Hotel Dramalj ALL INCLUSIVE Club - Dotované pobyty 50+

Vybavenost

TelevizeWiFi připojení
Zobrazit

Mapa lokality

Termíny a ceny

 -

Základní informace

Crikvenica

Mapa destinace

O letovisku

Zveme Vás k oddechu do překrásného prostředí Crikvenické riviéry, která se nachází na západním pobřeží Jaderského moře, 37 km jihovýchodně od přístavního města Rijeka. Již více než století láká Crikvenická riviéra stále větší počet turistů díky svému mimořádně příznivému klimatu pro léčbu dýchacích cest. Bujná mediteránská vegetace, křišťálově průzračná voda a naprosto čistý mořský vzduch řadí toto místo mezi nejhezčí části chorvatského pobřeží. Oblázkové pláže pozvolně klesají do moře a skoro s 2500 slunečními hodinami v roce činí toto pobřeží ideálním místem pro oddych a rekreaci. Vzhledem k podnebí blahodárně působícímu na lidský organismus, oblázkovým plážím s pozvolným vstupem do moře i k okolí s krásnou středomořskou vegetací, je tato oblast vhodná pro všechny věkové skupiny.

Kvarner

Popis destinace

oblíbená a nejnavštěvovanější část Chorvatska, kde teplé počasí a spojení mediteránního i vnitrozemského klimatu, umožnily bujný růst rozmanité vegetace, a proto si zde užijete vůně jehličnatých stromů a také sluníčka k opalování na pláži a ke koupání v blankytně modrém moři. V oblasti naleznete pobřeží, pohoří a ostrovy... Ke Kvarnerskému zálivu patří ostrovy Cres, Lošinj, Krk, Rab, jako největší ostrovní skupina Jadranu a také řada menších ostrůvků. Najdete zde pláže upravené i přírodní, známé i neobjevené, kamenné, písečné, oblázkové, velké i malé, jaké si přejete...

Chorvatsko

Mapa destinace

Geografické informace

Chorvatsko je protáhlá země ve tvaru nepravidelného oblouku. Republika Chorvatsko (Republika Hrvatska) se rozkládá na ploše 56 542 Km². Hraničí se Slovinskem, Maďarskem, Srbskem, Bosnou a Hercegovinou a s Černou Horou. Nejvyšší hora je Dinara (1830 m n.m). Chorvatsko má 4.8 mil. obyvatel, úředním jazykem je chorvatština a hlavním městem je Zagreb. Můžete zde obdivovat krásu vodopádu Plitvických jezer, souostroví Brijuni, vodopádů řeky Krky a dalších zázraků v některém ze sedmi národních parků Chorvatska, nebo Diokleciánův palác ve Splitu, Eufrasiovu baziliku v Poreči, či staré jádro Dubrovníku, které jsou zapsány na seznamu světového dědictví UNESCO.

Historie destinace

Jako mnoho dalších zemí v západní Evropě, vzniklo také Chorvatsko v oblasti, která v minulosti přináležela k Římské říši.V proudu obrovské evropské migrace, hlavně po pádu Římské říše, se chorvatské kmeny usadily právě v této oblasti. Chorvati vytvořili své vlastní knížectví již v sedmém století a nezávislý stát již ve století devátém.V desátém století vzniklo Chorvatské království, ovládané národními králi. Od okamžiku konverze ke křesťanství, která byla ukončena v devátém století, se Chorvatsko stalo součástí západního křesťanstva a regulérní součástí západní Evropy.

Podnebí

Velmi příznivé pro pobyt u moře po dobu nejméně čtyř měsíců. Nejvyšší teplota vzduchu je 38 °C. Průměrná teplota vody je 24 °C. 

Poloha

hotel přímo na pláži, nachází se cca 4 km od centra známého a velmi oblíbeného letoviska Crikvenica s množstvím obchůdků, kaváren, cukráren, restaurací a barů. Hotel nabízí ideální podmínky pro strávení klidné dovolené.

Vybavenost

recepce, restaurace, WiFi na recepci, bar s terasou s krásným výhledem na moře, TV místnost, parkoviště.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností až jedné přistýlky, vlastní soc. zařízení. Pokoje jsou příjemně zařízeny.

Stravování

Light All Inclusive – snídaně a večeře formou švédských stolů, obědy výběrem ze dvou menu. Ke snídani káva, čaj, mléko, nealkoholické nápoje v neomezeném množství, k obědu a večeři neomezené množství nealkoholických nápojů + 1 domácí alkoholický nápoj (pivo nebo víno).

Pláž

přímo na pláži, betonová, skalnatá, oblázková pláž. Písečná pláž je vzdálená cca 2 km. Lehátka a slunečníky za poplatek.

Sport a zábava

v Crikvenici mohou klienti navštívit velké mořské akvárium, které se nachází v centru města. Dále jsou zde široké možnosti sportovního a kulturního vyžití. Animační program v českém jazyce ZCELA ZDARMA.

Cena za osobu zahrnuje

7/14x ubytování, 7/14x Light All Inclusive, výlet v destinaci, doprava luxusním autokarem, pobytovou taxu, služby průvodce po dobu cesty, pojištění proti úpadku dle zákona č. 159/99Sb.

Cena nezahrnuje

pojištění léčebných výloh vč. pojištění storna zájezdu, DOPORUČUJEME dokoupení - 390 Kč osoba nad 18 let, 290 Kč dítě do 18 let (bližší informace na www.kovotour.cz)

Poznámka

Příplatky: příplatek za neobsazené lůžko +3 990 Kč/týden. Ceny jsou konečné - již nelze uplatnit žádné slevy.

Plitvička jezera

Celodenní výlet autokarem. Odjezd z hotelu v ranních hodinách. Cesta autobusem do Plitvice. Prohlídka parku (vláček a loď jsou zahrnuty v ceně výletu). Návrat do hotelu v odpoledních hodinách.
Cena 1 390,- Kč

Postojnska jama

Celodenní výlet autokarem. Odjezd z hotelu v ranních hodinách. Prohlídka jeskyně. Návrat do hotelu v odpoledních hodinách. Důležité: účastníci výletu musí mít s sebou platný průkaz totožnosti z důvodu hraničního přechodu přes Slovinsko. Doporučujeme vhodné a teplé oblečení z důvodu nižších teplot v jeskyni.
Cena 1 290,- Kč

Vrbnik- loď

Půldenní výlet. Odjezd z hotelu v ranních nebo dopoledních hodinách. Plavba lodí do Vrbniku. Prohlídka města. Degustace regionálních výrobků (víno, Rakija). Volný program. Návrat do hotelu.
Cena 490,- Kč

Rab - loď

Celodenní výlet. Odjezd z hotelu v ranních hodinách. Plavba do Bašky na ostrově Krk. Volný program (cca 1 hodina na koupání a slunění v Bašce). Plavba na ostrov Rab. Prohlídka města. Volný program. Návrat do hotelu v odpoledních hodinách.
Cena 1 090,- Kč

Krk tour

Večerní výlet autokarem. Odjezd z hotelu po večeři. Prohlídka města Krk (slavné město knížecího rodu Frankopanů). Prohlídka města Bašky, které se pyšní jednou z nejkrásnějších pláží na Jadranu.
Cena 590,- Kč


Rijeka/Opatija

Půldenní výlet autokarem. Výlet autokarem do největšího chorvatského přístavu. Panoramatická prohlídka města. Návštěva světiště Trsat. Odjezd do Opatije – prohlídka města. Návrat do hotelu.
Cena 590,- Kč

Fish picnic

Celodenní výlet. Plavba lodí – panoramatický výhled na Crikvenici. Odjezd do Šila, který se nachází na ostrově Krk. Oběd – rybí menu. Volný program. Plavba do Vrbniku. Degustace Rakiji a vín. Návrat do hotelu.
Cena 790,- Kč

Venecija

Celodenní výlet. Cesta autokarem do Punta Sabbioni. Plavba lodí do Benátek (Venecija) cca 25 minut. Prohlídka náměstí. Volný program. Návrat lodí do Punta Sabbioni. Návrat do hotelu.
Cena 1 290,- Kč

Děti do 3,99 let – ZDARMA
Děti do 11,99 – sleva 50%

Program výletů je orientační, s podrobným programem Vás seznámí zástupce CK na místě. Výlety jsou organizovány místním obchodním partnerem a za předpokladu dostatečného zájmu účastníků. Ceny výletů jsou orientační a mohou být v průběhu sezóny změněny. Tyto výlety si můžete zakoupit již v České republice u našich autorizovaných smluvních prodejců. Výlety jsou organizovány v termínu 1.6. - 30.9. V tomto termínu lze zakoupit fakultativní výlety v Crikvenici také u našich zástupců.

DOPORUČUJEME z destinace: Kvarner

Chcete dostávat novinky?