Hotel Paradise Bay - Dotované pobyty 50+

Vybavenost

SejfTelevizeKlimatizaceWiFi připojeníFitnessVnitřní bazénVenkovní bazén
Zobrazit

Mapa lokality

Termíny a ceny

 -

Základní informace

Poloha

hotel se rozkládá v severní části ostrova, v oblasti Cirkewwa. Poskytuje nádherný výhled na ostrovy Gozo a Comino, překoná Vaše očekávání a překvapí Vás azurovým mořem, písečnými plážemi a absolutní relaxací. Ve vzdálenosti do 30 km od hotelu najdete jak historické hlavní město Malty Valettu, tak i maltské mezinárodní letiště.

Vybavenost

tři venkovní bazény, vyhřívaný vnitřní bazén, restaurace, kavárna, pool bar, beach bar, jacuzzi, sauna, masáže, lobby bar, potápěčské centrum, dětské hřiště, herní místnost, tenisový kurt. V hotelu se nachází 5 výtahů, posilovna, minimarket, půjčovna aut, prádelna, WiFi v lobby zdarma.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s balkonem a výhledem na moře, vlastní soc. zařízení, SAT TV, radio, telefon, žehlička, fén, kávovar, klimatizace zdarma. WiFi, sejf a minibar na pokoji za poplatek. Pokoje s bezbariérovým přístupem (na vyžádání).

Stravování

Polopenze - snídaně a večeře formou švédských stolů.

Pláž

hotel má svou vlastní soukromou písečnou pláž s pozvolným vstupem do moře.

Cena za osobu zahrnuje

7x ubytování, 7x polopenze, výlet v destinaci, letenka, transfer z letiště do pobytového místa a zpět, letištní, bezpečnostní a pobytové taxy, základní palivový a emisní příplatek, pojištění proti úpadku dle zákona č. 159/99Sb.

Cena nezahrnuje

Ekologickou daň 0,5 EUR/osoba/noc (max. 5 EUR/osoba/pobyt) pro osoby starší 18ti let - povinný příplatek místě. Pojištění léčebných výloh vč. pojištění storna zájezdu, DOPORUČUJEME dokoupení - 390 Kč osoba nad 18 let, 290 Kč dítě do 18 let (bližší informace na www.kovotour.cz)

Poznámka

Příplatky: příplatek za neobsazené lůžko +14 990 Kč/týden. Ceny jsou konečné - již nelze uplatnit žádné slevy.

Cirkewwa

O letovisku

Cirkewwa je nejsevernější letovisko na ostrově Malta, nejblíže k ostrovům Comino a Gozo, kam se dostanete trajektem právě z těchto míst. Městečko je schované za skalním bradlem Marfa Ridge nedaleko od Melliehy. Na poloostrově je celá řada zátok s nádhernými písečnými plážemi, vhodnými ke koupání i potápění.

Malta

Popis destinace

Maltské souostroví leží ve Středozemním moři 95 km jižně od Sicílie. Tvoří jej obydlené ostrovy Malta, Gozo a Comino. Malta je svou rozlohou nejmenším státem Evropské unie. Sice maličká, za to nabízí vše, co je ke správné dovolené potřeba: teplo, sluníčko, bohatý kulturní život a nádherné písečné pláže. Hlavní přímořská letoviska se nacházejí na severu Malty. Malta má pláže pro každého od vyznavačů wind-surfingu až po ty, kteří chtějí jen tak lenošit na slunci. Malta je velice bohatá na historické památky. Tři z nich se nacházejí na listině kulturního dědictví UNESCO: hlavní město Valletta jako celek, megalitické chrámy na Maltě a Gozu a podzemní posvátný prostor Hypogeum. Pokud chcete něco typického a osvědčeného pozřít, pak objednejte zeleninovou polévku (minestra), králíka (fenek) a na závěr třeba koláč (pie) nebo sladší plněné kremrole (kannoli). Osvěžte se vínem (značka Verdala nezklame), pivem (cisk) nebo typickou limonádou Malty (kinnie). Jako aperitiv zkuste likér z medu, mandlí nebo opuncií. Nezapomeňte na místní sýry a vynikající olivy.

Historie destinace

Malta se může chlubit dějinami v trvání téměř 7 200 let. Po periodě megalitických chrámů se na ostrově vystřídali v 13. století př. n. l. Féničané, pak Kartágo, Řím, Byzanc, Arabové, Normani, vládci Aragonie a Kastilie. V roce 1530 Maltu získal křesťanský vojenský (Maltézský) řád Johanitů. V roce 1798 ji obsadil Napoleon, ale již o dva roky později padla do područí Britů, kteří ji postupně industrializovali a nechali jí určitou samostatnost. V roce 1964 byla na Maltě vyhlášena nezávislost a o deset let později se stala republikou.

Podnebí

Na Maltě panuje středomořské klima s malým výskytem srážek. Ačkoliv letní teploty šplhají na teploměru velmi vysoko, díky blízkosti moře a promyšlené architektuře, která nebrání proudění vzduchu, nemusíte pociťovat velké vedro.

DOPORUČUJEME z destinace: Cirkewwa