Grand Hotel Neum - Dotované pobyty 50+

Vybavenost

Zobrazit

Mapa lokality

Termíny a ceny

 -

Základní Informace

Neum

Popis destinace

Neum je menší malebné pobřežní městečko tyčící se nad průzračnou Neumskou zátokou postavené v druhé polovině minulého století, avšak zmínky o něm můžeme nalézt již v roce 533 n.l. pod názvem Neunense. Zdejší klima je typické středomořské s dlouhými horkými léty a mírnými zimami. Zdejší čistý pobřežní vánek a průzračné tyrkysové moře přímo vybízí k dlouhým romantickým procházkám, plavání, opalování a jiným relaxačním aktivitám.

Bosna a Hercegovina

Popis destinace

Bosna a Hercegovina
se pyšní nespoutanou krásou přírody, hor, tyrkysově-křišťálového moře a překrásných pláží. Bosna a Hercegovina ležící na Balkáně je mladá země s necelými 4,6 miliony obyvatel.
Hlavním městem, kulturním i ekonomickým centrem je město Sarajevo, které se svým okolím má více než 400 000 obyvatel. Úředním jazykem je bosenština, chorvatština a srbština, státní měnou pak konvertibilní marka. Bosna a Hercegovina je rozdělena na dvě, resp. tři, samosprávní jednotky: těmi jsou Federace Bosny a Hercegoviny (26 tis. km²), Republika srbská (25 tis. km²) a oběma uvedenými entitami spravovaný Distrikt Brčko(0,5 km²).

Podnebí

vzduch / voda

květen: 25/19
červen: 30/21
červenec: 33/24
srpen: 35/26
září: 31/23
říjen: 28/21

Poloha

Grand hotel Neum je nově zrekonstruovaný luxusní hotel s dlouholetou tradicí, vzdálený cca 80 m od moře. Patří k nejkrásnějším hotelům na Neumské riviéře a díky svému kompletnímu turistickému servisu nabízí hostům příjemný pobyt. Hotel leží v centru malého městečka Neum na pobřeží Jaderského moře, 120 km jižně od Splitu. Cca 65 km od Neumu se nachází Dubrovník a poutní místo Medjugorje. Z hotelu je krásný výhled na Neumský záliv.

Vybavenost

hotel nabízí luxusní pokoje s výhledem do zahrady. Součástí hotelu je venkovní a vnitřní vyhřívaný bazén s mořskou vodou, dětský bazén, slunečná terasa, 4 restaurace s nabídkou tradičních hercegovinských specialit. Spa & wellness centrum je vybudováno podle nejvyšších standardů s četnými lázeňskými procedurami. Pro úplnou relaxaci hotel zajišťuje animace pro děti a hlídání dětí. V hotelu je také kino, recepce a lobby bar, WiFi a kongresové centrum.

Ubytování

moderní luxusně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností až jedné přistýlky s klimatizací, balkonem s výhledem do zahrady, SAT LCD TV, mini barem, koupelnou s fénem, WiFi připojením zdarma, trezorem a telefonem. Parkování na hlídaném parkovišti zdarma.

Stravování

Polopenze - snídaně a večeře formou švédských stolů.

Pláž

oblázková pláž se nachází cca 80 m od hotelu a je dlouhá asi 400 m s mělkým vstupem pro děti či neplavce. Moře je čisté a průzračné. Za pláží je hotelový park a v centrální části pláže najdete hotelovou restauraci otevřenou až do nočních hodin. Ve večerních hodinách se zde pořádají animační programy a můžete si poslechnout i živou hudbu.

Sport a zábava

hotel nabízí bazén s mořskou vodou (25 x 15 m) s panoramatickým výhledem na Neumskou zátoku, ke kterému patří i velká slunečná terasa, kde si k opalování můžete objednat i drink. V hotelu je i zábavní místnost, kde je k dispozici stolní tenis, kulečník a různé videohry. Wellness & spa o celkové ploše 2.000 m2 - parní lázeň, finská sauna a mnoho dalších relaxačních a lázeňských procedur. Animační program v českém jazyce ZCELA ZDARMA.

Cena za osobu zahrnuje

7/14x ubytování, 7/14x polopenzi, výlet v destinaci, dopravu luxusním autokarem, pobytovou taxu, služby průvodce po dobu cesty, pojištění proti úpadku dle zákona č. 159/99Sb.

Cena nezahrnuje

pojištění léčebných výloh vč. pojištění storna zájezdu, DOPORUČUJEME dokoupení - 390 Kč osoba nad 18 let, 290 Kč dítě do 18 let (bližší informace na www.kovotour.cz)

Poznámka

Příplatky: příplatek za neobsazené lůžko +6 990 Kč/týden. Ceny jsou konečné - již nelze uplatnit žádné slevy.
Chcete dostávat novinky?