovní kanceláří zase vydám. Poděkování všem delegátům i animátorům. A velké díky za zpříjemnění dlouhé cesty Vaším ,,autobusovým,, delegátem Martinem. Byla to moc příjemná dovolená. Jen škoda, že utekla tak rychle...

Přeji hodně štěstí a za rok na shledanou.
Nikola D.

Díky za krásnou dovolenou. Zlatna Obala byla kouzelná svou čistotou, klidem a skvělým týmem Kovotouru.
Byli jsme maximálně spokojeni a rádi si to příští rok zopakujeme.
Jitka Maňasová

Dovolená 2011 v Zlatne Obale - to byl 100% RELAX ;-)
Jakub Maňas

Dobrý den,

v termínu od 29.7. do 6.8.2011 jsme se přes Vaši cestovní kancelár zúčastnili pobytu ve Zlatne Obale v Sutomore v Černé Hoře. Naše pocity z této dovolené jsou převážně velmi příjemné. Co se týče poskytování služeb delegátů během pobytu, k tomu není co vytknout, vždy byli k dispozici, domluva perfektní, i zařizování všech výletů a programů. Ale při cestě do Černé Hory naopak delegát v autobuse chyběl. K vybavení jednotlivých pokojů vesměs také není co dodat, snad jen, že by mohla bývat na pokojích varná konvice, abychom si mohli udělat pořádný "kafe" :) Jídlo v restauraci bylo dobré, počasí jste nám taky zařídili hezké, prostředí nádherné. Celkový pocit z dovolené je moc pěkný, rádi budeme na pobyt vzpomínat, ale příště už jedině letadlem :)

S pozdravem
Monika Trúchla a Martin Stratil

Dobrý den,
Děkujeme za příjemně strávený týden dovolené u moře na Zlatné Obale. Měli jsme pokoj přímo u moře, s překrásným výhledem!
Středisko bylo v porovnání s jinými poměrně klidné J (měli jsme zapůjčený vůz, takže jsme toho viděli více)
Dále bychom chtěli moc vyzdvihnout a pochválit práci paní delegátky – Kramárová Dagmar – úžasná, energická, vždy usměvavá dáma, připravená poradit a pomoci! Super! Prosíme vyřiďte jí naše pozdravení J

Počasí bylo nádherné, let tam i zpět klidný, takže ještě jednou moc děkujeme a přejeme spoustu spokojených klientů.

Hezký den
Martina a Tomáš
Sikorovi

Vážený pane řediteli,
dnes jsem přijela ze zájezdu v Sutomore , z komplexu Zlatna Obala. Moc se mi na zájezdu líbilo. Byla jsem velmi spokojená s ubytováním, stravou i možností vybrat si z mnoha výletů. Vaši zaměstnanci byli velmi milí, vstřícní a vždy ochotní. Zaměstnanci hotelu jak v restauraci, tak i ve venkovní kavárárně, k nám byli také velmi příjemní. Ráda s cestovní kanceláří Kovotour pojedu i příště. Přeji Vám mnoho dalších spokojených rekreantů, zdraví, osobní spokojenost a pohodu.
S přátelským pozdravem
Mgr. Věra Hančíková

Dobrý den, pán Kostka,
boli sme na dovolenke s Vašou cestovkou /Rezerv. č. 606977/. Už sme boli x krát na dovolenke s cestovkami, kde sme zažili rôznych delegátov. Ale takú delegátku, akou je pani Marie Galíková, Vám môžu všetci závidieť. Má perfektný prehľad, venuje sa klientom celú dobu a je ochotná poradiť a pomôcť v každej maličkosti. Nepíšem zvyčajne do cestoviek, ale pani Galíková si zaslúži pochvalu a naše poďakovanie.

S pozdravom
Ing. Zdenko Vlha

Dobrý den, chtěla bych napsat ohlas na náš zájezd do Černé Hory, který jsme absolvovali s manželem a vnučkou od 22. 7. 2011 do 31. 7. 2011. Chtěli bychom Vám poděkovat, velmi se nám tam líbilo. Ubytování bylo skromnější, odpovídající ceně zájezdu, jídlo dobré a cesta - dle možností také. Akorát jsem nevěděla, že se zájezdy pořádají také z Čech,neboť jsme z Klatov a jeli jsme do Frýdku-Místku - ke známým, kde jsme přespali a odtud ráno Vaším autobusem na místo a zpět to samé. Zpět jsme měli i průvodkyni Evičku v autobuse, se kterou jsme byli velmi spokojeni. O všem nás velmi ochotně informovala.Těšíme se, pokud to půjde, že příští rok se zase někam k moři vypravíme.

S pozdravem Bouřilovi
Jaroslav a Marie - bytem Kosmáčov 5, 339 01 Klatovy

Dobrý den,dne 22.7.2011 jsem jela s Vaší přepravní kanceláři do Černé Hory a dne 30.7.2011 jsme se vraceli - autobus Morava č.2.Chtěla bych Vám jen napsat, že jsem byla překvapená profesionálním přístupem Vašich řidičů, kteří měli vřelý a vstřícný přístup ke klientům.Jelikož služeb Veolie využívám denně do práce a setkávám se s různými řidiči, někteří jsou dosti arogantní, proto jsem byla milé překvapená.Všichni tři řidiči byli velice milí a laskaví!Uvědomují si, že mají velice zodpovědnou práci a dosti vyčerpavající, a proto bych jim touto cestou chtěla poděkovat.

Spokojená klientka Wojnarová

Dobrý den ! Chci poděkovat za nádherný týden s Vaší cestovkou ve Zlatné Obale a budeme se těšit opět zase příští rok,na nějaké další dovolené s Vámi !!! Ještě jednou d ě k u j e m a s pozdravem Cholevík Jindřich s rodinou a s přáteli !!!!

DOBRÝ DEN,CHTĚLA JSEM Z MANŽELEM PODĚKOVAT ..KOVOTUR PLUS...ZA KRÁSNOU DOVOLENOU V ČERNÉ HOŘE OD16.7-23,7.JSME NADMÍRU SPOKOJENÍ SE VŠÍM CO SE DOVOLENÉ U MOŘE TÝČE....JAK UBYTOVÁNÍ,O STRAVĚ ANI NEMLUVÍM,TA BYLA MOC DOBRÁ,KOUSÍČEK NA PLÁŽ,TO BYLO MOC PRÍMA,A NAŠE PANÍ MARUŠKA,NAŠE DELEGÁTKA,TA NEMĚLA CHYBU.VĚNOVALA SE NÁM MAXIMÁLNĚ PO CELOU DOBU POBYTU.TAKŽE POKUD TO PŮJDE ZA ROK ASI OPĚT POJEDEME S VÁMA NA DOVOLENOU.MOC DĚKUJEME A BUDEME TO POSÍLAT DÁL LIDIČKÁM,ABY VĚDĚLI ,KDE JE MOC FAJN.JEŠTĚ JEDNOU DĚKUJEME,BYLI JSEM UBYTOVÁNÍ V HOTELU ..ZLATIBOR V ČANJ.TAK NASCHLEDANOU NA PŘÍŠTÍ ROK

JANOŠKOVA GRAŽYNA / JANOŠKA PAVEL


Dobrý den, pane řediteli,
ráda bych Vám poděkovala za zájezd v Sutomore v komplexu Zlatna Obala, kterého jsem se zúčastnila s vnučkou od 8.7. do 17.7.2011. Byla jsem spokojena s ubytováním (i když jednoduchým, ale na přespání a večerní posezení to stačilo ), jídlem, (které bylo vskutku výborné a bylo ho určitě dost), doprovodnými programy, zejména ppro malé děti, ale nejvíce s krásnou přírodou a velice příjemnou zátokou s čistým koupáním.

Cesta autobusem byla nadmíru dobrá, za to patří poděkování pánům řidičům, kteří jeli bezpečně a zpříjemňovali nám cestu videofilmy. Poděkování patří i delegátúm zájezdu a animátorům za jejcih práci.

Přesto však spokojenost vysoce převažuje a vzhledem k tomu, že jsem již v důchodě, tak i cenové relace, takže se do Sutomore určitě velmi ráda vrátím. Přeji Vám krásné dny a mnoho úspěchů v cestovním ruchu.

Jaromíra Michálková


Dobrý den Děkuji za příjemný pobyt a celkové zajištění ,byl jsem velmi spokojen.

Děkuji

Rostislav Sobotík
Kopřivnice

Dobrý den,byla jsem velice spokojená v Černé Hoře,Sutomore,Zlatná Obala,viděla jsem v životě hodně,ale tohle mě hodně oslovilo,a ráda bych poděkovala bezvadnejm řidičům a hlavně paní Evičce,delegátce,která nás skvěle doprovázela tam i zpět,a díky ní byla cesta 20.h tak v pohodě,moc děkuji a má příští dovolená je jasná!!!a ráda bych se zeptala,jaké pčasí bývá v Černé Hoře začátkem září?kdyby náhodou...děkuji!!!

Rádi bychom touto cestou poděkovali cestovní kanceláři Kovotour plus za zprostředkování dovolené v Černé Hoře.
K naší plné spokojenosti určitě přispělo vstřícné jednání paní Ilony Hofrové při nákupu v OC Futurum, zcela bezproblémový pobyt ve slušném hotelu s nádhernou písčitou pláží za relativně dobrou cenu a v neposlední řadě i služby delegáta v místě pobytu Zdeňka Melichara, který zařídil fakultativní výlet do Albánie.

Děkují manželé Kadlecovi, Hlučín

Děkuji CK Kovotour za super dovolenou pro mé a mé děti, musím přiznat že dětem se nechtělo vůbec domů a plakaly když se loučily s animátory a delegáty. Když jsem dovolenou kupovala nechtěly ani slyšet o týdnu bez počítače a televize a jsem štastná že jsem jim dokázala i díky CK kovotour že se dá bez počítače a v krásné přírodě strávit a užít si krásnou dovolenou. Děkuji!!!!

převzato z etravel.cz

Zdravíme Vaši cestovní kancelář.
Dne 16.7. l.r. jsme se vrátili z dovolené z Černé Hory. Letovisko Bečiči hotel Šumadia. Byli jsme velice spokojeni se službami Vaší delegátky Elišky Němejcové. Její vystupování je na velice profesionální úrovni. Ještě nikdy jsme na dovolené nepotkali tak příjemného a obětavého člověka.
Posíláme na její osobu velikou pochvalu.

S pozdravem manželé Zemanovi Humburky 504 01 Nový Bydžov

Dobrý den,jeli jsme s vaší: cestovní kanceláři na dovolenou Černá hora - Zlatná Obala,kde jsme byli nad míru spokojeni. Co se týče ubytování jsme byli informování.Stravování bylo skvělé.A zábava animátorů výborná.Budeme vřele doporučovat.

S pozdravem Monika Holbová

Dobrý den
Letošní dovolenou jsme strávili v Černé Hoře v hotelovém komplexu Zlatna Obala.
Byli jsme velmi spokojeni s ubytováním,stravou a take se nám líbili animační programy.

s pozdravem Vlastimil Schilling

Dovolte mi pane Kostko, abych Vám poděkovala, za nádhernou dovolenou kterou jsem trávila společně s celou svou rodinou ve dnech 8.-17.7.2011 v Komplexu Zlata Obala v Černé Hoře. Zvlášť bych chtěla poděkovat za osobní přístup při řešení našeho pořadávku ohledně bydlení, které bylo vyřešeno k naši spokojenosti. Prosím poděkujte animátorům a celému petsonalů za jedinečný přístup k nám rekreantům.

Pokud budete mít možnost poděkujte také řidičům autobusů za bezpečnou jízdu a také za jejich perfektní služby během cesty. Pouštěli celou dobu filmy dle přání naších dětí, aby jim cesta rychleji ubíhala. Spolehněte se, že budu Váš komplex doporučovat svým známým a přátelům a pokud mi to zdrávi dovolí se určitě ještě uvidíme.


A pozdravem Anežka Saldaková- Karviná.

 

Touto cestou bychom rádi poděkovat CK Kovotour plus za krásnou dovolenou ,kterou jsme si vybrali z nabídky.Ve dnech 9-16.7 2011 jsme pobyvali v Černé hoře oblast Čajn v hotelu Zlatibor Club.Vše musíme pochválit ubytování ,stravování a hlavně moc bychom chtěli poděkovat paní delegátce Marii Galikové.od vřelého přivitání po výběr výletu do Bota Kotorska,Albánie.A věnování po celou dobu pobytu .Přejeme CK více takových delegátu. Manželé Nowakovi

Vážený milý pane řediteli Petře,
chci Vám poděkovat, já i moje kamarádka za levnou, krásnou, úžasnou dovolenou v Černé hoře komplex Zlatna Obala-Sutomore s cestovní kanceláří Kovotour, kterou jsme prožívaly 1.-10.7. 2011. Byla jsem již na mnoha mnoha dovolených v Evropě a jiných státech, ale tahle dovolená byla překrásná. Užasná krajina, průzračně čistá a teplá voda a milí lidé. I počasí se vydařilo a tak vše bylo na 110%. Vaše přítomnost na dovolené mně zaskočila, protože jsem to ještě nezažila, aby ředitel cestovní kanceláře přijel do letoviska a zpříjemňoval pobyt svým klientům, informoval je o zajímavých a důležitých věcech týkajících se dovolené a též nabídl finanční odměnu ve formě poukazu na další dovolenou. Tím bych chtěla poděkovat všem, kteří se od začátku podíleli na naší dovolené. Všem moc děkujeme a to: technickému dozoru inteligentnímu Honzovi v autobuse, řidičům, delegátům-Dáša, Andrejka , animátorům a též Vám pane řediteli.

S pozdravem Ludmila Janková a Monika Konečná
PS: Snad příště, už brzy, se uvidíme.

Vážená cestovní kancelář, Kovotour Plus, s.r.o., touto cestou chci co nejsrdečněji poděkovat Vašim delegátům ve středisku Sutomore, komplexu Zlatna Obala v Černé Hoře, jmenovitě paní PhDr. Dagmar Kramářové a manažerovi panu Petrovi Kostkovi.

Stal se mi vážný a nepříjemný úraz. Bez jejich obětavé pomoci a obrovského úsilí při řešení všech problémů v nemocnici, s policií a ostatními účastníky nehody,bez jejich znalosti jazyka a místních poměrů, bych se neobešel. Přestože měli hodně další práce, udělali všechno pro to, aby mi mohli být maximálně nápomocni. Za to jim patří ještě jednou můj vřelý a srdečný dík. Libor Svider

Letošní rok jsem se zúčastnila vašeho pobytového zájezdu v Černé Hoře v letovisku Čanj,v termínu od 17.6.do 25.6. Velmi bych chtěla pochválit naši paní delegátku, paní Marii Galíkovou, která se o nás po celou dobu pobytu vzorně starala.Jezdím s Kovotourem již několikátý rok,ale nikdy jsem se s takovým přístupem ke klientům nesetkala,ani u Vás,ani u jiné cestovní kanceláře.Byli jsme velmi spokojeni.
S pozdravem Dagmar Mrázová

Vážený pane Kostko,
předem mého e-mailu jsem Vám i Vaší cestovní kanceláři chtěla moc poděkovat za krásnou dovolenou v Černé Hoře ve Zlatné Obale. Už teď se těším na příští rok, až si dovolenou s Vámi zopakuji. Velmi se mi líbili Vaše večerní programy a to jak jste se nám věnoval.

Doufám, že zůstaneme v kontaktu a domluvíme se na dovolené příští rok.

Děkuji a přeji hezký večer

Zdraví
Jana Suchánková

Milý a vážený pane Petře,

cestovaly jsme s Váší cestovní kanceláří já i moje kamarádka Líza Janková do Černé hory 1. - 10.7. a byla to naše první cesta do Černé hory vůbec a vůbec nelitujeme, že jsme si vybraly právě Sutomore-komplex Zlatná obala s Vaší cestovkou!

Byla to užasná dovolená!!!:))))

Rozhodovaly jsme se zda do Sutomore anebo do Budvy, nakonec jsme zvolily levnější variantu s polopenzí u Vás a byly jsme mile překvapeny, že naše rozhodnutí bylo to nejlepší, jaké jsme mohly udělat!

Byly jsme maximálně spokojeny v podstatě se vším, jak s pohodovými řidiči autobusu, se snaživým delegátem v busu Honzou, s báječnými delegátkami paní Dášou a Andrejkou, se soukromou pláží, kde nebyla hlava na hlavě jako tomu bylo např. při výletu do Budvy, s příjemnými cenami na promenádě v Sutomore, po které jsme se procházely každy den 3hodiny, pochutnávaly jsme si na dobrém jídle ve Vaší jídelně kde byl též ochotným personál, při plavání v krásně čistém moři nás vždy znova a unova učaroval krásný pohled na hory a zeleň v okolí .... no nádhera....a Vám chci popřát, ať se Vám daří, jste f ešák a působil jste na nás jako fajn chlapík :-)

PS: Určitě se tam zase vrátíme....a možná hned příští rok. Děkujeme.:)))

S pozdravem Vaše spokojené klientky Monika Konečná a Ludmila Janková

Strávili jsme dovolenou ve Zlatné obale 1. červencový týden. Ubytování je situováno do krásného prostředí, bungalovy jsou vybaveny skromně, ale nám to vyhovovalo. Nesvítila nám světla na balkóně a ve sprše, vyměnit žárovku a zářivku přišli až po dvojí urgenci po třech dnech. Jinak jsme byli s ubytováním spokojeni. Kdybychom měli tuto fázi dovolené oznámkovat - dobrý.
Stravování : málo pestrá strava a malý výběr, téměř žádné ovoce, jinak čisto, obsluha pohotová. Chyběly nápoje k prodeji. Známka - dobrý. Delegáti - paní Dáša s kolektivem - výborní !, delegátka na zájezdech - paní Vlasta - vynikající ! ( fantastické znalosti ) !!! Paní Eva a pan Honza - náši průvodci v autobuse - výborní !

Výběr výletů - výborný, průvodce na výletě - výborný, doprava - výborná. Celková známka - chvalitebný.
Domů jsme se vrátili odpočatí a spokojení.
Za dovolenou děkujeme a těšíme se na Vaše další nabídky. S pozdravem - rodina Sekerova z Petřvaldu u Karviné.

Milý Petře - řediteli,
po návratu z dovolené posílám pozdrav z jihočeské metropole - Českých Budějovic.

Již v Zlatné Obale jsem vyplnil anketní lístek a všechny služby ohodnotil známkou výborně. V tomto mailu chci zvlášť vyzdvihnout práci tvého kolektivu. Mám na mysli především milou pozornost a starostlivost o to, aby klienti byli po všech stránkách spokojeni. Zvlášť oceňuji pořádání večerních programů, které jsou zdařilé a dokáží pobavit klienty všech věkových kategorií.

Myslím, že nejlepším důkazem toho, že mé hodnocení nejsou plané lichotky, je to, že jsem se pobytu v Zlatné Obale zúčastnil v minulém roce a letos opět.

S pozdravem Ing. Jan Prem, České Budějovice

 

Dobrý den,
děkujeme za příjemně strávenou dovolenou v ČERNÉ HOŘE,v Sutomore,Zlatna Obala. Bungalovy umístěné v zeleni přímo u moře,kdy nás uspávalo a probouzelo moře bylo kouzelné. A vaši delegáti,Dagmarka,Andrejka,Honzík a další velmi příjemní,usměvaví,komunikativní a vždy ochotni poradit,dcerka si užívala plusíčko,občas jsme si zacvičily na pláži a byly příjemné i večerní aktivity. Jsme rádi,že jsme dovolenou strávili s vaší CK a jistě i další dovolené si budeme vybírat u vás.

S pozdravem a přáním mnoha takto spokojených klientů
Sotorníkovi

 

Ahoj.
S Kovoturem jsem to skusil poprve a to diky akci na dole ČSA.Zaujalo mně na tom to že tam byl program pro děti a chtěl jsem at si to hlavne oni užijou což se povedlo.Byli jsme ve Zlatne Obale. Je to nadherne místo.Děti byli nadšeni a nevynechali žadny program s Lenkou a Kajou.Celkově jsme byli spokojeni se všim včetne stravy,i když nekteři nebyli moc spokojeni ,ja myslim že odpovidala cene.A nevym kde by za takovou cenu mněli tak plne taliře jake si tam nakladali.Jednou se sice stalo že nebyl velky vyběr ale to bylo spiše tím že se snad všichni najednou, rozhodli jit na večeři a kuchař to těžko mohl stihnout doplnit.Malinkou vítku mam k dopravě.Autobus se už při odjezdu v Karvine opozdil o hodinu Cesta tam a spět ale proběhla bez zavad.Přišti rok by jsme chteli do Egypta budeme určitě sledovat vaši nabidku.Hezky den !

Sakmar Peter s rodinou.

Dobrý den, tak jsme v pořádku dorazily domů... Moc se nám tam tam líbílo, večerní programy animátorů byly super, Andrejka i Dáša jako delegátky byly moc ochotné a příjemné, i masáže i aquaerobik jsme si užily :),příroda nádherná, skvěle vymyšlené výlety... Děkujeme, Gelenekyová R. a P.

Dle ranní stresové dohody z 2.7. rána tohoto roku, Vám zasíláme celá rodina pozdrav s poděkováním a přáním dalších úspěchů ve Vaší práci, včetně štěstí , zdraví a osobních úspěchů do další činnosti, kterou provozujete v Obale, potažmo v Černé Hoře . Rádi bychom se v roce 2012 vydali s Vaší kanceláří do Bulharska, pokud by to bylo možné, nabídněte prosím možnosti.

Zdravíme Andreu(bezva Zumba girl) , maséra (omlouváme se, nezapamatovali jsme si jeho jméno, ale účes měl jako Leoš Mareš), Dagmarku (delegátku na úrovni, znalou historie, současnosti, atd..., a Lenku + 1( 1 bohužel neměl československý hit NaNaNA v rámci karaoke večeru) a samozřejmě Vás Petře Kostko!

Milý pane řediteli, přeji pěkný den.

Děkuji všem za velmi krásný týden ( 18. až 25.6. 2011 ) prožitý v komplexu Zlatna obala - Sutomore, Černá hora.

Lence a Kájovi za báječné animační programy v Plusíčku pro děti, ale i ostatní akce pro dospělé.
Honzovi za mokré cvičení.
Andrejce za zumbu a výlety.
Dáše za starostlivost a péči o nás rekreanty.
A na konec to nejlepší: děkuji Vám, muži mnoha tváří, jste jednička.
Nesmím ještě opomenout Černohorskou zpěvačku, které také patří můj velký obdiv - to byla paráda.
Ráda opět využiji služeb CK KOVOTOUR.

Mějte se všichni prima, opatrujte se.

Zdravím
Blanka Tomková

Tímto bych Vám chtěla moc poděkovat za vše co jste pro nás udělal a né jen samozřejmě pro nás,jak jste vždy vyhověl s jakoukoli prosbou atd... za program,který je fajn spojený při trávení dovolené jak s dospělými,tak hlavně s dětmi.
S určitostí víme,že se rádi opět vrátíme na Černou horu trávit dovolenou.
Budu moc ráda včetně Blanky a Veroniky Tomkové za fotografie s "pinky" za naší výhru v soutěži:KUFR ,které v nejbližším možném termínu budou na facebooku.

Mějte se moc fajn-myslím tím i celý skvělý tým a hodně dalších skvělých nápadů při organizaci.

S pozdravem Vaše věrná cestovatelka
Zuzka Stankovičová a budeme se těšit příští rok 2012

P.S. Jen zasílám foto pro vzpomínku ať jen v představě víte kdo Vám píše těchto pár řádků.
Rodinka Tomkových se Vám určitě taky ozvou.
Krásné dny a zdraví k tomu připojuji!!!

Přeji krásný večer,
Především bych chtěla poděkovat za příjemnou a nádhernou dovolenou, kterou jsem letos strávila u Vás v komplexu Zlatna Obala. Podle mého uvážení je to nejkrásnější dovolená, kterou jsem zažila. Když jsem se vzpamatovala z cesty, byla jsem ohromena. Moře nádherně čisté. Pláž pěkná.. Letos se pokusím dojed ještě jednou, ale bohužel asi sama. Strava byla pestrá, bohatá, a chutná.. Ráno výborné dortíky a sýr, pečivo.. Někdy dobré vajíčka, dobré salámy.. A ten čaj mňam, Večeře každý večer byla spousta možností kombinací a bohatý výběr a perfektní zmrzliny... Vždy sem si velmi pochutnala. Personál v jídelně a nejen v jídelně byl velmi usměvavý a příjemný.. Ubytování mi vyhovovalo, super koupelna i pokoj. Je super že na pokoji je lednička.. A navíc na pokoji sem často nebyla spíše jen přespávala :-) ... Pláž čistá, denně uhrabávána, na chodila příjemná jako masáž ;).. Moře překrásně teplé, čisté a super vlny ;)).. Vaše služby jsem využívala každý den... Většinou spíše večerní, ale ráda jsem si i zacvičila. Nejlepší asi Zumba a Aqua aerobic.. určitě se ještě uvidíme a doufám že né jednou..
Všechny moc pozdravuji, ať Vám vychází počasí. Hodně štěstí.
Děkuji
S pozdravem Heklová Veronika

PS: Chci se optat jestli nevadí když bych jela letos ještě jednou, ale sama do Vašeho komplexu v 16letech. Předem děkuji ;-))

Dobrý den,
Děkuji za suprovou dovolenou. Ve Zlatne Obale jsem byla již po druhé a jsem velmi spokojena. Minulý rok jsem strávila dovolenou poslední turnus v září a bohužel už tam nebyli delegáti, animátoři.. byli jsme tam sami. Letos to bylo bezvadné, kdykoliv jsme se na někoho od Vás obrátili, bylo nám vyhověno, poraděno.. Všichni měli skvělé vystupování. Je super že Zlatná Obala je ,,klubový hotel''-každý večer o zábavu postaráno a vše v nejlepším pořádku. Myslím že jinou dovolenou více hledat nebudu a každý rok se uvidíme. Stravy, vždy bylo dostatek, vybrat si musel opravdu každý.. Ubytování v pořádku, stejně člověk netráví dny v pokoji, ale u moře, venku apod.
Děkuji
S pozdravem Jitka Heklová :-)

---------------------------------------------------

pí. SZABOVA
dobry den byla jsem na dovolene na cerne hore sutomore a moc jse nam tam libylo a chci podekovat delegatum a take trenerovi PETOVI byl skvelej co dela v sechno pro zeni a deti cvicily jsme snim celou dobu co jsme tam byli a take inimatorkam byli uzastni a take ridici co nas tam vezli i domu rada bych tam jela na pristi rok zas opet .zpozdravem SZABOVA s detmaz c.budejc naschledanou.

pí. Karasová
Dobrý den,
Vážený pane Černý,
tímto jsem Vám chtěla vyjádřit naší velkou spokojenost na dovolené v Budvě - hotelu Aleksankr. Bylo vše fajn, vyšlo nám krásné počasí, hotel je opravdu v bezprostřední blízkosti pláže, takže jsme si mohli kdykoliv zajít na občerstvení - protože jsme měli zaplacenou službu all inclusive.Jídlo bylo výborné, bylo zde podáváno velké množství ryb (takové množství ryb jsme ještě nikde nezažili). Moře bylo úžasné - krásně teplé a klidné a díky oblázkům krásně čisté. Vše proběhlo k naší plné spokojenosti a dle našich představ a budeme na dovolenou v Budvě rádi vzpomínat. Děkujeme za Vaše služby

Blanka Šašková a Dana Hrkalová
Vážení,
pro letošní dovolenou jsme si já a moje kolegyňka vybraly z Vašeho katalogu Černou Horu-vilu Suzana v Budvě. Můžeme jedině říci , naprostá spokojenost a co hlavně- chceme touto cestou poděkovat naší delegátce PhDr.Dagmar Kramářové. Byla velmi příjemná, vstřícná a ochotná a báječně se s ní i popovídalo.Děkujeme !!!
Přejem hodně úspěchů a spokojených klientů

Jana Chodurová
Dobrý den,
byla jsem „účastníkem zájezdu“ v Černé Hoře, Sutomore ve dnech 28.6. - 5.7.08. Zúčastnila jsem se více podobných zájezdů, a tak mohu srovnávat. Rozhodla jsem se touto cestou pochválit a vyzdvihnout dobrou práci animátorské dvojice Lucky a Honzy. Měli výborně připravený a zorganizovaný jak sportovní program (míčové hry atd, Lucka dobře vedený aerobic), tak kulturní zábavu (promítání filmů - výběr formou ankety, karaoke - tady zase dodali lidem odvahu tím, že sami zazpívali, což oceňuji). Byli milí a vstřícní. Zrovna tak chci ocenit práci našich delegátek Elišky, Gražiny a Martiny, které také byly vždy v určený čas na svém místě, plné informací a na vzdory vysokým teplotám stále s úsměvem na tváři. Se zájezdem jsme s přítelem byli celkově velmi spokojeni. Prosím, abyste toto mé hodnocení předali také animátorům a delegátkám, protože každá i sebemenší pochvala určitě potěší a motivuje k další práci. Děkuji a zdravím celý kolektiv Kovotouru Plus.

Jana Chodurová
Vladimír Turek
Vážená paní ředitelko,
ještě jednou mnohokrát děkuji,ža krásnou dovolenou svých blízkých v Černé Hoře,jsem Vám velmi zavázán a věřím, že se uvidíme i dříve než opět na veletrhu v Praze v r. 2OO8. Dovoluji si Vám tímto mnohokrát poděkovat za zajištění pobytu mých blízkých v Sutomore.Včera se vrátili v pořádku a nadšeni z pobytu,zejména byli nesmírně spokojeni s ubytováním,které jim díky vám poskytovalo neobyčejný komfort. Také využili všech možných výletů,které tam byly pro učastníky pobytu pořádány a rozhodně se příští rok opět s Vaší cestovní kanceláří vypraví. Přeji Vám krásnou dovolenou,pokud si ji budete moci vůbec v sezóně vzít a odpočinek ode všech turistů, zájezdů a všech zmatků kolem cestování. S uctivým pozdravem Vladimír Turek

Mgr. Miroslav Zeman, Šéfredaktor Finance Centrum.cz
Přeji příjemný den,
Od 7-15 srpna jsem byl s vaší společností na dovolené v Černé Hoře, konkrétně ve Ville Suzaně v Budvě. Rád bych tímto vaší cestovní kanceláři poděkoval za výborně organizovaný a připravený zájezd, včetně všech služeb, které s pobytem souvisely. Skutečně jsme si tuto dovolenou v krásném prostředí, u krásného moře, s přátelskými lidmi v Černé Hoře užili. Tímto bych chtěl taky poděkovat za výbornou práci delegátů Radky a Honzy, kteří se o nás po celou dobu skutečně fantastickým způsobem starali, takže jsme neměli po celou dobu pobytu žádný problém. Musím říct, že i ve srovnání s jinými cestovními kanceláři jste velmi dobře obstáli a vaši delegáti, kteří se o své klienty postarali od výstupu z letadla až skutečně do jejich odletu z letiště, poradili jim, zorganizovali operativním způsobem i mimořádné výlety dle přání klientů apod. si zaslouží opravdu pochvalu a ocenění. Na našich stránkách finance.centrum.cz jsem o Černé Hoře připravil článek, který můžete po domluvě, v případě vašeho zájmu použít, či na něj odkázat pro své marketingové účely. Ještě jednou díky za příjemnou dovolenou vaší cestovní kanceláři i delegátům.
S pozdravem Mgr. Miroslav Zeman
Šéfredaktor Finance Centrum.cz

Věra špinarová
Vážení,
děkuji vám za báječné dny, které jsem v Černé Hoře prožila díky vaší cestovní kanceláři. Je úžasné, že za tak krátkou dobu letu se člověk ocitá v úplně jiném světě, moře, palmy, olivovníky, cypřiše, zkrátka prosluněná nádhera! Nemalý vliv na příjemný pobyt mají také vaši průvodci, laskaví, trpěliví, milí a s přehledem. Ale abych jen nechválila. Jídlo mě tam totálně zničilo, nebylo možné odolávat. A ty moučníky a zmrzliny! Po návratu jsem byla 14 dní na sucharech a o vodě..... Nicméně, vše moc ráda podstoupím i příští rok.

Mgr. Jana Václavíková, Hradec nad Moravicí
Komplex Zlatna Obala
Chci Vám poděkovat za krásnou dovolenou, kterou jsem letos poprvé prožila s CK Kovotour plus v Černé Hoře, Zlatna Obala. Vše bylo perfektně zorganizováno. Už luxusní autobus, do kterého jsme nastupovali svědčil o mnohém. Ubytování s výhledem na moře, výborná a pestrá strava, péče delegátky i animátorů a hlavně (za takové služby) nízká cena – prostě SKVĚLÉ!

Rodina Krahulcova, Havířov
Hotel Park – Budva
Vážení a milí, chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za super dovolenou. Z Ostravy být letecky za takovou chviličku v ráji, je prostě úžasné. Organizace, služby, hotel, stravování, delegáti, všichni mají od mne jedničku a to nejen proto, že jsem povoláním učitelka. Zasloužíte si ji. Jedničku s hvězdičkou dávám také animátorům, kteří se vzorně starali o naše děti a ty už, myslím, nebudou chtít nikdy jinam. Ještě jednou dekujeme !!

Lenka Vyskočilová s dětmi, Havlíčkův Brod
Vila Perovič – Budva
Tuto dovolenou bych shrnula jen do pár vět. Luxusní ubytování s velmi milou a příjemnou paní domácí, klidné a nádherné prostředí – zelené hory, čisté moře a vstřícní lidé. Takto jsme si neodpočinula už dlouho. Již nyní vím, kam pojedu za rok na dovolenou. Ano, opět s Vámi do Černé Hory.

Kropáčkovi, Plzeň
Černá Hora – Ulcinj - Hotel Grand Lido
Nádherná Černá Hora nás nikdy nezklame. Již deset let se vždy na začátku sezony vypravíme do této země za krásami přírody, příjemnými lidmi a neodolatelnou atmosférou přímořských městeček. Jsme každoroční klienti Kovotouru, který pro své klienty dělá opravdu maximum. Naposledy jsme byly v Ulcinju v Hotelu Grand Lido, který je v bezprostřední blízkosti hotelu. Na rozlehlé pláži jsme si užívali nejjemnějšého písku, který jsme kdy zažili a průzračné moře nás lákalo k celodennímu koupání.

Kristýna Zvonečková, Otrokovice
Petrovac – Hotel Rivijera
Tak do tohoto koutu světa se nedá nezamilovat. Hotel je umístěn v klidném prostředí v aleji palem, s bazénem a kousek na pláž, která je nádherná, z drobných červených kamínků. Pokoje jsou luxusně zařízené a příjemné. Strava skvělá!! Kousek je i stará část se spoustou kaváren a restaurací. Podnikli jsme s Vámi i výlety po této kouzelné zemi, které jsme si koupili prostřednictvím Vašeho delegáta, který byl velice milý a doporučil nám vše. Zejména za výborné červené víno Vranac děkujeme . Příští rok s Vámi chceme vyzkoušet Skiathos… pěkný den všem a děkujeme.

Petr a Naděžda Rzuhovští, Brno
Bečići – hotel Moc
Nádherné středisko vedle Budvy, spousta krásných zakoutí a nádherná pláž! Kousek za Bečiči je skvělá lpláž Kamenovo, vede tam tunel. A ty švédské stoly, paráda! Navíc jsme letěli z Brna, což je absolutní pohoda. K tomu všemu milý personál v hotelu, ale i týmu CK Kovotour Plus, zažili jsme zde krásné dny. Děkujeme Vám!

Královi, Praha
Budva – vila Drago
Vila s rodinnou atmosférou a v klidném prostředí. Jeli jsme autem a celý to procestovali a můžem jen doporučit! Zem je to malá, ale nádherná! Ty panoramata!!! Zajděte na pláž Ploče kousek za Budvou, je tam nádherný výhled na celý černohorský pobřeží! Doporučujeme vilu Drago pro jedinečnou atmosféru a dostupnost.

Novákovi, Karviná
Budva –Vily Park
Rozhodně doporučuji. Vily jsou v klidném prostředí, mezi oleandry a vládne tam tak úžasná pohoda! Večer se dá posedět na terase u výborného černevého vína Vranac nebo zajít do staré Budvy na procházku. Za starým městem je nádherná pláž Mogren, určitě zajděte na poláž Mogren za starým městem, exkluzivní místo! Celková spokojenost, není co vytknout. Děkujeme.

Adam Baader a Petra Nesvadbová
Budva – Hotel Park
Rozhodně náš tip na perfektní dovolenou! Budva je jedinečné a krásné město plné historie, atrakcí, kaváren a nočního života. Z hotelu je to kousek do staré části města, ale také na nádhernou pláž Tropikana a Tanga Beach! Ubytování v hotelu bylo velmi pěkné a navíc velmi příjemný personál. Prostě jen to zkus s KOVOTOUREM PLUS.

Poledníkovi, Kladno
Komplex Zlatna Obala – Sutomore
Jednoznačně ráj na zemi! Skvělý místo, nádherná příroda, výborný a ochotný personál a skvělá kuchyně. Děkujeme za krásnou dovolenou nejen Vaši cestovní kanceláři, ale i Vašim delegátům. Příští rok přijedeme zase a moc se těšíme!

Ladislav Šárský, Humpolec
Komplex ZLATNA OBALA, Sutomore
Vážení, strávil jsem spolu s mou rodinou opravdu pěknou dovolenou v komplexu Zlatna Obala v Sutomore. Nám s manželkou, ale i dětem pobyt moc vyhovoval – pláž přímo u hotelu, klidná a rodinná atmosféra, pěkné ubytování, chutná strava a skvělé animační programy pro naše děti, které ještě dnes vzpomínají na jejich karneval! Ještě jednou moc děkujeme a příště s Kovotourem Plus jedeme určitě znovu!

Nováček a spol.
Komplex ZlatnA Obala
Dovolená se nám moc líbila a krásně jsme si odpočinuli.Všude krásná zeleň, palmy a hlavně let letadlem z Pardubic byl nádherný. Jídla nadbytek,moře čisté,byli jsme spokojeni. Byla to naše první rodinná dovolená a ta se povedla.

Marta Cibulková s přáteli
Budva – Vila Drago
Ideální místo pro klidnou dovolenou. Černá Hora je nádherné místo kde lze spojit koupání s výlety a procházkami historickým městem. CK KOVOTOUR PLUS splnila vše co jsem očekávala. Ubytování je příjemné, s pěkným výhledem na moře a Budvu. Jako dovolenou rozhodně doporučuji.

Vešek Dlabaja
Sutomore – hotel Korali
Velice Vám děkuji za překrásnou dovolenou. Vše probíhalo přesně podle uvedených informací a i přesto že nám počasí nepřálo každý den, nemohu si dovolenou vynachválit! Vše bylo naprosto úžasné, včetně přístupu delegátů. Hotel který leží v centu dění, byl tím nej nej co jsem si mohl přát včetně jídla a pěkné pláže. Miluji totiž pozorovat ruch lidí. Tímto bych chtěl CK Kovotour Plus VELICE poděkovat za nádhernou dovolenou.

Marián Marek s přítelkyní
Bečiči – hotel Moc
Dobrý den, před chvílí jsme přijeli z letiště, z dovolené z Bečiči v Černé Hoře. Byli jsme maximálně spokojeni, s hotelem, jídlem, ubytováním, službami, pláží, prostě se vším. Opět jste nás nezklamali. Děkujeme a jako kritiku na hotel Moc v oblasti Bečiči, mohu doporučit, nic nám nechybělo, ba naopak. Velmi příjemný personál.

Rodina Zpěváčkova
Budva – hotel Park
Včera jsme se vrátili z dovolené v Černé Hoře - Budvě, kterou jsme si zakoupili s naší rodinou. Chtěly bychom jen říci, že jsme byli se vším nadmíru spokojeni, počasí bylo nádherné , ubytování na náš vkus luxusní a jídlo výborné. Výlety a vůbec celá Černá Hora jistě stála za to. CK Kovotour zajistila všechny služby tak jak měla, výborná delegátka.... Děkuji i za Vaše perfektní služby při zprostředkování a těším se na další možnou spolupráci při cestě za sluníčkem :)

Rodina Bočková, Přerov
Bečići – hotel Moc
V Bečići se nám hodně líbilo, krásná písečná pláž, konoby a bary přímo na pláži, hotel odpovídá standardu, využili jsme také vláček, který jezdí podél pláží až do Budvy. Hezká dovolená, určitě zopakujeme a využijeme služeb CK Kovotour plus.

Karel Marek, Žďár
Černá Hora – hotel Park
Byl jsem spokojen s pobytem v hotelu, stravování dobré, hotel je přímo na pláži, nápomocni byli delegáti CK Kovotour plus, účastnili jsme se několika výletů a zajímavost pro mě, českého pivaře, bylo čepované pivo Černá Hora v blízkosti hotelu.

Alena Menšíková z Ostravy
Černá Hora – vila Perovič
Pobyt v Černé Hoře hodnotím kladně, i přestože vila není přímo u pláže, ale můžu vřele doporučit. Najdete zde soukromí a klid pro svůj odpočinek, pláže byly rušnější, ale to k dovolené u moře v letním měsících patří.

Martina Kociánová
Černá Hora – Zlatna Obala
Moc se nám líbí krásná příroda v Černé Hoře, kterou jsme navštívili dvakrát. V komplexu je klidné ubytování, děkuji delegátům a také animátorům, kteří mi a mé rodině zpříjemnili pobyt v Sutomore.

Eva Skácelová
Černá Hora – Vila Petrovič
Vila se nachází v klidném místě. Cesta k moři vede z větší částí příjemným parkem, je pouze potřeba přejít cestu (od vily vzdálenou cca 200 m, ale ruch z ní neruší). Velmi příjemný a ochotný personál a hlavně paní majitelka. Pokoje byly denně uklízeny a co dva dny vyměňovány ručníky. Vybavení odpovídalo popisu v katalogu CK Kovotour plus. Pokoj i koupelna čisté, hezké a prostorné balkóny. Pláže byly celkem plné, ale to se asi dá v plné sezóně očekávat. Dle mého názoru si každý vybere tu svou. Pláže celkem upravené, moře krásně čisté + nádherný pohled na Budvu. Daly se pronajmout i lehátka a slunečníky. Vila byla nabízena bez zajištění stravy. My jsme si přikoupili polopenzi a chodili tak na jídlo do cca 200 m vzdáleného restaurace Kangaroo. K dispozici byl i jídelníček v češtině.

Pavel Škandera
Černá Hora – Moc
Hezká dovolená, jelikož Bečiči je velmi rušné místo.Ubytování v hotelu (který je postaven formou bungalovů) bylo čisté. Co se týče jídla - všechno, co jsem ochutnal, bylo velmi dobré. Přijemný personál, každodenní výměna ručníků a úklid-to chválím. Příjemnou procházkou se dalo dojít i do centra Budvy, kde je spousta obchůdků, restaurací… A komu se nechtělo pěšky, mohl využít vláčku, který Vás do Budvy doveze. Pláž byla čistá, i když někdy přeplněná. Ale s tím už se musí počítat.

Šárka Schwarzová
Černá Hora – hotel Park
Naprostá spokojenost... Zájezd na poslední chvíli.. Hotel po rekonstrukci, příjemný personál. Měli jsme polopenzi, která byla naprosto dostačující. Hotel se nachází blízko obchodních možností, kde se dá koupit jak jídlo, tak suvenýry.. Vše v rozumné cenové relaci. Tak zase příště. Do Černé Hory bych klidně jela znovu.

Andrej Mikloško, Nové Mesto nad Váhom
Ulcinj – komplex Ada Bojana
Jedině s Vámi opět za rok. Super dovolená pro vyznavače nudismu. Využil jsem Vaší nabídky na výlet, který jste pořádali do Albánie. Byl to fakt zážitek. Zkrátka : klid, romantika, pohoda. TEČKA. Nic víc, nic míň. Děkuji Vašemu zaměstnanci panu Rendovi, který mi dovolenou doporučil. Zdraví Váš spokojený klient Andrej Mikloško, Nové Mesto nad Váhom

Miroslava Koutníková, Kostelec nad Černými Lesy
Ulcinj – hotel Grand Lido
Milá cestovní kanceláři, moc Vám děkuji za krásné chvíle v Ulcinji. Jelikož jsem důchodce a peněz nemám moc nazbyt, mile mě překvapila Vaše příznivá cena dovolené na jihu Černé Hory. Zvolila jsem hotel Grand Lido kvůli velké písečné pláži, o které je známo, že má léčivé účinky. Já, bohužel silná revmatička, jsem alespoň měla možnost mé problémy malinko smírnit. Strávila jsem v hotelu Grand Lido 14 dní a byla jsem nadmíru spokojena. Děkuji tímto i Vaší delegátce, která se o nás vzorně starala. Ubytování a stravování odpovídalo ceně zájezdu a já jsem osobně byla spokojena. Určitě budu dlouho na dovolenou vzpomínat jen v tom dobrém. Hodně zdraví a poděkování zasílá Miroslava Koutníková, Kostelec nad Černými Lesy

Andrea Missigová, Český Krumlov
Sutomore – vila Izvor
Vřele doporučuji pro aktivní a vzrušující dovolenou. Vila je umístěna přímo v centru velké sutomorské promenády, což bylo super, jelikož máme rádi být v centru všeho dění. Vila je hezky a vkusně zařízena, náš pokoj měl klimatizaci (tu jsme zvlášť ocenili), ledničku a TV. V přízemí je restaurace, kde se dělá snad nejlepší pizza v celém Sutomore. Pláž kousíček od vily a i když byla písčitá, moře bylo čisté. Celkový dojem byl dobrý a jsem ráda, že jsme využili i výletů, které jste nabízeli a tak jsme poznali kouzelnou Černou Horu. Děkuji a zdravím Vás z jižních Čech !

Miluška Andrejsková s rodinou, Dobřany u Plzně
Budva – vila Perović
Dovolená, která neměla chybu. Po dvanácti letech strávených na mateřské dovolené jsem se rozhodla s rodinou vyjet na dovolenou. Na doporučení známých, jsem zvolila osvědčenou „Jugoslávii“, dnes již Černou Horu. Vybrala jsem si vilu Perović a musím říct, že to byla výborná volba. Náš apartmán pro 6 osob měl 3 samostatné ložnice, dokonale vybavenou kuchyň dokonce vč. myčky. Na pláž je to kousek a moře Jadranu bylo opravdu krásné. Atmosféra ve vile byla domácí a pan majitel byl vstřícní ve všech směrech. Připadala jsem si v ráji. Děkuji a spoustu úspěchů v podnikání Vám přeje Miluška Andrejsková s rodinou, Dobřany u Plzně.

Daniel Glomb, Znojmo
Budva – hotel Park
Dle Vašeho sloganu - Jen to zkus…s Kovotourem plus…jsem se rozhodl i já, že to s Vámi zkusím. Jelikož se mi z Vašeho katalogu líbilo téměř vše  byl výběr pro mě a mé kamarády nelehký. Nakonec jsme strávili 12denní dovolenou v Budvě, v nově rekonstruovaném hotelu Park. Jednoznačně to byla „Trefa do černého“, - klubový hotel, hotelová pláž přímo před hotelem, animační večerní programy, moře super čisté, sympatická slečna delegátka, kousek do centra a navíc české pivo za 1 euro, což nás chlapy – skupinku 5 mužských – zvlášť potěšilo. Díky, díky za dovolenou a za rok s Váma jedem do Sutomore, tentokrát nás už bude 10 :)

Adam Navrátil
Bečići – hotel Moc
Bečići je skvělé místo pro dovolenou, krásná písečná pláž, se spoustou atrakcí a také ubytování i stravování bylo velmi pěkné.

Eva Fiorovská
Budva – vila Drago
Byli jsme zde již potřetí a jsme vždy maximálně spokojeni. Ubytování je velmi komfortní, máme svůj klid, svůj balkon a své pohodlí. Majitelé jsou super a my si připadáme jako v ráji.

Marcela Lhotáková
Budva – hotel Park
Celková spokojenost, není co vytknout. Úroveň všech služeb dobrá - odpovídající ceně zájezdu. Super je poloha hotelu, přímo u pláže. Zároveň se z hotelu dostanete krásnou procházkou až do centra Budva.

Pavlína Malá, Martin Malý
Sutomore – hotel Korali
Vřele doporučuji tento hotel pro svou super polohu, z okna svého pokoje vidíte přímo na písečnou pláž cca 1 km dlouhou, kde se pořád něco děje. Stravování formou švédských stolů bylo také moc fajn. Transfer z letiště trval jen půl hoďky. Super bylo také to, že v Sutomore snad skoro každý umí aspoň trošku. Jelikož jsem učitelka, dovolím si Vás oznámkovat 1 , takže milý Kovotoure, dávám Vám jedničku s hvězdičkou!

Mojmír Trtík, Frenštát
Budva – vila Suzana
Moc děkuji za perfektní dovolenou, kterou jsme prožili ve vile Suzana v Budvě. Budva je krásné město, kde jsme toho prožili mnoho krásného. Jelikož jsme lidé, kteří se chtějí na dovolené také pobavit, velmi rádi jsme navštěvovali místní hospůdky, obchůdky a diskotéky. Ubytování ve vile Suzana bylo velmi pěkné, stravování také velmi kvalitní a navíc velmi příjemný personál. Rádi se zde podíváme opět s Vaší skvělou kanceláří KOVOTOUR PLUS.

Magdalena Všetečková s rodinou
Komplex Zlatna Obala – Sutomore
Lepší dovolenou jsem nezažila. Perfektní strava, vlídný personál a hlavně bylo super to, že celý komplex je jen pro turisty a nikdo další zde nemůže. Prostě Zlatna Obala je ráj na zemi. Černá Hora mě moc překvapila svou krásou, je zde daleko krásnější příroda než v Chorvatsku. Děkuji moc za krásnou dovolenou.

Jarmila Uherčíková s rodinou, Brno
Dobrý den,
ráda bych touto cestou poděkovala Vaší cestovní kanceláři KOVOTOUR PLUS za skvělý tip dovolené v Černé Hoře, v Budvě - v hotelu Park. Umístění hotelu bylo pro nás velmi příznivé právě z důvodu dostupnosti písečné pláže, která je takřka před hotelem a stín okolní zeleně palem spolu s vánkem, který byl příjemně osvěžující. S dětmi jsme měli blízko na procházky do překrásné historické Budvy, která je opravdovým drahokamem pobřeží. Ubytování i stravování hodnotíme na jedničku. Skvěle hodnotíme také výlet na Boku Kotorskou, která je opravdovým zážitkem ! Po stránce organizační vše probíhalo precizně a také delegát nám plnil jakákoliv přání. Velkou výhodou bylo také to, že letecká doprava byla přímo z Brna a tak jsme tedy cestování neměli nikterak časově náročné. Děkuji Vám za nezapomenutelnou dovolenou u překrásného Jaderského moře. Ráda bych touto cestou pozdravila všechny pracovníky Vaší růžové cestovní kanceláře KOVOTOUR PLUS a příští rok se spolu s Vámi těšíme na viděnou, opět v Černé Hoře.

J.Kubistová, Chrudim
Dobrý den,
minulý týden jsem s Vaší CK prožila týden v hotelu Park v Budvě – Černá Hora. Byla jsem velmi spokojena – se vším, proto Vám píši. Cestovala jsem s pětiletým vnukem a velmi jsem také ocenila nabízené služby tzv. animátorek, které nabízely každodenně v hotelu zábavný program pro děti a jejich hlídání. Pro mne to znamenalo vzácnou chvíli odpočinku a pro vnuka příjemnou změnu, kdy nemusel být stále jenom se mnou. Děkuji ještě jednou mnohokrát a příště zase pojedu s Vámi.

Romana Hložánková
Přeji krásný den ,
děkujeme za krásnou dovolenou v Černé Hoře, kterou jsme díky Vaši CK prožily. Bylo opravdu moc fajn co se týče počasí, ubytování a překrásné koupáni v moři na plážích mimo Budvu . Prosím opravte na letáčcích, které zasíláte účastníkům pobytu, popis cesty do vily Drago - benzínové pumpy naproti sobě, ale pozor barva není žluto zelená, ale modro červená. Je to sice detail, ale nás stál několik kilometru zajížďky mimo Budvu a následný telefonát do CK Kovotour. Takže tato informace by mohla usnadnit cestu ostatním klientům vaši CK.

M. Mužíková a Jan Čupera
Dobrý den paní Návratová,
ve dnech 30.6.-11.7.05 jsme se zúčastnili zájezdu do Budvy (vila Suzana). O účastníky pobytu se starala příjemná a milá delegátka Radka Hacarová. I když neměla jednoduchou práci, po celou dobu pobytu jsme byli s jejím přístupem, a to hlavně klidem a spolehlivostí, velmi spokojeni a vyslovujeme jí i touto cestou naše poděkování. (Prosíme o vyřízení vzkazu delegátce.)
S pozdravem

Jan a Věra Gaszczykovi
Dobrý den,
Rádi bychom Vám touto formou poděkovali (a zároveň vyjádřili slova chvály) za velmi zdařilou dovolenouv Černé Hoře.Od 19.6. do 26.6. jsme absolvovali pobyt v Petrovaci na Moru v hotelu Rivijera. Nejenom my, ale i ostatní hosté z ČR byli velmi spokojeni s krásnou krajinou, ubytováním, stravou, přístupem personálu, všech ostatních lidí a Vašich delegátů. Ze skromnosti šetříme superlativy. Rádi se na tato místa vydáme příště. Ještě jednou s poděkováním

Václav Svěchota
Dobrý den "přátelé" !!!
Je mi to líto , že jsem se neozval dříve, ale moje prac.vytížení mimo ČR mě to bohužel nedovolilo. Na úvod chci poděkovat Vaší firmě za to, že zaměstnáváte opravdu špičkové delegáty, kteří svoji práci odvádějí na víc jak 120% a potom Vás dovolená v zahraničí opravdu baví!!! Prostě Juraj Sekera a Kačenka Hájková jsou "profesionálové". V Černé Hoře jsem byl poprvé a určitě se ještě několikrát zavítám a dnes jsem již přesvědčený, že určitě jen s Vaší CK. Nestává se to často , ale Vy jste byli první kdo napsal stručný odkaz o pobytu v hotelovém komplexu Zlatna Obala v Sutomore a po týdením pobytu musím konstatovat, že co je psáno - to je dáno. Vaše www.stránky jsou přehledné,výstižné a snadno každému laikovi podají všechny informace a hlavně potěší velmi přijatelnou cenou. Chtěl bych poděkovat za výlet lodí, který jsme od Vás jako rodina dostali zcela grátis, byl nádherný a to i včetně výkladu Juraje a Kačenky. Uprostřed pobytu jste nás dostali zábavným večerem s panem Luďkem Sobotou a jeho představením společně s manželkou Adrianou. Bylo to super a dovolená měla opět něco zajímavého, na co se rádo vzpomíná. V lednu 2006 máme opět zájem o zakoupení dovolené od Vás, protože chceme opět využít slevy a tentokrát nákupu přes internet, a to přímo od Vás - CK Kovotour Plus. Je to divné, ale opět chceme zavítat do jižní části Černé Hory. Vůbec by nevadilo, kdyby to bylo na stejné místo, stejné ubytování včetně polopenze a na přelomu prázdnin. To však necháme na Vás. Těšíme se na nabídku a ještě jednou za celou rodinu děkuji.
S pozdravem

Dalibor a Eva Horkelovi, Praha-Modřany
Vážení přátelé,
děkujeme pěkně za to, že jste nám opět umožnili prožít nádhernou dovolenou v Srbsku a Černé Hoře. Díky za nevšední individuální přístup, paní ředitelko. Díky také Vám, paní Hrubá, za rychlé a pečlivé vyřízení písemností. Moc pozdravujeme také Katku Hájkovou s kolegou Sekerou. Byli skvělí. Máme rodiče v Ostravě, určitě nakoukneme. Těšíme se na shledanou.
Vděčné členky turistického oddílu z Bílovce

Milá paní ředitelko,
měla jste pravdu. "Kdo jednou zkusí, ten pořád musí." Vrátili jsme se ze čtvrtého pobytu v Černé Hoře. Opět jsme prožili nádhernou dovolenou díky pracovníkům cestovní kanceláře Kovotour a všem pracovníkům hotelového komplexu ve Zlatné Obale. Kromě slunce a moře jsme měli tentokrát spoustu krásných zážitků z lodního výletu po Boce Kotorské, které budeme mít v sobě po celý život. Je opravdu obdivuhodné, že tak malá země má tolik nevšedních krás. Mnohé na nás, doufám, ještě čekají. Velmi pěkně za všechno děkujeme a posíláme srdečné pozdravy. Poděkujte prosím ještě jednou také paní Kopecké a delegátům – Katce a Jurajovi, kteří byli jako vždy velmi milí a pozorní. Budeme se těšit na shledanou.
Eva Páleníková

Právě jsme se vrátili s Vaší cestovní kanceláří ze Zlatne obaly, kde se nám velice líbilo. Příští rok bychom chtěli tuto lokalitu opět navšívit a tak mám tento dotaz: můžete nám zajistit přesně daný paviĺon a pouze snídaně? V případě, že ne, tak bychom si ubytování a pouze snídaně zajistili předem přímo v INEXU s tím, ža Vám bychom zaplatili Vaši marži. Na závěr bych chtěla pochválit Vaše delegátky. S takovými jsem se ještě nesetkala.
Přeji hezký den.
Michael Jagelský (Brno)

Dobrý den,
právě jsme se vrátili z dovolené z Č. Hory, kde jste nám zajišťovali pobyt ve Zlatne Obale. Celý pobyt byl pohodový a odpovídal Vaši nabídce, se kterou jsme byli obeznámeni. Toto platí i o stravování, o které se zmiňuji proto, že se přece jen objevil jedinec, s jídlem nespokojený. Jeho nespokojenost se však týkala všeho, aníž si uvědomoval, že by měl být nespokojen především sám se sebou. Hodlal si stěžovat, tedy proto upozorňuju, že jeho protesty nemusíte brát vážně, vše - včetně delegátů - bylo OK. Budeme se těšit na případnou další dovolenou. A kdyby se objevila nějaká Vaše nová, nebo speciální nabídka, rádi ji uvítáme na tomto mailu. To se tedy týká spíše příštího roku, ale i letošní info může být zajímavé. Předem díky a s pozdravem.
Marina Dobuševa

Dobrý den, vážená paní inženýrko Reljičová!
Dovolte mi, abych se Vám představila. Jmenuji se Marina Dobuševa, jsem novinářka a odpovědná tajemnice časopisu „Russkoe slovo“, který vychází v České republice za podpory české vlády. Před pár dny jsem se vrátila z cesty do Černé Hory, ten zájezd nám zprostředkovala společnost „Kovotour Plus s.r.o.“ (zájezd jsme koupili přes agenturu Sunny travel agency, která se specializuje na rusky mluvící klientelu). Byli jsme nadmíru spokojení a nadšení touto cestou. Domnívám se, že bezprostředně osobní zážitky a skvělé fotografie, které jsme udělali jak v Sutomore ale též na exotickém výletě do Albánie by mohly posloužit jako vynikající reklama v dalším vydání časopisu „Russkoe slovo“, které vychází začátkem září.
S pozdravem a přáním hezkého dne,
Eliška Housová

Vážená paní ředitelko,
dovolte, abych Vám ještě jednou poděkovala (potažmo i paní Hrubé, která byla velmi milá a vstřícná). V sobotu večer 17. 7. jsme se vrátili s manželem ze Sumotore -Zlatna Obala. Vše bylo absolutně skvělé a po dlouhé době jsem byla maximálně spokojená. Ubytování, stravování, překrásné prostředí, příroda... Díky moc! Vzhledem k tomu, že jsem již před dovolenou začala poptávat klienty, ráda bych se zeptala, zda mám Vaší CK opět vyhradit prostor pro inzerci v našem časopisu BONUS INFO. V kladném případě Vám obratem zašlu objednávku, abyste si mohli rezervovat potřebný prostor. Tentokrát bude vycházet již v týdnu od 22. listopadu. Ještě jednou Vám děkuji a srdečně Vás zdravím.
Mudr. Miško Štefan s rodinou

Vážení přátelé,
chci poděkovat za rekreaci v Černé Hoře, hotel Korali v Sutumore, a to jak vám - pobočce v ostravě, kde nám obj. zpříjemnňuje p. Novosadová, tak delegátovi p.Melicharovi na místě, za jejich ochotu, vstřícnost, pružnost a velmi příjemnou komunikaci, a chceme taktéž vyjádřit spokojenost se stravou, měli jsme polopenzi. Nabídka byla pestrá a bohatá, a to jak pro 1. příchozího, tak pro posledního strávníka. Jezdíme s váma již několik let, tak věřte, že máme s čím srovnávat budeme se opět těšit na další sezonu s vámi. Zdravíme a děkujeme.
KOTTEK MARTIN

Zdravím KOVOTOUR PLUS!!!
Začátkem srpna jsme byli na dovolené z vaší cestovní kanceláří v Černé Hoře na hotelu Korali. Byli jsme dost spokojeni z ochotou a profesionálním přístupem vaších delegátů,průvodkyni ale i řidičů autobusu posílam fotky z L.SOBOTOU
S pozdravem
Jana Masáčková, Český Krumlov

Vážení a milí,
nedá mi to, abych Vám ještě jednou nepoděkovala za překrásný týden plný zážitků, zábavy i nových poznatků. Byli jste všichni naprosto úžasní (na výklad Michala Rendy při cestě do Sutomore nelze zapomenout). Byl to opravdu "osvěžující" týden a pokud by někdo z Vás měl cestu do Českého Krumlova, ráda Vás za oplátku Krumlovem provedu. Srdečně zdravím Ostravu z Jižních Čech.
Jaroslava Rejchrtová

Pane řediteli !
Děkujeme za krásnou studijní cestu spojenou s hodně příjemnými zážitky do Černé Hory.
Ing. Pokorná Hanka
Dobrý den,
Vaší cestovku jsme objevili náhodou, poté co jsme se rozhodli strávit dovolenou v Černé hoře. Do té doby jsme byli příznivci Chorvatska a z cestovek Globturu později Fischera /do doby než jako majitel V.Fischer skončil/ S poskytovanými službami Vaší cestovky jsme byli spokojeni a rádi jich využijeme i v příštím roce. Prosím, zda by bylo možné zaslání Vašeho kalendáře na r. 2007 - Černá hora a Chorvatsko A ještě bych ráda pochválila výlet do Boky kotorské /kombinace lodí a autobusem/ a především profesinalitu a hluboké znalosti průvodkyně paní Hany Šenkové Přeji hezký den

Chcete dostávat novinky?