Hotel Blue Sea - Dotované pobyty 50+

Vybavenost

TelevizeWiFi připojeníVenkovní bazén
Zobrazit

Mapa lokality

Termíny a ceny

 -

Základní Informace

Agios Georgios

O letovisku

Agios Georgios, v překladu Svatý Jiří, se vyznačuje zelenými olivovými a borovicovými háji, zlatavými plážemi a azurově modrým mořem. Rovněž ideální letovisko pro příznivce pěší turistiky, cyklistiky a milovníky přírody.

Korfu

Popis destinace

Korfu je smaragdový ostrov, který nabízí mnoho příležitostí jak pro aktivní, tak i pasivní odpočinek. Vyznavači pasivního odpočinku jistě nepohrdnou relaxací na písečných či oblázkových plážích, které se dlouhodobě pyšní svou čistotou. Pláže lemují téměř celé pobřeží, proto si zde přijdou na své i ti, kteří vyhledávají skutečný klid a soukromí. Krásné modré moře je doslova lákadlem pro milovníky vodních sportů  především windsurfingu, vodního lyžování apod. Korfu nabízí rovněž díky průzračnému moři skvělé podmínky pro šnorchlování a potápění. Při procházkách tímto ostrovem se zajisté setkáte s nezaměnitelnou vůní eukalyptu, cypriše nebo myrty. Při toulkách ostrovem se Vám naskytne příležitost nahlédnout do života tamějších obyvatel, kteří žijí na ostrově tradičním způsobem a kteří se vyznačují přátelskou, pohostinnou a klidnou povahou. 

Řecko

Mapa destinace

Historie destinace

Řecko je právem nazýváno kolébkou civilizace. Před příchodem Řeků bylo centrem vyspělé egejské kultury. Později území osídlili Achájové, Aiolové, Ionové a Dórové. Vrchol řecké kultury nastal v pátém století před Kristem. Později Řecko ovládl Alexandr Veliký, Řím, Turkové. Až povstání v roce 1821-29 vedlo k vytvoření nezávislého novodobého řeckého státu. Za druhé světové války bylo Řecko okupováno Německem, v roce 1946 vypukla občanská válka v níž monarchistické síly porazily komunistické povstalce. V roce 1973 zrušila vojenský junta monarchii - král Konstantinos žije od té doby v exilu.

Poloha

oblíbený rodinný hotel s nádhernou zahradou je situován v populární jihozápadní části ostrova v letovisku Agios Georgios Argirades. Hotel je vzdálen pár minut chůze od centra vesničky Agios Georgios. Letovisko se nachází ve vzdálenosti 30 km od hlavního města Kerkyra.

Vybavenost

recepce, restaurace, pool bar, WiFi v prostorách recepce zdarma, internetový koutek s přístupem na internet (za poplatek), bazén (lehátka a slunečníky u bazénu zdarma), dětský bazén, terasa.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek, vlastní soc. zařízení, TV, balkon nebo terasa. Dětská postýlka zdarma (na vyžádání). Klimatizace za poplatek.

Stravování

Plná penze (FB) / Polopenze (HB) - snídaně a večeře formou švédských stolů, servírované obědy.

Pláž

písečná, cca 200 m od hotelu. Pláž je oceněna Modrou vlajkou EU za kvalitu a čistotu moře a pláže. Plážový servis za poplatek (cca 5 €).

Sport a zábava

bazén, dětské hřiště, široká škála vodních sportů a atrakcí na pláži (jízda na banánu, paragliding, vodní skútry, šlapadla a další - za poplatek). Možnosti posezení v blízkých tavernách a barech. Možnost pronájmu aut nebo kol. Animační program v českém jazyce ZCELA ZDARMA.

Náš názor

hotel doporučujeme především klientům, kteří upřednostňují klidnou dovolenou v příjemném rodinném prostředí v blízkosti pláže.

Zajímavosti a informace

Pro klienty jsou připraveny nenáročné cyklistické vyjížďky - Za poznáním Korfu netradičně. Zapůjčení kol již od 15 EUR/os./den. Možnost také turistických vycházek do okolí - trasy vedou přírodní rezervací jezera Korission, zavedou vás do tradiční řecké vesnice Argiades a nebo vystoupáte na kopec Chlomos, kde se nachází nejstarší vesnice na jihu ostrova a zároveň je možné pozorovat nezapomenutelné výhledy od horské kaple. Cyklistické i turistické výlety jsou organizovány za doprovodu česky hovořícího delegáta.

Cena za osobu zahrnuje

7/14x ubytování, 7/14x plná penze (FB) / polopenze (HB), výlet v destinaci, letenka, transfer z letiště do pobytového místa a zpět, letištní, bezpečnostní a pobytové taxy, základní palivový a emisní příplatek, pojištění proti úpadku dle zákona č. 159/99Sb.

Cena nezahrnuje

pojištění léčebných výloh vč. pojištění storna zájezdu, DOPORUČUJEME dokoupení - 390 Kč osoba nad 18 let, 290 Kč dítě do 18 let (bližší informace na www.kovotour.cz)

Poznámka

Příplatky: příplatek za neobsazené lůžko +9 990 Kč/týden. Ceny jsou konečné - již nelze uplatnit žádné slevy.

PLAVBA NA OSTROVY PAXOS A ANTIPAXOS

lodní výlet
Celodenní výlet na nádherné Jónské ostrovy Paxos a Antipaxos Na palubě velké lodi pro cca 200 osob doplujeme do Gaios, hlavního města ostrova Paxos, který byl zvolen jedním z v dvaceti nejkrásnějších ostrovů světa. Po cestě loď zajíždí do dvou obrovských jeskyní, do které by se vešel snad i Titanik. Okolo desítky malých pláží a strmých útesů loď dopluje k ostrovu Antipaxos, kde budete mít možnost okoupat se v křišťálově čistém moři a zplavat si na nedalekou pláž s tím nejbělejším pískem. Příroda a přírodní krásy, které zde uvidíte, jsou nezapomenutelné a jedinečné.
Cena zahrnuje: dopravu lodí, služby průvodce
Cena: 1008 Kč (dítě 2-12 let 532 Kč )

VELKÝ OKRUH OSTROVEM

lodní výlet
Celodenní výlet za nejvýznamnějšími a nejkrásnějšími místy ostrova Korfu. První navštívíme Achilleon, palác císařovny Sisi (vstupné 5 € není v ceně zájezdu), po ochutnávce místního likéru v rodinné likérce, se přemístíme do Paleokastritse, zde je možná návštěva byzantského kláštera ze 17. stol, koupání na pláži nebo malý výlet loďkou. Přes vesničku Lakones se dostaneme do vesnice Makrades, kde stojí údajně 750 let starý olivovník. A v neposlední řadě následuje prohlídka hlavního města Korfu - Kerkyry. Poznejte krásy celého ostrova pohodlně jízdou v klimatizovaném autokaru a s profesionálním průvodcem.
Cena zahrnuje: dopravu lodí, služby průvodce
Cena: 952 Kč (dítě 2-12 let 476 Kč )

AQUALAND

autokarový výlet
Místní vodní svět je jeden z nejmodernějších v Evropě. Všechny tobogány a skluzavky jsou vyrobené stejnou společností, která konstruovala svěětoznámé parky jako je Universal studios a Disney. K nejzajímavějším atrakcím patří třetí největší vlnový bazén na světě, bláznivá řeka, černá díra, ve které dosahujete rychlost 60 km/h a nebo volný pád, kde padáte rychlostí 80 km/hod. Pro menší návštěvníky je připraveno dobrodružství Karibksého piráta a vodní hrad.
Cena zahrnuje: doprava autokarem, služby průvodce
Cena: 1064 Kč (děti do 12 let 700 Kč)

PLAVBA NA ŘECKOU PEVNINU A K MODRÉ LAGUNĚ

lodní výlet
Hodinová plavba klasickou rybářskou lodí Kaiki s řeckou muzikou k ohromné jeskyni v Mortouse, do které loď pomalu vpluje. Dalším místem, které navštívíme je stará rybářská vesnička na pevnině, Sivota. Možnost nákupů a procházce po pláži. V modré laguně si skočíte do průzračné čisté vody přímo z lodi a vaše chuťové pohárky okusí klasickou řeckou kuchyni se sklenkou dobrého červeného vína.
Cena zahrnuje: dopravu lodí, služby průvodce
Cena z Messongi: 700 Kč (děti 2-12 let 420 Kč)
Cena z Agios George: 896 Kč (děti 2-12 let 476 Kč)

VÝLET DO ALBÁNIE

autokarový, lodní výlet
Celodenní výlet autobusem a trajektem. Z přístavu v Kerkyře se místním trajektem přesuneme do albánského přístavního města Svatá Saranda, kde máte dvě možnosti. Tou první je celodenní pobyt ve městě. Svatá Saranda je moderní město s obchody a velkou promenádou s oblázkovými plážemi, lemovanými palmami. Druhá možnost je výlet do 20 km vzdáleného Butrinti. V roce 1997 bylo toto město zahrnuto do světového dědictví UNESCO.
Cena zahrnuje: dopravu autokarem a lodí kromě přístavního poplatku, 1x stravu po dobu výletu, služby průvodce
Cena: 1120 Kč (děti 2-12 let 560 Kč), v ceně není zahrnut přístavní poplatek 280 Kč a výlet do Butrinti 644 Kč (děti 2-12 let 322 Kč)

NÁKUPY V KERKYŘE S LODÍ KALYPSO STAR

autokarový, lodní výlet
Půldenní výlet autobusem do hlavního města Kerkyry zahrnující hodinovou plavbu na palubě speciálně zkonstruované lodi Kalypso star s proskleným dnem. Objevíte podmořský svět iónského moře a zabavíte se na show cvičených lachtanů. Zbývající čas (3 hodiny) v Kerkyře můžete využít k procházkám úzkými starobylými uličkami postavenými v benátském stylu. Významné památky: Stará a Nová pevnost, ulice Liston, palác svatého Jiří a Michaela a kostel svatého Spyridona.
Cena zahrnuje: autokarovou, lodní dopravu, služby průvodce
Cena: 784 Kč (děti 2-12 let let 448 Kč)

ZÁPADNÍ POBŘEŽÍ NA KOLE - JEZERO KORISSION, PRASSOUDI NEBO ISSOS PLÁŽ

výlet na kole
Odjezd na kole od hotelu. Na jižní straně ostrova Korfu na Vás čeká nekonečně dlouhá a nádherná pláž se zlatým pískem a křišťálově čistou vodou. Pláž, díky své poloze, na větrné straně je oblíbenou a vyhledávanou vyznavači adrenalinových sportů, jako je windsurfing a kitesurfing. Nedaleko se nachází mokřadla, známá jako jezero Korission.
Cena zahrnuje: služby průvodce
Cena: 700 Kč (děti 2-12 let 364 Kč)

Program výletů je orientační, s podrobným programem Vás seznámí zástupce CK na místě. Výlety jsou organizovány místním obchodním partnerem a za předpokladu dostatečného zájmu účastníků. Ceny výletů jsou orientační a mohou být v průběhu sezóny změněny. Tyto výlety si můžete zakoupit již v České republice u našich autorizovaných smluvních prodejců.

DOPORUČUJEME Z DESTINACE: Korfu

Chcete dostávat novinky?