Hotel Odra - Wellness pobyt

Zobrazit

Mapa lokality

Základní ceny - platí na osobu (není-li uvedeno jinak)

Wellness pobyt 3 dny
15.02.- 15.12.
Nastupní dny Libovolné
Minimální počet nocí 2
Dospělý - pobyt 3 dny Polopenze Na 2 nocí 1999
Wellness pobyt 7 dní
15.02.- 15.12.
Nastupní dny Libovolné
Minimální počet nocí 6
Dospělý - pobyt 7 dní Polopenze Na 6 nocí 5499
Seniorský pobyt 3 dny
15.02.- 15.12.
Nastupní dny Po,Út,St,Ne
Minimální počet nocí 2
Dospělý - seniorský pobyt 3 dny Plná penze Na 2 nocí 1999
Seniorský pobyt 5 dní
15.02.- 15.12.
Nastupní dny Po,Ne
Minimální počet nocí 4
Dospělý - seniorský pobyt 5 dní Plná penze Na 4 nocí 3998

Základní informace

Popis

Chcete letos vyměnit dovolenou u moře za báječný tuzemský pobyt? Skvělým tipem pro turisty všech věkových skupin je dovolená v Beskydech, kterou prožijete v moderně vybaveném hotelu Odra v obci Ostravice. Beskydy Vám nabídnou množství turistických stezek, po nichž se můžete vydat za tamní turistickou atrakcí, unikátními dřevěnými stavbami. Pěší procházky můžete zkombinovat s pobytem. K dispozici Vám budou blahodárné procedury, např. parní bylinná lázeň, sauna (hned několik druhů), elektroléčba nebo parafínové obklady.

Poloha

hotel je situován v obci Ostravice, jež patří k vyhledávaným výletním cílům díky množství turistických stezek, největší místní chloubou jsou unikátní dřevěné stavby, zejména Bezručův Srub, který se nachází v části Hamrovice.

Vybavenost

v hotelu se nachází recepce, denní a noční bar, restaurace, terasa. Součástí hotelu je kulečník, minigolf, ruské kuželky a venkovní stolní tenis, půjčovna skútrů, krytá střelnice, dětské hřiště. Možnost zapůjčení stolních her.

Ubytování

dvoulůžkové a třílůžkové pokoje a apartmány. Všechny pokoje jsou vybaveny Sat--TV, centrálním videem a rádiem.

Stravování

polopenze - snídaně formou švédských stolů, večeře výběrem z menu

Služby (wellness)

hotel disponuje rozsáhlým relaxačním zázemím – podvodní masáže, vířivky pro horní a dolní končetiny, perličkové a hydromasážní vany, lymfodrenáže, parafínové obklady, klasické masáže, inhalace, elektroléčba, magnetoterapie, fitness centrum, bazén s vířivkou, protiproudem a masážními tryskami, finská sauna, bio sauna, sauna s krbem na dřevo, suchá sauna, venkovní bazén s vířivkou, bylinná parní lázeň, solná a eukalyptová parní lázeň, solná odpočívárna, tepidárium, zážitkové sprchové boxy, hydromasážní whirlpool.

Cena za osobu zahrnuje

Cena balíčku na 3 dny zahrnuje: 2 x ubytování za 1 osobu, polopenzi (snídaně formou švéd. stolů, večeře výběr z menu), každodenní využití vnitřního vyhřívaného bazénu a fitness, sleva 50 % na vstup do wellness HOTEL ODRA PARADISE, zdarma 1 x obklad parafínem, 1 x vířivá koupel na dolní končetiny, 1 x perličková lázeň solná, 1 x vířivá koupel na horní končetiny.

Cena balíčku na 7 dní zahrnuje: 6 x ubytování za 1 osobu, polopenzi (snídaně formou švéd. stolů, večeře výběr z menu), každodenní využití vnitřního vyhřívaného bazénu a fitness, sleva 50 % na vstup do wellness HOTEL ODRA PARADISE, zdarma 3 x obklad parafínem 3 x vířivá koupel na dolní končetiny 2 x perličková lázeň solná 3 x vířivá koupel na horní končetiny.

Cena SENIORSKÉHO balíčku na 3 dny zahrnuje: 2 x ubytování za 1 osobu ve 2lůžkovém pokoji, plnou penzi (sníd. formou švéd. stolů,večeře a oběd výběr z menu), každodenní využití vnitřního vyhřívaného bazénu a fitness, sleva 50 % na vstup do wellness HOTEL ODRA PARADISE, zdarma 1 x obkl. parafínem, 1 x vířivá koupel na dolní končetiny, 1 x perličková lázeň solná, 1 x vířivá koupel na horní končetiny.

Cena SENIORSKÉHO balíčku na 5 dní zahrnuje: 4 x ubytování za 1 osobu ve 2lůžkovém pokoji, plnou penzi (sníd. formou švéd. stolů,večeře a oběd výběr z menu), každodenní využití vnitřního vyhřívaného bazénu a fitness 1 x zdarma vstup do wellness HOTEL ODRA PARADISE, zdarma 3 x obklad parafínem, 3 x vířivá koupel na dolní končetiny, 2 x perličková lázeň solná, 3 x vířivá koupel na horní končetiny.
Balíček platí do 14.12.2016 pouze od NE do Pá. Balíček mohou využít všechny osoby od 55 let (nelze uplatnit během silvestrovských a velikonočních pobytů).

Cena nezahrnuje

dopravu, služby výše neuvedené, další služby wellness.

Ostravice

Mapa destinace

Beskydy

Česká republika